Batole olízlo psovi hračku

Anonymní
10.4.21 18:44

Batole olízlo psovi hračku

Máme psa, vůbec nebývá v domě, máme ho jen venku na dvoře, je „čistě venkovní“. Dnes jsem byla s naší 20 měsíční dcerou na dvoře, jen jsem se na vteřinu otočila a dcera už v puse měla psovu gumovou hračku, kterou chvíli předtím pes kousal. Měla ji tam opravdu vteřinu, hned jsem ji okřikla, ale teď mi leží v hlavě kolik bacilů v té psí tlamě (navíc u našeho venkovního psíka) je a že ona to ožužlala po něm :zed: nevíte někdo prosím jaká reálná rizika mohou malé hrozit? Díky.

PS: prosím anonym, vím že se může stát každému že takto dítě na vteřinu neuhlídá, ale i tak si přijdu jako nemožná matka :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2740
10.4.21 18:47

Matko klid :mrgreen: batole toho ještě olízne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26202
10.4.21 18:49

Tobě dítě ještě nic venku neolizalo? Nic se nestane, pokud nemá pes nějakou nemoc jako vzteklina atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
10.4.21 18:50

Moje dítě si z pusy do pusy podává se psem kde co už od narození. Zatím jsem žádného bacila nazachytila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
10.4.21 18:53

Klídek.. moje dítě by muselo být už asi tisíckrát mrtvý a já na psychiatrii :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 18:55
@pikola píše:
Tobě dítě ještě nic venku neolizalo? Nic se nestane, pokud nemá pes nějakou nemoc jako vzteklina atd.

Děkuji za odpověď :) No, vlastně ne, malá mi neolízala venku ještě asi nic, jen jednou nějaký lístek, jinak se mi daří být pohotová :D o žádné nemoci u psa nevíme, je samozřejmě očkovaný, odčervený… Ale i tak jsem přemýšlela že pes olízne na procházce kdejaký ho.no a tak… :D prostě fuj…

• Citovat
  • Nahlásit
1770
10.4.21 18:56

Ja jsem jedla v parku vajgly. A jaka jsem pekna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
10.4.21 18:57

No tak být tebou se uklidnim… Rozhodně žádný bacil nechytí.. Určitě to není poslední věc kterou olizne nebo co si dá do pusy.. Asi by jsi nedelala nic jiného než jen koukala aby tam nic nedávala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16521
10.4.21 19:01

Nebuď hysterka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
10.4.21 19:08

Myslím že už olizla takových bacilu a bakterií, že třeba ani nevíš…co by se jí mohlo stát?? Max nějakej aft v puse, ale přijde mi to nepravděpodobné, takže buď v klidu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3426
10.4.21 19:12

No bože, tak tu hračku umej nebo kup psovi jinou, no!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
10.4.21 19:14

Já myslím, že s čím více cizích věcí, bacilů, virů, patogenů,… se dítě setká, tím lépe si vycvičí imunitní systém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26917
10.4.21 19:14

Já v roce a půl jedla králičí bobky :lol: Bylo to v nestřeženém okamžiku, když mě hlídal deda. Mamka na to dones vzpomíná a velice barvitě to líčí.
Přežila jsem.
Takže psi hračku bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
10.4.21 19:19

V poho, psovi se nic nestane, jestli mu batole olízalo hračku.
Pes se nalíže ještě horších věcí :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.4.21 19:21
@Alriga
@Alriga píše:
No bože, tak tu hračku umej nebo kup psovi jinou, no!

A hlavne durazne poucit dite aby to uz nedelalo! To si ten pes ma jsko hrat s olizanyma hrackama?? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat