Narkoza a trocha rýma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vejisek
Kecalka 459 příspěvků 28.10.14 20:49
Narkoza a trocha rýma?

Ahojky ve čtvrtek mám jít na plánovanou operaci na vyndání kovu z ruky na kterou čekám měsíc minulý týden v pátek jsem dostala rýmu prala jsme do sebe všechno možný a jsem skoro ok sem tam ještě smrknu nebo vykašlu krapet hlen myslíte, že mi dají narkozu? nevím jestli jít na příjem nebo zavolat, že jsem trochu nachlazená? co myslíte? Děkuju

Reakce:
bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 28.10.14 20:57

Zavolej tam, nebo tam dojdi. Oni to anesteziologove nemaj radi, protoze je tam urcite riziko. To by ti v den nastupu taky mohli rict, ze mas smulu a zadna operace nebude. Nebo si zajdi k obvodni at se na tebe podiva a bud ti to schvali nebo ne.

Příspěvek upraven 28.10.14 v 21:00

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15980 příspěvků 28.10.14 20:59

Resila jsem minuly tyden to same. Doktor mne vysvetloval, ze je ryma problem z duvodu, ze pri intubaci ti mohou viry zpusobujici rymu zanest do plic. A proti virum nejsou antibiotika. Tak me hnal na orl kvuli souhlasu. Anesteziolog pak rikal, ze mirna ryma nevadi, ze by v tomto pocasi nemohl uspat nikoho. Bude tedy zalezet na konkretnim doktorovi, hlavni slovo ma anesteziolog. Nikam bych nevolala, narazis na nejakou sestru, ktere se to vubec netyka.

tulipán
Závislačka 3912 příspěvků 28.10.14 21:09

@vejisek Taky jdu ve ctvrtek a taky mam mirnou rymu. Tak se nam to nerozjede.

vejisek
Kecalka 459 příspěvků 28.10.14 21:19

@tulipan:A s čím jdeš? bojíš se?

tulipán
Závislačka 3912 příspěvků 28.10.14 21:32

@vejisek Se zlucnikem na Karlak a bojim. Taky mam obavu, aby meli kluci doma pohodu, malej zacal mamankovat a nechce se nechat krmit od tatky.

vejisek
Kecalka 459 příspěvků 28.10.14 23:06

Ja uz hystercim jak se neprobudim narkozy se bojim desne :-(

tulipán
Závislačka 3912 příspěvků 28.10.14 23:11

Ale prosim te, jdes na „banalni vykon“, pokud nejsi kardiak apod., tak to pust z hlavy. Spis se priprav, ze nekdy jde extrakce komplikovaneji a muze te pak koncetina bolet dele, nez cekas.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >