Narkoza - jaký volit postup?

980
12.12.09 12:09

Narkoza - jaký volit postup?

Ahoj, potřebovala bych poradit, nebo znát Váš názor.

Zítra nastupujeme do nemocnice k výkonu a syn (2roky) dostane narkozu.

Ptala jsem se, zda je možné dojít s ním až k sálu,protože jinak pláče. Doktorka říkala, že podle jejich zkušeností je lepší nechodit a nechat dítě vyřvat s tím, že než dojdou k sálu tak se uklidní a není pak třeba zvyšovat dávku pro narkozu.

Máme za sebou už jednu narkozu v Motole (teď jdeme jinam) a tam jsem si synka odnesla až před sál. Po celou dobu cesty byl u mě a ne v postýlce (což je udajně proti předpisům), ale plakal až když jsem ho odevzdávala před sálem. Zpět přijel už probraný, ale klidný.

Jaký je Váš názor? Zvažuju právě zda tedy volit vyšší dávku narkozy nebo ho nechat poplakat s tím,že dostane dávku nižší?

Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JVP
569
12.12.09 12:46

Ahoj, vím, že je to těžké :cry: ale osobně bych rozhodně s vyšší dávkou nesouhlasila… rizika asi znáš, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
12.12.09 17:59

Píšu to se strašně těžkým srdcem, nejsem zastánce pláče, ale tady musím říct, že bych raději nechala plakat, ale měl by nižší dávku narkózy.

Teda ořvala bych to taky, hrozně by mě to mrzelo, ale zdraví je přednější. Narkóza zatěžuje vnitřní orgány, čím menší dávka, tím líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
12.12.09 19:00

Holky, děkuju - mám stejný názor. Jen jsem se s tím, že když je dítě rozrušené a dostane proto vyšší dávku setkala poprvé. Díky moc, držte palce. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8154
13.12.09 13:46

S celkovou narkozou má můj čerstvě dvouletý syn bohaté zkušenosti, bohužel. A vždycky jsem mohla dojet až před sál! Nikdy nemusel mít narkozu vyšší! Podle mě ti podali neúplné informace. A hned po výkonu jsem byla s ním, i na dospávacím pokoji.

Všechny výkony nám prováděli ve fakultní nemocnici v Ostravě-Porubě. Myslím, že tohle je o praxi, jaká se v nemocnici praktikuje.

Příspěvek upraven 13.12.09 v 15:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
13.12.09 13:49

Holky, za 2 hoďky odjíždíme k příjmu, večer by měl dojít anesteziolog, tak si s ním o tom popovídám. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8154
13.12.09 13:58

Budu vám držet palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
13.12.09 14:03

Taky držím palce a pak napiš, jak to s tou dávku anestézie bylo, docela by mě to zajímalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama