Reklama

Anglie- ryanair

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabival
Povídálka 25 příspěvků 26.04.18 21:59
Anglie- ryanair

Ahoj, neletěl teďka někdo do anglie přes ryanair? Jde leťet na OP? ;)

Reklama

Reakce:

Colliczka
Stálice 57 příspěvků 26.04.18 22:02

Ja pred mesicem a letela jsem na op :lol:

gabival
Povídálka 25 příspěvků 26.04.18 22:05

Tak to je super ;) moc díky za odpověď :kytka:

hospodki
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 26.04.18 22:10

Koncem února na OP, ale doporučuji biometrických pas. Projdeš rychle přes kontrolu jen načtením údajů a porovnání obličeje na kameře. Ta občanka byl opruz, protože jsme všude museli na kontrolu, kde čekáš třeba půl hodiny v davu nebo i víc :(

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 26.04.18 22:26

@hospodki ja letela minuli rok do recka na OP, odbavily nas a normalne jsem sla dal, na pasovou kontrolu, prilozila OP podivala se do kamerky pred sebou a pustilo me to normalne dal. Nikdo jiny me OP nekontroloval, nikde jsem necekala, ani ja ani segra ktera letela semnou.(jen teda byla fronta nez jsme odevzdali kufr jinak se nikde uz nikde fronta netvorila az pri nastupu do letadla)

gabival
Povídálka 25 příspěvků 26.04.18 22:30

TAk fronty asi jak kde, letim z Pardubic, tak tam to narvany asi nebude :D

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 26.04.18 23:25
@gabival píše:
TAk fronty asi jak kde, letim z Pardubic, tak tam to narvany asi nebude :D

V Pardubicich asi fronta nebude, ale letiste v Britanii maji uz nekolik let zprisnene kontroly a mnohdy jsou fronty hodinove i vice. Zalezi spis na cilovem letisti.

hospodki
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 27.04.18 08:17

@Kikulele Řecko je EU, my letěli do Británie z terminálu 1 jako lítají mimoevropské lety. Fakt jsme všude museli na kontrolu celníkem. @gabival v Praze to šlo, ale zpět jsme letěli z Gatwicku a tam čekáš frontu jak na vstupu do země tak na odletu. Při příletu jsme fakt čekali více jak půl hodiny a kufr se nám vesele točil na pásu a nemohli jsme k němu. Nikdy nemám dobrý pocit když si nemůžu hned kufr vyzvednout.

gabival
Povídálka 25 příspěvků 27.04.18 08:49

Jojo, no uz sem se rozhodla, ze vytahnu pas ????

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 27.04.18 09:18

@hospodki UK je (zatim) v EU, ale nikdy nebyla v Schenghenu, takze pasove kontroly vzdy byly a jsou uz par let pomerne casove narocne, v lete a behem ruznych prazdnin dve hodiny fronty na vetsim letisti nejsou vyjimkou.

hospodki
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 27.04.18 10:53

@ELIbeta tohle je mi asi celkem fuk, vysledek je - na OP do Britanie klidne, ale pocka si na kazde prepazce..

gabival
Povídálka 25 příspěvků 27.04.18 12:45

Diky holky ;) :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >