Itálie s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mína77
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 27.04.18 09:39
Itálie s dětmi

Dobý den, jdu pro radu. Pořád uvažujeme co o dovolené. Hodně zvažujeme Itálii, byli jsme minulý rok v Caorle a líbilo se nám. Letos, pokud opět Itálii, tak bych chtěla níž kde je čistější voda. Manžel ale říká proč jet takovou dálku (Gargáno), když je to pořád jen moře, které je i v Caorle a kromě moře tam nic neni. Doporučili byste třeba místo v Itálii kde to stojí za to? Jde nám hlavně o děti.
Ještě jsme přemýšleli o ČR, ale ty ceny tady je mazec, když chceme vyžití pro děti.

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 27.04.18 10:36

Já bych doporučila Sicílii. Letecky na vlastní pěst a přes AirBNB si zarezervovat ubytování. My tam byli minulý rok v Notu a jezdili vypůjčeným vozem na místní pláže, které jsou snad hezčí než v Karibiku. Byla to nejkrásnější dovolená a to jsem byla už asi 10× v Řecku, Chorvatsku apod. P. S.: A turisti byli pouze Italové, takže krása…klid a dobré jídlo.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 27.04.18 11:16

Loni jsem byla s rodinou v Mizzano, je to kousek pod Rimini a moře je hezký. Jinak bych taky letěla na Sicilii, ale to by se chlap nemohl bát létat, byla jsem tam uz dřív a je to tam opravdu nádherný, hlavně na Liparskych ostrovech.

Ijen
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 27.04.18 12:33

Asi nejvíc se mi líbí v Dolomitech. :lol:
Východní pobřeží od Ravenny po Pescaru je víceméně podobné, vyžití pro děti je tam bohatě. Moře je ale kalné vířícím se pískem, s tím nic nenaděláš. Kolem pobřeží jsou vlnolamy, děti dlouho stačí, u pláží jsou hřiště, u Ravenny je velký zábavní park Mirabilandia, pobřežní promenády jsou lemované atracemi pro děti, ubytování je často s bazénem. Kolem Gargána je to moc krásné, voda čistší, ale je to holt delší cesta. Na západním pobřeží je krásně v Sorentu a Salernu, výlet Pompeje, Vesuv. Já osobně mám ráda Kalábrii a Sicílii, hned bych jela. Ale to je buď letadlem nebo obytňákem a min na 3 týdny.

mína77
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 27.04.18 12:51

Děkuji za tipy. Tak to probereme a uvidíme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama