Napsat svému ex..?

Anonymní
5.12.19 19:12

Napsat svému ex..?

Ahoj holky jsem s partnerem měsíc od sebe a mám potřebu mu napsat hrozně mi chybí a vidím ho doma všude.. nevím co s tím od rozchodu se ozval vždy jen aby si mohl vžít nějaké věci. A když už si je bral, tak mi začal říkat jak je beze mě šťastný a jak mu je teď dobře a smál se.. začal i s tím jaké má teď koníčky a plány, přitom když jsme byly spolu, tak na mě neměl vůbec čas a teď má čas na všechno.. jsem z toho dost špatná. Zažíváte někdo něco podobného? :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5.12.19 19:14

Nejlepší a nejtěžší rada rada NE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3980
5.12.19 19:17

Hlavně mu nepiš. Nestačilo ti co jsi viděla a slyšela když si byl pro věci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10822
5.12.19 19:17

Ne. vymaž si ho z telefonu, ať nejsi v pokušení psát mu opilá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1406
5.12.19 19:19

Tohle je po rozchodu normální i u těch, kteří se rozcházejí, natož u těch, co byli „rozejiti“. Doporučuji nekontaktovat a řídit se hlasem rozumu: je spokojený, tak co. Jen bys ho otravovala. Smutné je, jak rychle společné vzpomínky vyvanou, ale je to tak. Nejlepší je zabavit si hlavu něčím jiným, jít se vysportovat, sejít s kamarádkou, jít mezi lidi,… hlavně nesedět doma a nelitovat se. Držím palce, ať je líp!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
5.12.19 19:26

Prosím tě a co bys mu psala? Jestli se náhodou nepletl, když říkal, že je bez tebe šťastný a spokojený?
Neponižuj se. Přejde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
5.12.19 19:29

Moc nechápu, proč ti vykládá, jak je spokojený. To dospělý chlap nedělá, když se rozjede s ženskou a ví, že jí to trápí. Když si dojde si pro věci, tak si hledí svého, sbalí si věci, ale neplácá to, o čem ví, že to toho druhého ještě víc potopí a poníží. Tohle bude nějaký blbeček nejspíš :nevim: a už vůbec bych nechápala, proč bys mu psala? Napsala bys mu, že ti chybí a co on? Když by ti neodepsal, byla bys na dně. Když by ti odepsal v duchu toho, co hlásí, byla bys na tom ještě hůř. Nakonec byses cítila poníženě, že ty mu vyznáváš city a on tě buď ignoruje nebo do tebe šije ještě víc. Nebo co myslíš, že by odepsal? Vymaž ho. Třeba za pár týdnů nebo měsíců napíše sám, a ty už budeš na věcí a můžeš ho elegantně poslat do pr… /což se mi stalo několikrát v životě…

Příspěvek upraven 05.12.19 v 19:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
5.12.19 19:32

NE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 19:35

Nepiš, smaž, zablokuj. Chvíli je to pokušení těžký, ale za pár týdnů uvidíš, že to byla nejlepší věc, jakou jsi mohla udělat. Taky jsem to udělala, nejlíp to chránilo přesně před tím, když jsem se napila a chytila jsem odvahu, že mu napíšu. Neponizuj se, nemáš to zapotřebí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10762
5.12.19 19:42

Klidně napiš, ale hlavně mu to neposílej :) Někomu může pomoct se „vypsat“, ale ten text pak patří spálit nebo dobře schovat, rozhodně ne odesílat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
5.12.19 20:03

Exovi, ktery se takhle chova, rozhodne nepsat a ignorovat ho. Uz si odvezl vsechny veci? Pokud ne, tak mu je sbal sama, at si je pri pristi „navsteve“ sebere behem minuty vsechny naraz a uz neotravuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11881
5.12.19 20:41

Ne, neponižuj se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
5.12.19 20:58

Přesně tak, udělej za minulostí tlustou čáru a dívej se jen dopředu. Nepodlezej mu, neztrat vlastní hrdost. Žádný návrat se stejně konat nebude, tak buď nad věcí. Bolest časem přejde. Teď jsem četla takové hezké moudro: Co k tobě patří neztratíš, co k tobě nepatří neudrzis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 20:59

Za žádnou cenu mu nepiš. Smaž si na něj všechny kontakty. On už tě ve svém životě nechce. Dal ti to dost jasně najevo. Jestli mu budeš psát, tak se ti leda vysměje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
5.12.19 21:08

Nepiš mu vůbec! Přeji Ti, ať najdeš nějakého hezkého hodného frajera, který si tě bude vážit a na ex si ani nevzpomeneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama