Jak rychle a účinně zdolat bolest v krku?

13496
13.10.09 09:36

Jak rychle a ucinne zdolat bolest v krku?

Ahoj
rano jsem se probudila s bolesti v krku,samozrejme ze mam doma strepsils,strepfen a bioparox ale potrebuji neco co opravdu pomaha a bolest zdola.
Poradte co uzivate vy a co vam nejvic pomuze.

Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24896
13.10.09 09:49

zabalit krk a pořád pít teplý čaj s medem.

taky pomáhá teplé mléko a med, ale já teplý mlíko nemůžu, tak proto ten čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
13.10.09 09:51

Pastilky Hexoral, nic jinýho mi nikdy nepomohlo a priznic na krk.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
13.10.09 09:56

Mě kloktání Vincentky…je to lék nad léky.Ale pár dní musíš vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
13.10.09 11:01

buď ten bioparox nebo černý čaj se spoustou citronu - ale taky mi to nezabírá hned teď…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13128
13.10.09 11:13

orofar ten ma i lidokain

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
13.10.09 11:41

Jojo, me zabira pastilky orofar, znecitlivi mi to cely krk a chvili muzu fungovat. Kdyz je nejhur, potiram si mandle a vnitrek ust jodem…ale to fakt jen kdyz je nejhur a ja musim byt fit. Jinak priesnitzuv obklad jsem zkousela milionkrat, ale nikdy mi to nepomohlo, naopak kamarad je druhy den bez bolesti. Jo a jeste Septisan, pastilky jsou fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
13.10.09 12:23

Mě taky úžasně pomáhá priznitz. Ale musím si ho dát na noc. Přes den, jak člověk pobíhá, tak mám pocit, že se ten krk nezapaří a je to na prd. Leda by si mohl člověk lehnout i přes den. :wink:
Hexoraleten se super, ale myslím, že se nemůže u kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
13.10.09 12:25

Bioparox a pastilky preventan akut, ty jsou úžasný a fakt zabírají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2155
13.10.09 13:23

Z cucacích věcí je pro mě nejúčinnější a přitom cenově dost výhodný Septisan. Důležité je po něm co nejdéle nepít a nejíst ať má možnost dlouho účinkovat.
Jinak si myslím, že to vždycky pár dní trvá.
Jak někdo psal kloktat Vincentku, sice jsem nezkoušela, ale věřila bych, že může pomoct.
Jinak jsem ráda pila teplé mléko s rozpuštěným medem a máslem, med totiž léčí a máslo ho zjemňuje, aby neškrábal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7572
13.10.09 13:47

Ahoj, tak mě nejvíce zabírá JOX, jodový preperát ve formě spreje. Je to hnusné :-( , ale fakt účinné. Nadechnu se a pak na každou mandli zamířím a šplíchnu přímo JOX a pak se držím umyvadla, nepolykat… a neblít :poblion: 8) Šplíchám max jeden den, 3×, a angína je pryč… (psychika asi zabere, šplíchat tohle víckrát po sobě… 8O )
Chapovi to zabírá taky, ale neprožívá to tak strašně jako já. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35119
13.10.09 18:44

Vykloktat mesocainem :-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hellenka1
21.11.12 17:01

Já mám odzkoušené stepsils s medem a citronem :) Jsou bez mentolu a vhodné od 5 let. Dětem chutnají a hlavně pomáhají :)

• Nahlásit
  • Citovat
Danička_J
21.11.12 19:53

Ale moc fajn je i hřejivý zázvor. perfektní alternativa k tomu, jak do dětí tento úžasný přírodní lék dostat. akorát si nejsem jistá od kolika je… taky od pěti? mám už starší dítě a druhé zas moc malé, tak jsem to neřešila:-)

• Nahlásit
  • Citovat
hellenka1
21.11.12 21:20

Hřejivý zázvor je od 6 :) U nás bych s ním asi moc nepochodila :( Možná až budou starší.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama