Reklama

Vše je velké v pase - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8732 příspěvků 15.09.18 18:53
Vše je velké v pase - co s tim

Dcera má ráda leginky. Bohužel většina ji je velká v pase. Jak to řešíte? Mam tu vícero leginek. Prosím o radu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Billi
Nadpozemská drbna 25844 příspěvků 15.09.18 18:55

@Sára 1 syn měl jednu dobu velké v pase veškeré tepláky a další. Je několik možností. Buď si najdeš někoho, kdo bude šít na míru, nebo vložit gumu. Já jsem jedné kamarádce zužovala v pase kalhoty pro dítě.

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 15.09.18 18:57

Mame stejny problem, vzadu rozparnu sev a tam navlecu jeste jednu gumu.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 34 inzerátů 15.09.18 19:03

@Billi @vevci Jak to, holky, myslíte s tou gumou, když je to velké? Na co ještě přidávat gumu? Máme stejný problém, udělám v pase po stranách záševky, ale není to žádná velká estetika.

Taciras
Extra třída :D 10945 příspěvků 15.09.18 19:13

Udělám dírku a provlíknu gumu. Dělám to s většinou kalhot dětí, aspoň jim tolik nepadají.

Sára 1
Echt Kelišová 8732 příspěvků 15.09.18 19:17
@vevci píše:
Mame stejny problem, vzadu rozparnu sev a tam navlecu jeste jednu gumu.

Už mě to taky napadlo, ale nejsem moc sikovna, tak se do toho moc nehrnu. :( Bojím se, že se mi to začne pátrat a zničím to.

Sára 1
Echt Kelišová 8732 příspěvků 15.09.18 19:17
@Taciras píše:
Udělám dírku a provlíknu gumu. Dělám to s většinou kalhot dětí, aspoň jim tolik nepadají.

A nevypadá to blbě?

Sára 1
Echt Kelišová 8732 příspěvků 15.09.18 19:18
@xstrasilka píše:
@Billi @vevci Jak to, holky, myslíte s tou gumou, když je to velké? Na co ještě přidávat gumu? Máme stejný problém, udělám v pase po stranách záševky, ale není to žádná velká estetika.

To na leginkach nebude moc hezky vypadat. Jsou v pase dost velké.

Sára 1
Echt Kelišová 8732 příspěvků 15.09.18 19:19

@Billi @vevci @Taciras Jakou gumu používáte?

-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 15.09.18 19:35

Ne legíny, ale řešila jsem kalhoty, když je ještě neprodávali s reg.gumou v pase. Tam jsem do zadní části prostříhla dvě dírky, protáhla gumu a zašila ji na pevno na krajích těch děr.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 15.09.18 19:42

@Sára 1 Dcera má ten samý problém. Díky za tuto diskuzi. Nedávno jsem přemýšlela, že založím to samé téma…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 15.09.18 19:43
@Sára 1 píše:
Dcera má ráda leginky. Bohužel většina ji je velká v pase. Jak to řešíte? Mam tu vícero leginek. Prosím o radu.
Řešila jsem u syna. Vše jsem v pase zakládala a zapošila.

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 15.09.18 19:47

Používám ruznou gumu, mam doma nekolik sirek. Ty zasevky nam prave moc nevyhovuji, protoze to je moc materialu naraz, kdyz navlecu gumu rozprostre se to po cele délce

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 15.09.18 19:49

Pokud to jde puvodni gumu vyvlecu nebo zkratim, ale vetsinou byva prisita na pevno, tak tam proste navlecu jeste jednu kratsi

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 15.09.18 19:50
@Sára 1 píše:
Už mě to taky napadlo, ale nejsem moc sikovna, tak se do toho moc nehrnu. :( Bojím se, že se mi to začne pátrat a zničím to.

Ja taky sit neumim, vsechno siju v ruce, otazka 10min,neboj se toho

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >