Náměsíčnost dospělé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annie94
Povídálka 49 příspěvků 04.01.18 17:11
Náměsíčnost dospělé

Ahoj,
nevím jestli se to dá považovat za nějakou variantu náměsíčnosti, nebo něco jiného.
Poslední dobou se mi dějí „divné věci“ při usínání.

S přítelem jsme leželi, bavili se o tom, co budeme následující dny vařit.. během debaty jsem na chvíli usnula, vybavuju si, že se mi zdálo něco o velrybě :lol: a najednou ze mě (bohužel ne ve snu) vypadlo „Mě je to jedno, hlavně aby to jedla velryba“. Najednou jsem se úplně probudila a úplně zmatená jsem si říkala, co to sakra ze mě vypadlo.. Přítel výtlem a nechápal..

A včera (to si ale vůbec nevybavuju)… přítel přišel z koupelny, já samozřejmě byla tuhá. Když si lehal, tak ze mě z ničeho nic vypadlo „Co budeš dělat s těma žvejkačkama?“ On zaražený, vůbec nechápal o čem mluvím.. zeptal se „Co?“ a já jen mávla rukou, řekla „nic“, otočila se na druhý bok a spala jsem dál :,(

Nejhorší je, že si tohle vůbec nepamatuju.. přijdu si kvůli tomu jako blázen.. sice se tomu fakt musím strašně smát když to píšu, ale docela mě to svým způsobem děsí :think:

Je nějak možné že je to forma náměsíčnosti, nebo mám třeba něco s mozkem? :D, nebo to mam nechat plavat?

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.01.18 17:26

Omlouvám se ale s tou velrybou si mě pobavila a od srdce jsem se zasmála :lol: ale též se mi to stává asi je to normální já zase ráda ze spaní mluvím o chlebíčkách a též na mě přítel koukal jak blbej a smál se a já nevěděla a ještě jsem pak vzteklá když se mě na něco ptá a já nevím na co :cert:

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 04.01.18 17:28

To není náměsíčnost, prostě si nebyla dost probuzená ani dost ve spánku

Annie94
Povídálka 49 příspěvků 04.01.18 17:33

@Petruna21 není třeba se omlouvat.. nejít o mě tak se taky směju… teda já se směju i sobě, ale co si budeme povídat.. když jde o druhé, tak je to vždycky vtipnější :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.01.18 17:36

@Annie94 Ne fakt mě to pobavilo hlavně aby to velryba jedla :lol:.. ale jak říkám taky se mi to stává :mrgreen: ale nezdá se mi o velrybách ale o chlebíčkách.

Taky to byla sranda bavili jsme se stejně asi tak jako vy ale přítel seděl na pc já usnula a během hodiny mu říkám dej mi taky chlebíček mám na něj chuť on se na mě otočil a koukal zda si z něho nedělám srandu a když mi řekl že chlebíčky žádné nemá tak sem ho ještě seřvala že je všechny snědl a přitom žadné nebyli :nevim: :lol: :lol:

AnezkaJ
Stálice 62 příspěvků 04.01.18 18:30

No jejda, kolikrát se mi už tohle stalo. :D :D Taky si myslím, že je to v té ‚rozespalosti‘. :D Respektive když už usínáš, ale pořád vnímáš okolí. :D

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 04.01.18 18:38

Taky se mi to stava. Jednou jsem muze i zacala budit, stouchat do něj a neco mu povídala uplne mimo, a hned na to padla a spala dal. A ani jsem si to rano nepamatovala :)

Annie94
Povídálka 49 příspěvků 04.01.18 21:11

Ježíš holky, to jste mě uklidnily :srdce:
V okolí nikoho takovýho neznám a příteli se taky nikdy nestalo, že by se takhle někdo před ním projevoval :lol:

Salvaje
Závislačka 3464 příspěvků 04.01.18 22:14

Je tady celá diskuze o vtipných hláškách ze spaní ;) Tam se nasměješ :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >