Reklama

Náramek s vlastním textem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 27.04.18 12:21
Náramek s vlastním textem

Ahoj, plánujeme dovolenou (tuzemskou) a řeším jak „označit“ holky, pro případ, že se ztratí, pro případ nehody apod. Měla jsem představu jednoduchého silikonového náramku, kde by bylo křestní jméno dcer a telefon na mě. Jenže jak hledám, tak jednotlivý kus mi asi nikde jen tak neudělají. Nechci nic kovového, ani nic na krk. Poradìte, kde nechat udělat?

Reklama

Reakce:

Liynks
Stálice 86 příspěvků 27.04.18 12:39

@Murka existují tzv ztracenky, stojí pár korun a tyhle údaje se tam krásně vejdou

Evelýna 1
Kecalka 331 příspěvků 6 inzerátů 27.04.18 12:39

@Murka
My máme pro dceru náramek odsud
eshop.bodyid.com/cs/

Dáš si tam co chceš za údaje, cena je kolem 500 Kč.

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 27.04.18 12:57

My měli pro nejmladšího toto: https://www.heureka.cz/?… stojí to pár kaček a poslouží ;-)

Premek_Orac
Závislačka 4277 příspěvků 27.04.18 13:10

@Murka Zmíněné plastové ztracenky, nesmazatelným fixem napsat na ruku telefon, silikonový náramek s vlastním potiskem nebo předražené vojenské psí známky v modernější podobě tzv. ID náramku.

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 27.04.18 13:28

Děkuji všem.
Bodyid mi přišlo až zbytečné, kdyby to ztratili, tak pětikilo v čudu.
Ty plastové ztracenky máte vyzkoušené? Drží na ruce? Pokud text napíšu nesmazatelnou fixou, vydrží to pár dnů. Budeme se pohybovat hidne u vody a na vodě.

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 27.04.18 13:53

Máme ty infoband náramky, popisky propiskou a drží to dobře.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >