Usínání a spaní miminka

77
5.2.20 20:20

Usínání a spaní mimča

Ahoj holky. Mám takový problém. Mám 2měsíční holčičku. A neusne mi jinak než v overalu, co máme na ven do kočárku. Když ji dám do něho, tak jakoby ví, že jdeme do kočárku. Vezme si i dudlík, který jinak odmítá a usne. Zkoušela jsem uspat jen tak i dudlík dávat, ale po chvilce zacne mrčet. Teď mi to až takový problém nedělá. V ložnici máme spíš chladněji, takže ji je teploucko. Ale horší bude ji to odnaučit. Protože už teď se hrozím toho, co budeme dělat v létě se spaním večer i v kočárku. Máme totiž kočárek i v obýváku a kdyz ji do něho dám jen tak v oblečení, tak řve a spaní teda nehrozí. :? Neměla jste náhodou některá podobný problém? ???? děkuji Vám za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5528
5.2.20 20:23

Do léta se ji spánek ještě xkrat změní. Zkoušela si zavinovacku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10480
5.2.20 20:37

Taky bych zkusila zavinout a když nepomůže, tak to neřeš za týden to může být jinak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
5.2.20 20:42

@JancaS84 @anavi13 zavinovacka u nas moc neprosla. Vrti se, kope a pak zacne brecet. Ale máte pravdu. Za chvili se to může změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
5.2.20 20:47

Me prijde, ze ji je proste normalne zima a ze je imho na teplejsi usinani tj v overalu krasne teplo, uvolni se a je ji dobre… zkus pridat teplotu v loznici a nebo ji dat teplejsi deku. Ja taky potrebuju na spani teplo az horko abych dobre spala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
5.2.20 20:54

@Leenvecka to nás napadlo taky. Zkouseli jsme i pritopit v loznici, kdy bylo fakt teplo a bez vysledku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10480
5.2.20 20:55

@Barunka456 tak jí ten overal nech, asi je jí jinak chladno. Možná by byl fajn spací pytel :palec: ale fakt se to změní ještě mockrát. Syna jsem musela pevně zavinovat do třetího měsíce. Teď už asi od osmého měsíce nesnese na usínání ponožky a ani deku. Dekou ho zakryji až úplně usne a později v noci přihodím peřinu :mrgreen: :lol: za ten rok se mu usínání změnilo tak stokrát :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
5.2.20 21:51

@anavi13 ten spaci pytel uvazuju koupit Ale asi pockam jeste. Buh vi jak dlouho ji to vydrzi. Tak to se mam teda na co tesit 🤣 nez clovek prijde na to, co těm prckům vyhovuje. :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5528
5.2.20 21:59

Jo to vychytas. U nás to je zase úplnej opak, malá nesnáší teplo a být zakryta. Ať spí jakkoliv tvrdě tak když ji jen trochu zakryji okamžitě se odkope.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10480
6.2.20 08:05

@Barunka456 jo tak je to pořád jinak. Já pytel použila asi dvakrát :roll: a to jsem si myslela jak to bude fajn když měl rád zavinování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama