Neschopenka poprvé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 11:43
Neschopenka poprvé

Ahojky mám takový dotaz jsem na neschopence od 2.7 a doktorka mi řekla at si přijdu 13.7 pro růžový papir ale bohužel já hloupá jsem nekoukla na ord hodiny u ní ale na internetu a uz jsem ji tam nezastihla takže budu muset až v pondeli. Prosím bude z toho velký průser nebo jak to chodí? Marodim úplně poprvé a temhle věcem nerozumim

Reakce:

elan
Kecalka 203 příspěvků 13.07.18 12:02

nebude,ale pozor kdy bude mít svojí dovolenou,aby sis to nechtěla vyzvedávat na konci měsíce a zrovna neměla dovolenou,proto ti to chce dát nejspíše dopředu

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 13.07.18 12:18

V pondělí to bude akorát.. Po prvních čtrnácti dnech dostaneš papír o trvání PN (papír na peníze), kterej doneseš do práce. Pak už další budeš dostávat na konci měsíce

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 13.07.18 12:34
@Anonymní píše:
Ahojky mám takový dotaz jsem na neschopence od 2.7 a doktorka mi řekla at si přijdu 13.7 pro růžový papir ale bohužel já hloupá jsem nekoukla na ord hodiny u ní ale na internetu a uz jsem ji tam nezastihla takže budu muset až v pondeli. Prosím bude z toho velký průser nebo jak to chodí? Marodim úplně poprvé a temhle věcem nerozumim

V klidu, zdržení těhle lístků na peníze má jediný následek a to ten, že prostě ty peníze dostaneš později…

Simona67
Stálice 91 příspěvků 13.07.18 16:59

Děkuji vám moc :) měla jsem strach

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >