Natrii tetraboras a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 22.10.09 11:42
Natrii tetraboras a kojení

Ahoj, provedla jsem pěknou pitomost, tak snad mi někdo poradíte :cry: Včera jsem si zavedla globuli (Globulus cum natrio tetraboras) protože jsem měla pocit, že se mi přemnožili kvasinky. A až dneska ráno jsem si přečetla příbalový leták a tam stálo, že to není vhodné pro kojící matky :cry: Já to užívala těsně před porodem na kvasinky, předepsala mi to mudr a pár globulí mi ještě zbylo, tak jsem si myslela, když je to pro těhule, že to bude i pro kojící :oops: Myslíte, že jsem nějak ublížila prckovi? (už jsem několikrát kojila) Mám to nějak řešit s nějakým doktorem?

Reakce:
suvik
Nadpozemská drbna 26499 příspěvků 22.10.09 11:52

Klíííííííd !!!! :-) :-) Rozhodně v pořádku, je to jen lokální léčba…šance, že se něco vstřebá do oběhu a pak ještě přejde do mlíka - velmi malá.

Bubina
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 22.10.09 14:56

Je to v pohodě, mě to dokonce můj gynekolog doporučil v případě kvasinek při kojení i v těhotenství­.....

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >