Náraz do kliky - 39. týden těhotentví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 18:40
Naraz do kliky-39tt

Ahoj… prosim o radu zda by jste jeli do nemocnice nebo ne.. vcera vecer jsem nechtene narazila briskem do kliky.. dvere byli otevrene takze jsem se jakoby napichla na kliku… do casti mezi pupikem a zebry na prave strane… tam kde ma mimco nejspis nozky :? Neprislo mi to jako velka rana a ani to nebolelo.. dnes jsem se ale vzbudila no a brisko na tom miste boli a tvori se modrina… malej se hybe jako vzdy..zadne zmeny nezaznamenavam ale mam strach jestli jsem mu nemohla nejak ublizit treba nohu zlomit nebo tak :? Jeli byste? Kdyby se netvorila aspon ta modrina 8o

Reakce:
Emma9697
Kecalka 201 příspěvků 15.07.18 18:58

Nemyslím si , že to něco bude , ale pro tvůj klid bych jela za to nic nedáš (krom poplatku za pohotovost) a budeš v klidu což je ted nejdůležitejší pro tebe i mimi :* :srdce:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >