Nákupy v Primarku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jackie547
Nováček 1 příspěvek 26.09.18 21:11
Nákupy v Primarku

Dobrý den, možná hloupá otázka, ale nevíte jestli už mají v Primarku v Dráždanech zimní kolekci? Chceme se tam vydat na nějaké zimní nákupy, tak aby jsme tam nejeli brzo :)) Děkuji

Reakce:

Medvidek1998
Povídálka 45 příspěvků 26.09.18 21:57
@Jackie547 píše:
Dobrý den, možná hloupá otázka, ale nevíte jestli už mají v Primarku v Dráždanech zimní kolekci? Chceme se tam vydat na nějaké zimní nákupy, tak aby jsme tam nejeli brzo :)) Děkuji

pred 2 tydny jeste nemeli.
byla jsem taky v UK a tam tedy nizsi ceny o kousek a vyssi uroven prodejen.
V drazdanech zas tak nizke ceny tedy nebyly.
Plny obchod turku a uprchliku a sem tam nezamestnany tlusty nemec. Prodavaci vetsinou indove, nebo turci mluvici anglicky a sem tam asi nejaky polak nebo nekdo z vychodu.
V obchode na mne nikdo nemecky nemluvil, byla slyset nejake asi turecke nebo podobnje stebetani a prodavaci zvladali jen lamanou anglictinu.
teda mluvime o tom obchodu v centru, v 1+2 poschodi na konci takove nakupni pasaze. Mozna jich je v drazdanech vic.
Ale krome slunecnich brejli a tricka nebylo co kupovat… boty hruza, bundicky hruza, svgetriky hruza, pro mne tezky zklamani. V Manchesteru nebo Leedsu minuly rok to byla jina basta, ceny nizke a bylo z ceho vybirat.

Na nakupy je porad lepsi Londyn nebo Manchester nebo jine velke mesto.
Berlin ani Drazdany uz neni co byval, vsude spousta uprchliku, turku
Letenka do UK se da sehnat nekdy velmi levne za stokoruny/staci jedny boty za 1/4 cenu a uz se zaplati i subytovanim/, pak jeste ubytovani pres Airbnb a cely den nakupni extaze.
zbydou penizky i na taxik a na restauraci.
Chci vyzkouset nekdy Frankurt nad Mohanem se podivat, tam letenka nic nestoji. Ale jela jsem kolem autem v lete a nemcu videla taky pomalu, nez kdyz jsme tam byli se skolu v roce 1992, to tam byli jen nemci a sem tam nejaky turek s kebabem. Ted na benzince, ve fastfoodu, v obchodech sami nejaci pricmoudli cikani, mozna turci nebo proste takovi nejaci a bili zas Polaci nebo lide z vychodu. V ulicich nemecti duchodci a sem tam nejaky normalni nemec. Ale spis to vypadalo jako nekde v syrii nebo egypte kam dojel zajezd nemeckych duchodcu a autobus Polaku nez nemecke mesto. hruza.

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 26.09.18 23:13

@Medvidek1998 jak se prosimtě takhle na dálku pozná uprchlík? :think: za to v UK je to v primarku samý Lord v kvádru, že?

LenkaHl
Stálice 96 příspěvků 27.09.18 08:10

@pikola Nevím jak to poznal Medvídek, ale byla jsem v UK v Primarku když začínala ta uprchilcká vlna. A Primark byl teda plný těchto lidí, všude možně seděli a byli rádi že můžou aspoň to. Na jejich přtomnost jsme byly i upozorněni hned při vstupu do prodejny. S tím, že se jich nemáme bát. Jeden den je tam nechali, pak jsem šla druhý den kolem a to už je vyhazovali ven. Kamarádka co si tam šla něco kupovat mi říkala, že se tam snad začali prát a proto už obsluze došla trpělivost. Ale jinak bys to na nich nepoznala.

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 27.09.18 08:27
@LenkaHl píše:
@pikola Nevím jak to poznal Medvídek, ale byla jsem v UK v Primarku když začínala ta uprchilcká vlna. A Primark byl teda plný těchto lidí, všude možně seděli a byli rádi že můžou aspoň to. Na jejich přtomnost jsme byly i upozorněni hned při vstupu do prodejny. S tím, že se jich nemáme bát. Jeden den je tam nechali, pak jsem šla druhý den kolem a to už je vyhazovali ven. Kamarádka co si tam šla něco kupovat mi říkala, že se tam snad začali prát a proto už obsluze došla trpělivost. Ale jinak bys to na nich nepoznala.

Primark je levná hadrárna, tam totiž kromě pubertálních Německu nikdo normální místni nechodí :mrgreen: jestli to chcete hezký, běžte nakupovat do galerie Kaufhof nebo Karlstatu ale ne Primark

Enmamma
Závislačka 2901 příspěvků 27.09.18 08:29
@pikola píše:
Primark je levná hadrárna, tam totiž kromě pubertálních Německu nikdo normální místni nechodí :mrgreen: jestli to chcete hezký, běžte nakupovat do galerie Kaufhof nebo Karlstatu ale ne Primark

A kde to je? Ráda se tam podívám.

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 27.09.18 09:03
@Enmamma píše:
A kde to je? Ráda se tam podívám.

To je normální německý obchodní dům s různými značkami všeho, v Drážďanech bude určitě taky. Karstadt https://www.karstadt.de/…ores-Details?…

Enmamma
Závislačka 2901 příspěvků 27.09.18 09:52
@pikola píše:
To je normální německý obchodní dům s různými značkami všeho, v Drážďanech bude určitě taky. Karstadt https://www.karstadt.de/…ores-Details?…

Aha, tak už jsem si to dohledala na mapě, chodím tam, je i v Drážďanech, ale je tam i Primark.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >