Chorvatsko - Ciovo s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peta81
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 26.04.18 20:00
Chorvatsko - Ciovo

Ahoj holky. uz nekolik tydnu projizdim net a snazim se najit dovolenou v chorvatsku vhodnou pro deti 2 a 4 roky. ja se v tom moc nevyznam, do chorvatska jsme jezdivali s chlapem pred lety, na blind a spokojeni jsme byli vicemene vzdy. ale s detmi je to jine… uz jsem se temer rozhodla pro ostrov Ciovo u Trogiru, ale pak jsem zase narazila na velmi spatne recenze, tak zas nevim :nevim: mate s timto mistem zkusenosti prosim? chceme hezke more, dobrou plaz, ne moc ruchu ;) dik.

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10761 příspěvků 27.04.18 10:43

Dobrý den,
doporučuji kouknout do diskuze Do Chorvatska s dětmi - tipy, případně oslovte konkrétní maminky v soukromé zprávě - určitě Vám rády poradí.

Monika :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama