Máte doma nevěrníka?

Anonymní
5.12.19 15:27

Máte doma nevěrníka?

Ahoj,
zajímalo by mě, zda jsou tu nějaké ženy, které minimálně tuší/ví, že je jejich partner podvádí, ale i přesto s nimi zůstávají. Dříve bych nevěřila, že bych s někým takovým byla schopna vydržet, ale jsem teď v situaci, kdy po několikaletém vztahu bez dětí zůstávám s mužem, kterému jsem zjistila 2 přešlapy (ne přímo nevěra), ale i přesto jsem mu nějak odpustila. Nechápu sebe samu, začínám si to nějak pro sebe racionalizovat, ale stejně to není úplně ideální a občas mě přepadnou pochybnosti a říkám si, jestli by nebylo lepší to skončit a začít s někým jiným… :nevim: On není ten typ toho prvoplánového nevěrníka, lidi by to do něj asi neřekli, ale za ta léta jsem ho nějak odhalila a myslím, že dlouhodobě věrný být asi nedokáže… Samozřejmě mi tvrdí, jak už se to nikdy nebude opakovat, ale v tomto mu už absolutně nevěřím… V jiných oblastech nám to ale klape.
Raději anonym, děkuji za pochopení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
5.12.19 15:41

Ne s nekym o kom vim ze me podvadi byt to neni sex tak bych ho vyrazila, on se k tomu sexu dopracuje, kdyz ty to mas na salamu, ja bych odpustila max nejakej polibek, a to jen jednou. Mam kamarada, ten kdyz mi pomahal s necim na svatbu tak rekl, ze chce jednou dite i manzelku, ale ze vernej nebude, ma vztah, maji s kamarady partu skrz konicka, a vsichni si tam prohazuji partnery, poradaji swingers party, jsou proste jedinci co nedokazi byt monogamni, ale musi k sobe najit ten spravnej protejsek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
5.12.19 15:41

Udela to jednou, udela to i podruhy ( ve tvem pripade po treti).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15064
5.12.19 15:45

Nebyla bych, zvlášť jestli ne to opakovaně a nemáte ještě děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
5.12.19 15:52

Nejak nechapu co tedy udelal. Pisete neco o podvadeni a pak ze neverny nebyl. Nejaky „preslapy“, co to ma bejt? Ze sel s nejakou kolegyni po praci na kafe? Nebo ze hledal nejaky trpaslici mulatky na erotickych seznamkach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 15:56
@Cenarius píše:
Nejak nechapu co tedy udelal. Pisete neco o podvadeni a pak ze neverny nebyl. Nejaky „preslapy“, co to ma bejt? Ze sel s nejakou kolegyni po praci na kafe? Nebo ze hledal nejaky trpaslici mulatky na erotickych seznamkach?
Řekněme, že šlo o nevěru ve fázi přípravy (domlouval se na dlouhodobějším mileneckém vztahu)…Nejspíše ani jednu nedokončil.
  • Citovat
  • Nahlásit
3515
5.12.19 15:58

To mi přijde o dost horší, než kdyby se někde opil a vyspal s nějakou, co byla zrovna po ruce. Mozek zapojil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
5.12.19 15:59

Mám.. A věř že naposledy to neudělal to jsou jen sliby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
5.12.19 16:05

Ono, jak kdysi napsala životem protřelá, byť často roztomile naivní Venetia - nevěra začíná daleko dřív, než dojde k pichu. Takže bych tyhle „přeslapy“ zase tak úplně nezlehčoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
5.12.19 16:05
@Anonymní píše: Řekněme, že šlo o nevěru ve fázi přípravy (domlouval se na dlouhodobějším mileneckém vztahu)…Nejspíše ani jednu nedokončil.

On se k tomu sam priznal? Neco jako „ze se mu libi Maruna z kanclu a ze se s ni bavil, ze by se s ni rad vyspal“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 16:08
@Cenarius píše:
On se k tomu sam priznal? Neco jako „ze se mu libi Maruna z kanclu a ze se s ni bavil, ze by se s ni rad vyspal“?

Samozřejmě, že se nepřiznal… Našla jsem konverzaci s těmi osobami, hledal něco, co mu já nedokážu/nechci v sexu dát…Zjednodušeně napsáno.

• Citovat
  • Nahlásit
715
5.12.19 16:14
@Anonymní píše:
Samozřejmě, že se nepřiznal… Našla jsem konverzaci s těmi osobami, hledal něco, co mu já nedokážu/nechci v sexu dát…Zjednodušeně napsáno.

rozumím.. no a nemůžeš se jednou přemoci? :think: Ono ber to tak, že potom když půjdeš na kolonoskopii, tak tenhle skill jako když najdeš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16922
5.12.19 16:24
@Michal1986 píše:
rozumím.. no a nemůžeš se jednou přemoci? :think: Ono ber to tak, že potom když půjdeš na kolonoskopii, tak tenhle skill jako když najdeš :D

:mrgreen: myslíš, že hledal vílu Análku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
5.12.19 16:32
@Anonymní píše:

No to je pak tezke :nevim:, jestli je napriklad submisivni a hleda dominu..sadomaso..atd, tak chapu, ze mu nejsi schopna v tomhle vyhovet, taky by mi to neslo, pak ale budete hur zit spokojeny zivot, jelikoz sexualni souhra je dulezita a on bide akorat frustrovany.. jestli je to tvuj zivotni partner, zaplat mu dominu jednou za nakej cas nekde v bordelu…jinak vam to bohuzel vyhledove fungovat nebude bohuzel.. tezko se ty v sexu k necemu donutis a jemu to bude chybet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
5.12.19 16:40
@pohledzdruhestrany píše: :mrgreen: myslíš, že hledal vílu Análku?

tak tak ;) no nechejme se překvapit s čím zakladatelka přijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat