Nálady ve druhém trimestru

Anonymní
5.5.16 10:27

nálady ve druhém trimestru

Ahoj,
omlouvám se za anonym, ale stydím se sama za své chování. Jsem na konci 15tt a už asi dva týdny bych sama se sebou nechtěla žít ani minutu. Jsem příšerně náladová, kdejaká prkotina mě rozhodí, buď brečím nebo křičím. S manželem se každý den hádáme a já vím, že chyba je na mé straně, že hrotím úplné kraviny a moje reakce jsou nepřiměřený… Myslela jsem, že tohle se projevuje hlavně v 1 trimestru a pak těsně před porodem, teď že by měl člověk už být vyrovnaný a i vyklidněný… Pomalu se bojím, že než porodím, tak se rozvedeme… Je to normální nebo jsem opravdu divná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15530
5.5.16 10:44

U mne byl druhy trimestr úplně stejně příšerný v obou tehotenstvi 8) ve třetím se to zlepšilo a před porodem a v sestinedeli pohoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
5.5.16 10:59

@Tichošlápek dá se s tím podle Tebe něco dělat?
Jsem na tom úplně stejně - a to čekám druhý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.16 11:10
@Tichošlápek píše:
U mne byl druhy trimestr úplně stejně příšerný v obou tehotenstvi 8) ve třetím se to zlepšilo a před porodem a v sestinedeli pohoda

Hmm, takže je šance na zlepšení… aspoň něco :-) původně jsme chtěli tři děti, ale obávám se, že díky těmhle stavům teď končíme…

• Citovat
  • Nahlásit
20129
5.5.16 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj,
omlouvám se za anonym, ale stydím se sama za své chování. Jsem na konci 15tt a už asi dva týdny bych sama se sebou nechtěla žít ani minutu. Jsem příšerně náladová, kdejaká prkotina mě rozhodí, buď brečím nebo křičím. S manželem se každý den hádáme a já vím, že chyba je na mé straně, že hrotím úplné kraviny a moje reakce jsou nepřiměřený… Myslela jsem, že tohle se projevuje hlavně v 1 trimestru a pak těsně před porodem, teď že by měl člověk už být vyrovnaný a i vyklidněný… Pomalu se bojím, že než porodím, tak se rozvedeme… Je to normální nebo jsem opravdu divná?

A mas tyto pocity jen vuci manzelovi? Co v praci, tam se chovas normalne? Osobne tedy zadne zmeny nalad nepocituji, nebo parkrat ano, ale on na ne neni nikdo zvedavy, takze tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.16 11:18
@Cuddy píše:
A mas tyto pocity jen vuci manzelovi? Co v praci, tam se chovas normalne? Osobne tedy zadne zmeny nalad nepocituji, nebo parkrat ano, ale on na ne neni nikdo zvedavy, takze tak.

do práce nechodím, měla jsem na začátku nějaké problémy, takže jsem na neschopence… nemám pocit, že to je jen vůči němu. Dneska mi vypadla z ruky krabička s čaji, které se rozsypaly po podlaze a ztropila jsem takovou vzteklou scénu, že bych se nejraději neviděla :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Zuzaniee
5.5.16 12:23

Měla jsem to úplně stejně! :roll: Akorát mi takové nálady začly ve 2 trimestru a pokračovaly až do 3…Byla jsem protivná, náladová, hádavá…Občas mi pomohlo vypadnout s kamarádkama někam na kafčo, pizzu a přijít na jiné myšlenky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.16 14:18
@Zuzaniee píše:
Měla jsem to úplně stejně! :roll: Akorát mi takové nálady začly ve 2 trimestru a pokračovaly až do 3…Byla jsem protivná, náladová, hádavá…Občas mi pomohlo vypadnout s kamarádkama někam na kafčo, pizzu a přijít na jiné myšlenky ;)

to mě taky pomůže, vypadnout… jenže ty blbý nálady si přichází z minuty na minutu, klidně čtvrt hodiny poté, co se vrátím z příjemné večeře… Říkám si, že se musím hlídat, přece nejsem takhle nemožně nekontrolovatelný hovado… jenže pak to prostě neudržím :?

• Citovat
  • Nahlásit
15530
5.5.16 16:33

@a0b9 já proste radši vždy vyklidila pole a šla se vztekat jinam. Horší to bylo, když mne vytocil i mladší syn úplnou hlouposti - nemohla jsem ho nechat samotného :nevim: takže za mne jen kousnout a vydržet to. Taky pomáhalo sluníčko, člověk je tak nějak pozitivnejsi. Teď ve třetím trimestru uz je to v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat