Náušnice pro roční holčičku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
12.11.21 12:39

Náušnice pro roční holčičku

Ahoj🙋🏻‍♀️, holky chci se zeptat jaké máte náušnice pro své holčičky?
Dostali jsme k Vánocům pro malou peníze a chceme ji koupit první nausnicky, už má asi půl roku ty nastrelene a teď bych je chtěla vyměnit, jenže nevím za které :D.
Líbí se mi klasické pecky, které má teď (ty nastrelene). Prý se to, ale nedoporučuje. Máte některá pro svoji holcicku ty pecky? A máte někdo zkušenost se stránkou Luxur? 😊
Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1835
12.11.21 13:07

@kiimo7 my u nich nekupovali náušnice, ale snubní prsteny. Naprosto bez problémove. Obchod mužů z toho pohledu doporučit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1835
12.11.21 13:07

@kiimo7 my u nich nekupovali náušnice, ale snubní prsteny. Naprosto bez problémove. Obchod mužů z toho pohledu doporučit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4884
12.11.21 13:11

Já bych pecky nekoupila ani sobě. Teda pokud je nebudete na noc vyndávat. Mě to prostě píchá do krku, když ležím. Z mého pohledu jsou jedinou možnou variantou visací klipsy. Nebo jak to mám posat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.11.21 13:30

@Čičorečka Já prave pecky mám a necítím je vůbec :). Malá je teď má už půl roku a taky prave v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
12.11.21 14:11

Také se mi líbily ty pecky :mrgreen:, ale bylo mi to rozmluveno. Dětem se prý doporučuje koupit náušnice se zapínáním brizura, nebo tak nějak - zapínají se vpředu. Nakonec jsme tedy koupili jemné kytičkové náušnice s tím předním zapínáním na stránkách Danfil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4277
12.11.21 14:21

Nechapu co to je za zvyk nechat holčičce pichnout usi bez jejiho souhlasu… nema to vubec zadny vyznam ty náušnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772
12.11.21 14:29

@Kaileee
Zase to tak moc neprozivej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772
12.11.21 14:31

Zakladatelko, mám výborné zkušenosti s Cutie Jewellery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14616
12.11.21 15:05

U nás všechny holčičky v rodině nosí poděděné naušničky. Tak se zkus zeptat jestli nemáte někde schované po Tobě.
Nicméně „problém“ s penězi to nevyřeší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4884
12.11.21 15:25
@Kaileee píše:
Nechapu co to je za zvyk nechat holčičce pichnout usi bez jejiho souhlasu… nema to vubec zadny vyznam ty náušnice

Taky mi máma píchla náušnice, až když jsem jí řekla, že je chci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4884
12.11.21 15:29
@NinaU. píše:
@Kaileee
Zase to tak moc neprozivej.

Jak jako neprožívej? Co když ta holka nechce mít nadosmrti zjizvený uši? Jen proto, že je to zvyk a maminka chce mít roztomilou holčičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
12.11.21 15:36

K prvním narozeninám jsme kupovali pecky od Cutie z bílého zlata. Cenově vyjdou fajn a vizuálně jsou dost podobné těm nastřeleným peckám. Jen pozor na to, že ty nejmenší jsou opravdu pidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4277
12.11.21 15:45
@Čičorečka píše:
Taky mi máma píchla náušnice, až když jsem jí řekla, že je chci.

Rozumna máma. Nevidim jediny duvod proc dceri ted propichovat usi, doufat ze to nebude hnisat a jestli se to nebude zachytávat o čepici jen proto, ze nekomu bez nausnic nepripada jako holcicka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6509
12.11.21 15:49
@Čičorečka píše:
Jak jako neprožívej? Co když ta holka nechce mít nadosmrti zjizvený uši? Jen proto, že je to zvyk a maminka chce mít roztomilou holčičku?

Zjizveny usi? Vzdyt to ani neni videt, kdyz ma nekdo propichle usi, a prestane nosit nausnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat