Náramek s vlastním textem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Murka
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 27.04.18 12:21
Náramek s vlastním textem

Ahoj, plánujeme dovolenou (tuzemskou) a řeším jak „označit“ holky, pro případ, že se ztratí, pro případ nehody apod. Měla jsem představu jednoduchého silikonového náramku, kde by bylo křestní jméno dcer a telefon na mě. Jenže jak hledám, tak jednotlivý kus mi asi nikde jen tak neudělají. Nechci nic kovového, ani nic na krk. Poradìte, kde nechat udělat?

Reklama

Reakce:

Liynks
Stálice 78 příspěvků 27.04.18 12:39

@Murka existují tzv ztracenky, stojí pár korun a tyhle údaje se tam krásně vejdou

Evelýna 1
Kecalka 270 příspěvků 7 inzerátů 27.04.18 12:39

@Murka
My máme pro dceru náramek odsud
eshop.bodyid.com/cs/

Dáš si tam co chceš za údaje, cena je kolem 500 Kč.

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 27.04.18 12:57

My měli pro nejmladšího toto: https://www.heureka.cz/?… stojí to pár kaček a poslouží ;-)

Premek_Orac
Závislačka 4050 příspěvků 27.04.18 13:10

@Murka Zmíněné plastové ztracenky, nesmazatelným fixem napsat na ruku telefon, silikonový náramek s vlastním potiskem nebo předražené vojenské psí známky v modernější podobě tzv. ID náramku.

Murka
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 27.04.18 13:28

Děkuji všem.
Bodyid mi přišlo až zbytečné, kdyby to ztratili, tak pětikilo v čudu.
Ty plastové ztracenky máte vyzkoušené? Drží na ruce? Pokud text napíšu nesmazatelnou fixou, vydrží to pár dnů. Budeme se pohybovat hidne u vody a na vodě.

Pipet
Generální žvanilka 23965 příspěvků 27.04.18 13:53

Máme ty infoband náramky, popisky propiskou a drží to dobře.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Konec hláškaře Bosáka: Zmizí z obrazu nejoblíbenější fotbalový komentátor Česka?

V České republice není fotbalový komentátor, který by se těšil takové... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Reklama