Nateklé prsty, hlavně v létě

Anonymní
6.6.21 00:06

Nateklé prsty

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli náhodou někdo nevíte, co způsobuje natékání prstů, mám takový problém, většinou v létě když je teplo, tak mi natýkají prsty na rukou, mám pocit, že dřív jsem to takhle neměla, nevíte čím by to mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
6.6.21 06:40

Mám to taky tak. U mě to způsobuje špatný žilní systém. Chce to hodně pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 08:13

@Ju21na děkuji za radu, pitní režim se snažím dodržovat

• Citovat
  • Nahlásit
1522
6.6.21 12:37

Nejhorši to mám v létě při chůzi. Pokud v ruce něco držím, je to lepší - někdy stačí ruku v pěst pevně. Co si pamatuji a uvědomovala si tento problém, tak mi to dělá od dvaceti let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 12:55

@Evkad mě se to dělá jenom v létě asi tak dva tři roky při chůzi nebo třeba když je mi teplo na ruce, nebo mám ruce v teple, tak se mi to dělá, třeba když mám ruce v noci pod peřinou, tak mám pak ráno nateklý prsty, a nevím jak se toho zbavit, je to nepříjemný pocit

• Citovat
  • Nahlásit
1522
6.6.21 16:43
@Anonymní píše:
@Evkad mě se to dělá jenom v létě asi tak dva tři roky při chůzi nebo třeba když je mi teplo na ruce, nebo mám ruce v teple, tak se mi to dělá, třeba když mám ruce v noci pod peřinou, tak mám pak ráno nateklý prsty, a nevím jak se toho zbavit, je to nepříjemný pocit

Ano, dá se říci, že to mám také jen v létě. Anebo v horkém počasí z jara či podzimu.
Za ty roky jsem zjistila pouze to, že prostě ideálně musím v té dlani něco držet či řádně sevřít pěst - ale to už není ono. Nikdy jsem to neřešila, ačkoliv mi to hodně vadí. Ještě jeden poznatek - i když je horko a mám je napuchlé, tak mám ty prsty okolo kloubů bílé, červené jsou na špičce prstu a pak od záprstních kostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 18:23

@Evkad to zase, že bych měla červené prsty a bílé okolo kloubů, to ani nemám nebo těžko říct teď ani nevím, ale když ohnu prsty tak úplně cítím jak jsou nateklé, a nejenže mám nateklé prsty, ale ještě k tomu zpocené což mě taky štve, ale taky to nějak moc neřeším, to třeba dneska mám skoro celý den nateklé prsty

• Citovat
  • Nahlásit
47
9.6.21 03:42

Také s tím mám problémy (a rovněž kvůli nedostatečnosti žilního systému). Pomáhá procvičování svalů na rukou bez závaží. Tím, jak se různě protahují svaly, lépe proudí krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat