Nastřelení náušnic a Priorix

9.9.20 07:39

nastřelení náušnic a Priorix

Dobrý den všem,
omlouvám se za možná blbý dotaz, ale i takové jsou… :-)
mám dcerku, dnes 16 měsíců a je 9tý den po Priorixu, zatím bez jakýchkoliv vedlejších příznaků, naštěstí. Máme jít dnes na nastřelení náušnic a já váhám… nechali byste nastřelit, když je rozočkovaná, nebo počkat… mám nějakou nejasnou obavu, aby se jí to tzv. nerozjelo… co myslíte?
Děkuji za případné odpovědi a omlouvám se za možná debilní dotaz, ale nemám se koho zeptat… :lol: Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
9.9.20 07:42

Dcera mela v 6ti mesicich Prevenar druhou davku a v ten samy den nastreleni nausnic. To nastreleni neboli, spis se jen lekla. Nesla to v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1939
9.9.20 07:43

Počkala bych ještě pár týdnů. Je ještě malinká. Horečky můžou ještě přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9089
9.9.20 07:51

Reakce ještě přijít může, ale nemyslím si, že by ji nastřelení náušnic mohlo ovlivnit. A jaký názor na to má doktorka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
9.9.20 08:01

Já bych nešla. Po priorixu se může něco dít i 14 dní po a náušnice jsou přece jenom zásah, ne že ne. Po očkování by měla mít stresuprosty život :lol: počkala bych třeba ještě 2 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.20 09:30

Děkuji za reakce. Volala jsem doktorovi a sestra mi řekla to samé, co Platanka - díky - že když nás objednávala, tak si neuvědomila, že to je MMR, já chápu, mají toho moc - že by to pro ní byl zbytečný stres a že počkáme a odložíme. Tak díky všem a hezký den, Peta a Verunka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama