Narušení nočního spánku u dvouleté

Anonymní
7.2.20 13:48

Narušení nočního spanku u 2lete

Ahoj,
Mam ted takový menší problem. Mala spí v noci celou nic cca od 8ho mesice - nemela nikdy zadny problem se spánkem, max se vzbudila a chtela se napít čaje.
Před dvěmi týdny se nám narodilo druhé dítě, no a mala začala spat sama ve sve postýlce s nami v ložnici - jenze teď se za nic vzbudi i 2-3krat a dožaduje se “miňa-u nas mléka, dávám ji jej když jde spat do lahvičky a ona pak usne”, usina “sama” v pokoji, cca v 19:20 jdem do loznice, uložím ji, dam ji mliko (již normalni kravského, zadny UM, sama se dostavila již v 13mesici kdy pres noc nechtěla prso, pak před den uz také ne, dudlik již nema také cca od te doby) pustím sovičky která hraje ukolebavku a promítá nocni oblohu, max do 10ti min je tuha, parkrat ji prijdu jen ke dveřím (nevchziˇ do pokoje) utisit kdyz mě vola - reknu ji ječmene at haja či neco podobně, ona se uklidní a je to ok…

Jen teda teď to její nocni buzení je děs (cca v rozmezí od 22hid do 1né se proste min dvakrát vzbudi, bud vola mě a nebo chce mliko - myslim ze to je asi zeď skrz maleho “nejaky bojkot a vyžádání pozornosti?”, stejne tak i pres den se dožaduje abych ji vzal na ruky (což předtim bylo zřídka) a to ani maleho nenosím a nechávám abych jej uklidnila nebo tak…

Myslíte ze by ji mohla pomoci homeopatika? Belladona nebo Arsenicum album? Myslim ze je ro pro ni stres a velká změna a mozna proto je v noci tak neklidna?

P. s - nad vlastním pokojem uvažují a asi kolem září jej bude mít, ale zas mě děsí to ze se třeba bude stále budit a ja budu běhat za ni a pak i za malým (už ted je to o nervy, kdyz večer spi jeden tak druhy spustí) ????
Dekuji za zkušenosti či rady a omlouvam se za sloh

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3543
7.2.20 13:53

Já bych ji určitě nic necpala. Úplně normálně zarli, když chce vzít do náruče, tak ji vezmi a pomazli se s ní. Syn byl úplně zničenej, když jsme dovezli malou. Musel se s tím srovnat. Teď jsou už velcí partaci :srdce: mají se rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3638
10.2.20 01:22

Určitě to pomůže… Tobě… Je mu to v žádném případě pomoci nemůže, naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama