Reklama

Jak rozpoznám plodovku od výtoku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chipy
Kecalka 277 příspěvků 14.07.18 10:24
Jak rozpoznám plodovku od výtoku?

Ahoj holky,
Prosím o radu.. včera jsem prodělala kvůli pozitivnímu triple testu na slos odběr plodovky. Jsem ve 20týdnu a prakticky celé těhotenství me doprovází vodnatější bělavý výtok. Hlavně teda ráno když vstanu. Po vpichu žádné komplikace nemám, nic mě nebolí.
Jen nevím, jak při takovém výtoku rozpoznám výtok a unikající plodovou vodu…? :think: hrozně se bojím aby mi voda neunikala.
Děkuju :kytka:

Přečtěte si článek: Plodová voda

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 14.07.18 10:27

Buď s vložkou zajet do porodnice nebo se zeptat v lékárně, jestli mají ten roztok na to.. Já si teď nevzpomenu, jak se jmenuje… Švaryho to končí.. Temešvaryho? (teď neřeším, jak se to píše :D)

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 14.07.18 10:33

temešváryho roztok, ale pozor reaguje stejně i na moč

lampicka11
Závislačka 3342 příspěvků 1 inzerát 14.07.18 10:45

Roztok se dá horko těžko sehnat…tak že spíš ta porodnice

Chipy
Kecalka 277 příspěvků 14.07.18 10:54

Moc dekuju ;) zatim to vypada, ze to byl jen ten ranni vytok. Na slipovce ted nic nemam. Kdyz jsem se ptala vcera pri zakroku, tak mi mudr rikala, ze bych poznala, ze je toho vic.. tak pockam a kdyztak pojedu smer porodnice

Darvulia
Kecalka 220 příspěvků 14.07.18 11:12

pH papírky. Výtok je kyselý, naopak pH plodovky od 7,1 do 7,3 (jsem se dozvěděla). Akorát to není stoprocentní, když by se to třeba s výtokem smísilo. Nicméně tím v případě potřeby nic nezkazíš a když ti papírek ukáže hodnotu třeba kolem 7, tak bych jela do nemocnice, kde udělají test.

Linamati 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 12:24
@Chipy píše:
Ahoj holky,
Prosím o radu.. včera jsem prodělala kvůli pozitivnímu triple testu na slos odběr plodovky. Jsem ve 20týdnu a prakticky celé těhotenství me doprovází vodnatější bělavý výtok. Hlavně teda ráno když vstanu. Po vpichu žádné komplikace nemám, nic mě nebolí.
Jen nevím, jak při takovém výtoku rozpoznám výtok a unikající plodovou vodu…? :think: hrozně se bojím aby mi voda neunikala.
Děkuju :kytka:

Jestli máš pochybnosti tak radši jeď do nemocnice. Já těšila něco podobného minulý týden.. říkala jsem si že plodová voda to být nemůže a buch. Jsem už týden v nemocnici a snaží se mi zastavit porod. Takže jestli si nejsi jistá, radši jeď.

Chipy
Kecalka 277 příspěvků 14.07.18 12:55

@Linamati a muzu se zeptat jak moc to “teklo”? Me to stale prijde jak belavy vytok, ktery mam naprosto běžně a nyní jsem na suchu. Tak nevim :nevim:
A přeju ať je vše v pořádku a porod ti zastaví :kytka:

Currymatka
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 14.07.18 15:48

V Praze se roztok kupuje v lékárně u Bulovky, tam ho mají na 100%. Je to dobré pro ten klid duše ;)

Chipy
Kecalka 277 příspěvků 14.07.18 16:59

@Currymatka mooooc dekuji. Ja jsem nyni mimo prahu a tady sice lekarna je, ale pochybuju, ze jej budou mit. Zkusim prijet i internetove obchody a urcite nekde sehnat. V praze budu az za tyden :cert: snad do te doby nebudu unikat. Zatim mam stale docela sucho

ShadowDancer
Stálice 60 příspěvků 14.07.18 19:56
@Chipy píše:
Moc dekuju ;) zatim to vypada, ze to byl jen ten ranni vytok. Na slipovce ted nic nemam. Kdyz jsem se ptala vcera pri zakroku, tak mi mudr rikala, ze bych poznala, ze je toho vic.. tak pockam a kdyztak pojedu smer porodnice

Já teda plodovku nepoznala, začala mi téct jako narůžovělý výtok po Hamiltonu. Bylo to takové mazlavější, růžové, jak špinění. Pro klid bych raději zajela do porodnice, pokud nemáš možnost koupit ten roztok. :think:

Linamati 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 22:40
@Chipy píše:
@Linamati a muzu se zeptat jak moc to “teklo”? Me to stale prijde jak belavy vytok, ktery mam naprosto běžně a nyní jsem na suchu. Tak nevim :nevim:
A přeju ať je vše v pořádku a porod ti zastaví :kytka:

Teklo to maličko. Spíš jsem si říkala že jsem si " ukápla ".. ale ne nakonec jsme jeli a byla to voda :andel:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama