Jak rychle a účinně zdolat bolest v krku?

13503
13.10.09 09:36

Jak rychle a ucinne zdolat bolest v krku?

Ahoj
rano jsem se probudila s bolesti v krku,samozrejme ze mam doma strepsils,strepfen a bioparox ale potrebuji neco co opravdu pomaha a bolest zdola.
Poradte co uzivate vy a co vam nejvic pomuze.

Diky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25182
13.10.09 09:49

zabalit krk a pořád pít teplý čaj s medem.

taky pomáhá teplé mléko a med, ale já teplý mlíko nemůžu, tak proto ten čaj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4232
13.10.09 09:51

Pastilky Hexoral, nic jinýho mi nikdy nepomohlo a priznic na krk.
Markéta

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
13.10.09 09:56

Mě kloktání Vincentky…je to lék nad léky.Ale pár dní musíš vydržet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
609
13.10.09 11:01

buď ten bioparox nebo černý čaj se spoustou citronu - ale taky mi to nezabírá hned teď…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
13.10.09 11:13

orofar ten ma i lidokain

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
404
13.10.09 11:41

Jojo, me zabira pastilky orofar, znecitlivi mi to cely krk a chvili muzu fungovat. Kdyz je nejhur, potiram si mandle a vnitrek ust jodem…ale to fakt jen kdyz je nejhur a ja musim byt fit. Jinak priesnitzuv obklad jsem zkousela milionkrat, ale nikdy mi to nepomohlo, naopak kamarad je druhy den bez bolesti. Jo a jeste Septisan, pastilky jsou fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7584
13.10.09 12:23

Mě taky úžasně pomáhá priznitz. Ale musím si ho dát na noc. Přes den, jak člověk pobíhá, tak mám pocit, že se ten krk nezapaří a je to na prd. Leda by si mohl člověk lehnout i přes den. :wink:
Hexoraleten se super, ale myslím, že se nemůže u kojení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16743
13.10.09 12:25

Bioparox a pastilky preventan akut, ty jsou úžasný a fakt zabírají

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2991
13.10.09 13:23

Z cucacích věcí je pro mě nejúčinnější a přitom cenově dost výhodný Septisan. Důležité je po něm co nejdéle nepít a nejíst ať má možnost dlouho účinkovat.
Jinak si myslím, že to vždycky pár dní trvá.
Jak někdo psal kloktat Vincentku, sice jsem nezkoušela, ale věřila bych, že může pomoct.
Jinak jsem ráda pila teplé mléko s rozpuštěným medem a máslem, med totiž léčí a máslo ho zjemňuje, aby neškrábal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7572
13.10.09 13:47

Ahoj, tak mě nejvíce zabírá JOX, jodový preperát ve formě spreje. Je to hnusné :-( , ale fakt účinné. Nadechnu se a pak na každou mandli zamířím a šplíchnu přímo JOX a pak se držím umyvadla, nepolykat… a neblít :poblion: 8) Šplíchám max jeden den, 3×, a angína je pryč… (psychika asi zabere, šplíchat tohle víckrát po sobě… 8O )
Chapovi to zabírá taky, ale neprožívá to tak strašně jako já. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
13.10.09 18:44

Vykloktat mesocainem :-))))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
hellenka1
21.11.12 17:01

Já mám odzkoušené stepsils s medem a citronem :) Jsou bez mentolu a vhodné od 5 let. Dětem chutnají a hlavně pomáhají :)

  • Citovat
  • Upravit
Danička_J
21.11.12 19:53

Ale moc fajn je i hřejivý zázvor. perfektní alternativa k tomu, jak do dětí tento úžasný přírodní lék dostat. akorát si nejsem jistá od kolika je… taky od pěti? mám už starší dítě a druhé zas moc malé, tak jsem to neřešila:-)

  • Citovat
  • Upravit
hellenka1
21.11.12 21:20

Hřejivý zázvor je od 6 :) U nás bych s ním asi moc nepochodila :( Možná až budou starší.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.