Reklama

Náraz do kliky - 39. týden těhotentví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 18:40
Naraz do kliky-39tt

Ahoj… prosim o radu zda by jste jeli do nemocnice nebo ne.. vcera vecer jsem nechtene narazila briskem do kliky.. dvere byli otevrene takze jsem se jakoby napichla na kliku… do casti mezi pupikem a zebry na prave strane… tam kde ma mimco nejspis nozky :? Neprislo mi to jako velka rana a ani to nebolelo.. dnes jsem se ale vzbudila no a brisko na tom miste boli a tvori se modrina… malej se hybe jako vzdy..zadne zmeny nezaznamenavam ale mam strach jestli jsem mu nemohla nejak ublizit treba nohu zlomit nebo tak :? Jeli byste? Kdyby se netvorila aspon ta modrina 8o

Reklama

Reakce:

Emma9697
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 15.07.18 18:58

Nemyslím si , že to něco bude , ale pro tvůj klid bych jela za to nic nedáš (krom poplatku za pohotovost) a budeš v klidu což je ted nejdůležitejší pro tebe i mimi :* :srdce:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama