Hrůza z těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 17:03
Hrůza z těhotenství

Ahoj všem. Chci se tak nějak svěřit. Je mi 20 let a mám přítele, který je mladší (18). Než jsme začali sexuálně žít, začala jsem brát antikoncepci (z vlastního rozhodnutí)… K tomu všemu ještě provozujeme přerušovanou soulož (přítel prostě ejakuluje na břicho). Toto si zvolil on sám, že kdyby náhodou. Jsme velice mládí a na otázku děti máme ještě minimálně 5 let času, dřív ani jeden děti nechceme. Hlavně já si prostě neumím ani tohle představit. Po čtení příspěvků tady, že vám antikoncepce selhala, mám prostě i trošku obavy, že se někdy stane to, co prostě nechci. Prášky beru zodpovědně, každý večer, téměř na minutu přesně. Žádné antibiotika ani nic podobného… Říkám si, že se dostatečně chráníme (přeci jen HA a k tomu přerušovaná…). Já prostě tak nějak vždycky jsem si říkala, že bych si děti přála. Děti jsem milovala, ale momentálně mám hrůzu z toho, když vidím, že holky z okolí, kterým je 17,18, tak jsou těhotné. Nebo už dítě mají. Mám úplně alergii na dětský pláč, když se to dítě vzteká… Asi jsem už magor, ale taky se šíleně pozoruji… Bojim se prostě toho, jak tady čtu, že HA selže, protože tady je možný už všechno. :nevim: měla nebo máte to někdo taky tak? O
:(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 17:14

Zkusila bych se jednak informovat o statistikách při které značce bývá selhání nejčastější a která je naopak nejspolehlivější a co si pamatuji, tak jsou snad i různé látky, které mohou účinky antikoncepce nabourávat, to si zkus také vyhledat. Já kdysi čtyři roky brala Lindynette a mimo to, že jsem neměla žádné vedlejší účinky tak jsme s partnerem měli sex často s vyvrcholením dovnitř a ještě k tomu jsem nebyla úplně nejzodpovědnější a brala ty pilulky celkem ‚hala bala‘ :oops: ale nikdy neselhaly. Otěhotněla jsem až po úplném vysazení. Hlavně, většina nepřizná, že je třeba tak úplně pravidelně nebraly nebo dokonce zapomněly. Nevěř tolik tomu, že všechny ty ženy je braly úplně poctivě a svědomitě. ;)

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13048 příspěvků 13.07.18 17:15
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Chci se tak nějak svěřit. Je mi 20 let a mám přítele, který je mladší (18). Než jsme začali sexuálně žít, začala jsem brát antikoncepci (z vlastního rozhodnutí)… K tomu všemu ještě provozujeme přerušovanou soulož (přítel prostě ejakuluje na břicho). Toto si zvolil on sám, že kdyby náhodou. Jsme velice mládí a na otázku děti máme ještě minimálně 5 let času, dřív ani jeden děti nechceme. Hlavně já si prostě neumím ani tohle představit. Po čtení příspěvků tady, že vám antikoncepce selhala, mám prostě i trošku obavy, že se někdy stane to, co prostě nechci. Prášky beru zodpovědně, každý večer, téměř na minutu přesně. Žádné antibiotika ani nic podobného… Říkám si, že se dostatečně chráníme (přeci jen HA a k tomu přerušovaná…). Já prostě tak nějak vždycky jsem si říkala, že bych si děti přála. Děti jsem milovala, ale momentálně mám hrůzu z toho, když vidím, že holky z okolí, kterým je 17,18, tak jsou těhotné. Nebo už dítě mají. Mám úplně alergii na dětský pláč, když se to dítě vzteká… Asi jsem už magor, ale taky se šíleně pozoruji… Bojim se prostě toho, jak tady čtu, že HA selže, protože tady je možný už všechno. :nevim: měla nebo máte to někdo taky tak? O :(

Ne neměla. Je mi 40 a mám jedno plánované dítě. Ale nesexovala jsem od 16, abych v sedmnácti otěhotněla…

Ivulita
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 13.07.18 17:15

Já myslím, že ten strach je přehnaný. Osobně neznám nikoho, komu by při vzorném užívání HA selhala. Spíš si myslím, že jde kolikrát o to, že pisatelka není natolik upřímná, aby řekla „jsem těhotná, flákala jsem prášky, politujte mě“ a spíš to svede na selhání HA, aby do ní ostatní tolik nerýpaly. :nevim:

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 13.07.18 17:16

Nestresuj se zbytecne.. brala jsem antikoncepci od 18ti a jinym zpusobem jsem se po vetsinu casu nechranila. Antiko jsem teda jako ty brala pravidelne a temer presne samozrejme. Otehotnela jsem az kdyz sem chtela ve 30ti po vypusteni antikoncepce. Kdyz k tomu pristupujses zodpovedne je zbytecne se stresovat kvuli malemu procentu pravdepodobnosti ;-) neboj..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 17:18

Jinak co se týče toho dětského řvaní, sice čekám mimčo ale irituje to i mě. Jestli máš citlivější sluch jako já, tak je to hlavně reakce na hluk. Ale řvali jsme všichni, co naděláš. :nevim: :D

Karleon
Kelišová 5420 příspěvků 13.07.18 17:19

Myslím, že vaše metoda pásek a kšandy by měla být dostačující, tak se trochu uvolni.

Karamelka.elkaa
Kecalka 490 příspěvků 6 inzerátů 13.07.18 17:20

Mám tři známé, které otěhotněly přes antikoncepci - všechny v jednom roce. Jedna tedy brala antibiotika, takže u ní to bylo možná tím. Stejnou značku antikoncepce neměly a zbylé dvě jí braly fakt poctivě. :pankac:

Celina
Závislačka 3860 příspěvků 13.07.18 17:27

Začala bych tím, že bych nechodila na fóra pro těhotné a maminky (co bych tam asi tak dělala… :nevim: )
A pokud bereš antikoncepci tak jak máš a ne jako ty, co se na selhání jen vymlouvají, aby nemusely přiznat vlastní hloupost, můžeš být v klidu. Antikoncepce funguje, není rok 1980… :mavam:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13048 příspěvků 13.07.18 17:30
@Karamelka.elkaa píše:
Mám tři známé, které otěhotněly přes antikoncepci - všechny v jednom roce. Jedna tedy brala antibiotika, takže u ní to bylo možná tím. Stejnou značku antikoncepce neměly a zbylé dvě jí braly fakt poctivě. :pankac:

Aha. Ty s nimi bydlíš a když tu tabletku braly, podávala jsi jim vodu na zapití…Navíc víš o všech dalších práškách, co berou. Ona to málokterá přizná, že něco udělala blbě.

Karamelka.elkaa
Kecalka 490 příspěvků 6 inzerátů 13.07.18 17:59

@Russet

Já mám důvěru ke svým dobrým známým a rodině a když něco řeknou, tak nemají důvod lhát. Všechny byly i dost zaskočené. Jestli ty si s někým lžeš, tak z toho nemusíš obviňovat i známý cizích lidí, takže na mě neútoč. ;) Žádná se k práškům nevrátila. Prostě se to stává i když si to nějaké srdceryvné zastánkyně HA nechtějí připustit. :palec:

Karamelka.elkaa
Kecalka 490 příspěvků 6 inzerátů 13.07.18 18:02

@Russet

A speciálně tedy pro tebe oficiální statistika - Bohužel ani tato metoda, jako mnoho dalších, není 100% a i při užívání hormonální antikoncepce je možné otěhotnět. Účinnost hormonální antikoncepce se udává zhruba v rozmezí 95–99,9 %.
A mrzí mě pokud jsem tě vyvedla z omylu jaká je HA antikoncepce s účinností 100% :hug:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13048 příspěvků 13.07.18 18:05
@Karamelka.elkaa píše:
@RussetA speci­álně tedy pro tebe oficiální statistika - Bohužel ani tato metoda, jako mnoho dalších, není 100% a i při užívání hormonální antikoncepce je možné otěhotnět. Účinnost hormonální antikoncepce se udává zhruba v rozmezí 95–99,9 %.
A mrzí mě pokud jsem tě vyvedla z omylu jaká je HA antikoncepce s účinností 100% :hug:

Zvláštní ale je, že se to stalo přesně tvým známým. To už trošku zavání blbou nahodou.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13048 příspěvků 13.07.18 18:08
@Karamelka.elkaa píše:
@RussetJá mám důvěru ke svým dobrým známým a rodině a když něco řeknou, tak nemají důvod lhát. Všechny byly i dost zaskočené. Jestli ty si s někým lžeš, tak z toho nemusíš obviňovat i známý cizích lidí, takže na mě neútoč. ;) Žádná se k práškům nevrátila. Prostě se to stává i když si to nějaké srdceryvné zastánkyně HA nechtějí připustit. :palec:

Já útočím? Já se HA nezastávám. Jen jsem skeptická nad vyjádřením, že selhala. Mimochodem, větší část života jsem si vystačila pouze s kondomem.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 13.07.18 18:09

My jsme se dlouho chránili stejně jako ty a pohoda. Pak jsme se taky dlouho chránili jen přerušovanou souloží (to už by nám nevadilo otěhotnět) a taky nic. Byla by to fakt náhoda, abys otěhotněla při dvou formách ochrany, zvlášť když bereš prášky tak jak máš.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >