Totální endoprotéza

Anonymni
8.10.09 20:22

totální endoproteza

Dobrý večer,
potřebovala bych poradit, kde najit cenik nebo kolik stoji totální endoprotéza kycelniho kloubu.Kolik je spoluucast pacienta nebo jak to je.Velice dekuji za kazdou informaci. Dekuji Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23505
8.10.09 20:26

Teta jí má pár měsíců a neplatila nic. Jen poplatek za nemocnici a za nadstandard. Prý si už připlatit za lepší náhradu nelze. Jinak je u 111.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
8.10.09 20:37

O placení za endoprotézu slyšim poprvý.
Ale vim, že se na ni pořádně dlouho čeká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.10.09 21:31

no mamka uz ceka pres rok a nastradala si nejake penize, ale nekde cetla ze to stoji 60 tisic a tak nevi. A vlastne ani doktor ji k tomu nic nerekl a mamka se snad i bala zeptat :--(( tak se snazim neco vypatrat. To jste me docela prekvapili, ze se nic neplati ja myslela ze takovych 20 se doplaci. H

• Nahlásit
  • Citovat
388
8.10.09 21:36

Máma má endoprotézu cca 2a1/2 roku, neplatila za ni nic. Jen hrozně dlouho čekala v pořadníku.
Pak v nemocnici si připlatila pouze nadstandart.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
8.10.09 21:38

Anonymní, já nevím, jak je to teď a jak je to oficiálně. Moje sestra si totálku neplatila (taky potřebovala kvůli operacemi doničenému kloubu nějakou speciální a kde by na to vzala - je to už delší dobu, neměl z nás ani kdo přispět). Ale vím, že nějaký příbuzný, se kterým už se nestýkáme, platil 50 tisíc a tím poskočil v pořadníku :roll: .
Jestli je maminka už rok zralá na totálku, tak ji to určitě bolí a hodně špatně chodí. Tak moc přeju, ať ji vezmou co nejdřív!
Bohužel nemám pojem, podle jakého klíče to vybírají - moje mamka šla s kolenem (jen na operaci, ne na náhradu), když se rok belhala o hůlčičce a s bolestmi, a na pokoji ležela paní, která hůl nikdy nepotřebovala, a na řadu se dostala. A takových historek je kopec :? .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.10.09 21:45

no mamina chodi spatne uz tri roky ale posledni rok je to hruza , ale nastupuje jiz pristi tyden ve stredu tak snad to bude ok jen je prave nervozni s tech penez, my by jsme ji je kdyztak pujcili, ale jen na co se mame pripravit. H

• Nahlásit
  • Citovat
7584
9.10.09 09:53

Anonymní a na co nastupuje? Jen na vyšetření nebo už na operaci? Je to tak, jak píše Lentilka. Totálka se určitě neplatí. Nicméně, posunout se za prachy někde určitě dá. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
9.10.09 10:00

dělám na ortopedii takže totálka se neplatí, max. pobyt v nemocnici. jinak vyjde asi na 120 000 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.10.09 11:40

Diky za informace. Nastupuje uz primo na operaci, tak se mejte krasne a jeste jednou diky. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
402
18.10.11 21:01

Mám dotaz, pokud bych měla vážný úraz, při kterém by mi museli udělat TEP, tak se na tu operaci taky čeká?a pokud jo tak jak dlouho.díky za odpověd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1672
19.3.12 20:09

Odepisuji sice hooodně opožděně, ale čekat se nemusí. Když jsem byla po operaci TEP, tak tam se mnou ležela paní, která byla na prochízce den předem a uklouzla a zlomil se jí krček. TAkže jí okamžitě operovali ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama