Náraz do prvního zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 02.01.19 15:28
Naraz do (prvniho) zubu

Ahoj,

Prosim o reakce jen maminky, ktere opravdu vedi/maji zkusenost…

Syn (3r) se prave prastil do predniho zubu tak, ze se mi zda, ze se mu trochu vychylil z puvodniho mista. Jinak se nekyva. Mate prosim nekdo zkusenost? Ma cenu jet na pohotovost? Podarilo se mi objednat na 8:30 zitra rano k zubari, ale mluvila jsem jen se sestrou, na dr. me odmitla prepojit (je tam 1 sestra na x lekaru).

A me by zajimalo, jestli ta casova prodleva nemuze neco zanedbat.

Moc dekuji!

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69431 příspěvků 02.01.19 15:33

ne, myslím, že nemůže. Dcerka takhle narazila předním zubem, zase kus vyštípla, taky se nehýbal, jeli jsme taky až druhý den, tak říkal zubař, že nic, holt je uštíplý nehýbe se, tak dobrý. Ale může díky tomu nárazu umřít. Časem prý může začít černat a prostě chovat se jako mrtvý zub. To teď stejně nepoznají a nic s tím neudělají. U nás naštěstí dobrý.

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 02.01.19 15:38
@Limi123 píše:
Ahoj,

Prosim o reakce jen maminky, ktere opravdu vedi/maji zkusenost…

Syn (3r) se prave prastil do predniho zubu tak, ze se mi zda, ze se mu trochu vychylil z puvodniho mista. Jinak se nekyva. Mate prosim nekdo zkusenost? Ma cenu jet na pohotovost? Podarilo se mi objednat na 8:30 zitra rano k zubari, ale mluvila jsem jen se sestrou, na dr. me odmitla prepojit (je tam 1 sestra na x lekaru).

A me by zajimalo, jestli ta casova prodleva nemuze neco zanedbat.

Moc dekuji!

Syn boural loni v létě. Odnesla to jednička. Nekývala se, ale přijde mi vysunutější. Jeli jsme na klasickou pohotovost, protože nikdo neviděl pád a kluk měl horečku a byl celkově divný. Tam mu sáhli do pusy, ošetřili odřeniny a doporučili panadol na teplotu, že je i na bolest. Zubařka zub viděla až za několik týdnů a řekla, že pokud ho nebolí a nedělá se mu tam váček, nechá mu ho být, až přirozeně vypadne.

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 02.01.19 15:40

A zub nezčernal, je lehce našedlý. Takže hádám, že nejpíš odumřel.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 02.01.19 15:58

Taky mame dítě s jedničkou šedou. Napálil to do stolu, zub byl trochu volný, zubař ale jen kontroloval jestli není úplně mimo nebo prerazeny - to bys poznala i sama. Jinak se s tím nic dělat nedalo, teď uz se zub nekyve jen změnil barvu. Na pohotovost bych s tím nejela

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 02.01.19 16:26

Ok dekuji vsem. Docela jste me uklidnili, ze jen zesedl a nevypadl :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >