Náramek s vlastním textem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 27.04.18 12:21
Náramek s vlastním textem

Ahoj, plánujeme dovolenou (tuzemskou) a řeším jak „označit“ holky, pro případ, že se ztratí, pro případ nehody apod. Měla jsem představu jednoduchého silikonového náramku, kde by bylo křestní jméno dcer a telefon na mě. Jenže jak hledám, tak jednotlivý kus mi asi nikde jen tak neudělají. Nechci nic kovového, ani nic na krk. Poradìte, kde nechat udělat?

Reakce:
Liynks
Stálice 87 příspěvků 27.04.18 12:39

@Murka existují tzv ztracenky, stojí pár korun a tyhle údaje se tam krásně vejdou

Evelýna 1
Kecalka 365 příspěvků 6 inzerátů 27.04.18 12:39

@Murka
My máme pro dceru náramek odsud
eshop.bodyid.com/cs/

Dáš si tam co chceš za údaje, cena je kolem 500 Kč.

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 27.04.18 12:57

My měli pro nejmladšího toto: https://www.heureka.cz/?… stojí to pár kaček a poslouží ;-)

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 27.04.18 13:10

@Murka Zmíněné plastové ztracenky, nesmazatelným fixem napsat na ruku telefon, silikonový náramek s vlastním potiskem nebo předražené vojenské psí známky v modernější podobě tzv. ID náramku.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 27.04.18 13:28

Děkuji všem.
Bodyid mi přišlo až zbytečné, kdyby to ztratili, tak pětikilo v čudu.
Ty plastové ztracenky máte vyzkoušené? Drží na ruce? Pokud text napíšu nesmazatelnou fixou, vydrží to pár dnů. Budeme se pohybovat hidne u vody a na vodě.

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 27.04.18 13:53

Máme ty infoband náramky, popisky propiskou a drží to dobře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >