Vše je velké v pase - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8895 příspěvků 15.09.18 18:53
Vše je velké v pase - co s tim

Dcera má ráda leginky. Bohužel většina ji je velká v pase. Jak to řešíte? Mam tu vícero leginek. Prosím o radu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Billi
Nadpozemská drbna 25893 příspěvků 15.09.18 18:55

@Sára 1 syn měl jednu dobu velké v pase veškeré tepláky a další. Je několik možností. Buď si najdeš někoho, kdo bude šít na míru, nebo vložit gumu. Já jsem jedné kamarádce zužovala v pase kalhoty pro dítě.

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 15.09.18 18:57

Mame stejny problem, vzadu rozparnu sev a tam navlecu jeste jednu gumu.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23 inzerátů 15.09.18 19:03

@Billi @vevci Jak to, holky, myslíte s tou gumou, když je to velké? Na co ještě přidávat gumu? Máme stejný problém, udělám v pase po stranách záševky, ale není to žádná velká estetika.

Uživatel je onlineTaciras
Extra třída :D 11124 příspěvků 15.09.18 19:13

Udělám dírku a provlíknu gumu. Dělám to s většinou kalhot dětí, aspoň jim tolik nepadají.

Sára 1
Echt Kelišová 8895 příspěvků 15.09.18 19:17
@vevci píše:
Mame stejny problem, vzadu rozparnu sev a tam navlecu jeste jednu gumu.

Už mě to taky napadlo, ale nejsem moc sikovna, tak se do toho moc nehrnu. :( Bojím se, že se mi to začne pátrat a zničím to.

Sára 1
Echt Kelišová 8895 příspěvků 15.09.18 19:17
@Taciras píše:
Udělám dírku a provlíknu gumu. Dělám to s většinou kalhot dětí, aspoň jim tolik nepadají.

A nevypadá to blbě?

Sára 1
Echt Kelišová 8895 příspěvků 15.09.18 19:18
@xstrasilka píše:
@Billi @vevci Jak to, holky, myslíte s tou gumou, když je to velké? Na co ještě přidávat gumu? Máme stejný problém, udělám v pase po stranách záševky, ale není to žádná velká estetika.

To na leginkach nebude moc hezky vypadat. Jsou v pase dost velké.

Sára 1
Echt Kelišová 8895 příspěvků 15.09.18 19:19

@Billi @vevci @Taciras Jakou gumu používáte?

-Evka-
Závislačka 3727 příspěvků 15.09.18 19:35

Ne legíny, ale řešila jsem kalhoty, když je ještě neprodávali s reg.gumou v pase. Tam jsem do zadní části prostříhla dvě dírky, protáhla gumu a zašila ji na pevno na krajích těch děr.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1335 příspěvků 15.09.18 19:42

@Sára 1 Dcera má ten samý problém. Díky za tuto diskuzi. Nedávno jsem přemýšlela, že založím to samé téma…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 15.09.18 19:43
@Sára 1 píše:
Dcera má ráda leginky. Bohužel většina ji je velká v pase. Jak to řešíte? Mam tu vícero leginek. Prosím o radu.
Řešila jsem u syna. Vše jsem v pase zakládala a zapošila.

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 15.09.18 19:47

Používám ruznou gumu, mam doma nekolik sirek. Ty zasevky nam prave moc nevyhovuji, protoze to je moc materialu naraz, kdyz navlecu gumu rozprostre se to po cele délce

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 15.09.18 19:49

Pokud to jde puvodni gumu vyvlecu nebo zkratim, ale vetsinou byva prisita na pevno, tak tam proste navlecu jeste jednu kratsi

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 15.09.18 19:50
@Sára 1 píše:
Už mě to taky napadlo, ale nejsem moc sikovna, tak se do toho moc nehrnu. :( Bojím se, že se mi to začne pátrat a zničím to.

Ja taky sit neumim, vsechno siju v ruce, otazka 10min,neboj se toho

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >