NAPITI 1 DEN STARE STAVY

Anonymní
11.4.21 21:31

NAPITI 1 DEN STARE STAVY

Ahoj holky, prosím Vas, chtěla jsem se zeptat, vcera jsme odjeli pryč a nechali jsme doma ve flasce stavu s vodou a tu jsme nechali na posteli, cestou jsme totiž koupili nove piti no a dnes kdyz jsme se vrátili se Deniska se toho piti napila, co jsme doma nechali vcera, chtěla jsem se zeptat, stalo se Vam to tady už taky někomu? Mam plasit? Pospíchali jsme, tak jsem si to bohužel neuvědomila..
Moc diky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
121
11.4.21 21:33

Ne plašit fakt nemusíš :lol: neděje se vůbec nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
11.4.21 21:34

Nic se nestalo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1257
11.4.21 21:37

S největší pravděpodobností jí nic nebude. :) Kdyby jo, tak max. nevolno a to bys poznala. Ale pochybuji, že by jí po 1 dni šťávy ve flašce něco bylo. Buď v klidu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
11.4.21 21:42

Jako že by se otrávila nebo co? :lol: No to fakt ne. Chtělo by to používat selský rozum..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
11.4.21 21:48
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
11.4.21 21:53

To chce klid a nohy v teple.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
11.4.21 22:04

Plašit můžeš, ale v čem ti to pomůže, to teda nevim. Maximálně bude mít Deniska rychlý případ. Navíc šťáva…to bude samej cukr. Než by to třeba zplesnivělo, tak to dřív zkvasí a můžeš to vypálit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
11.4.21 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím Vas, chtěla jsem se zeptat, vcera jsme odjeli pryč a nechali jsme doma ve flasce stavu s vodou a tu jsme nechali na posteli, cestou jsme totiž koupili nove piti no a dnes kdyz jsme se vrátili se Deniska se toho piti napila, co jsme doma nechali vcera, chtěla jsem se zeptat, stalo se Vam to tady už taky někomu? Mam plasit? Pospíchali jsme, tak jsem si to bohužel neuvědomila..
Moc diky za odpovědi.

Ne, naše dítě šťavu s vodou nepije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
11.4.21 22:09

MYSLÍM, ŽE DENISCE SE NIC NESTANE.
8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6726
11.4.21 22:16

Dcera si jako batole lokla i zplesnivělý šťávy, než jsem zasáhla. :poblion: Brzy se dožije (teda snad) devíti let. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
11.4.21 22:20

Popravdě, vlezla jsem sem ze zvědavosti, protože jsem nemohla rozluštit, co znamená název diskuze.

A to jako ten dotaz myslíš vážně? Představ si, že jsou lidi, co si třeba vaří jídlo dopředu na několik dní, pak si ho ohřívají a neumřou. Na druhou stranu chápu, že v dnešní době, kdy má všechno na sobě datum expirace, už člověk nespoléhá na své smysly. Neboj, kdyby to bylo nějak zkažený, tak by jí to nechutnalo. EDIT: Teda, asi jsou i děti, které mají jiné chutě, jako např. děti Fíkové :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
11.4.21 23:00

Ty kráso, některý lidi jsou fakt citlivky, jak se bojej o ten svůj podělanej živůtek.
Máš strach z den staré šťávy ale večer si dáš beztak nějakou kvalitní šmakuládu, třeba rohlík s pařížákem… :nevim: :lol: :lol:
Bejt chlapi, tak ti asi řeknu, že bys měla zažít vojnu… nebo alespoň vazební věznici :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
11.4.21 23:04

U nás běžně necháme pitíčko v posteli (voda) a když někam zapadne, já na něj zapomenu a malý ho objeví (vždy jen den dva :-P), tak první co udělá, že se napije…a tfuj, tfuj, nikdy ani průjem.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
11.4.21 23:17

Den stará šťáva? To snad nemyslíš vážně? Co by ji podle tebe mohlo být, tě šťávě? Na tvoji odpověď si fakt počkám :think: :think: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat