Naušničky pro 3letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jajuj
Stálice 57 příspěvků 07.09.18 18:37
Naušničky pro 3letou

Ahoj holky jdu k Vám pro radu jaký naušničky vybrat pro 3letou? Přemýšlím nad velikosti ty co měla do teď jsem už dala pryč byli ji malý a nevzpomínám si jak byly velký a jestli klasicky zavírání, šroubek nebo stále ty miminkovsky :lol:

Reakce:
Diana69
Kecalka 151 příspěvků 11 inzerátů 07.09.18 19:08

Zavírání bych řešila podle toho,jak je dítě živé. A ve zlatnictví určitě poradí velikost ;)

Shari81
Kelišová 6019 příspěvků 08.09.18 00:34

u dcery se mi nejvíc osvědčilo zapínání na šroubek. Měla i kroužky i přední zapínání a na nic, šroubek vyhrál…mám oblíbený e-shop, kde pravidelně nakupuji a vždy jsem byla moc spokojená

jajuj
Stálice 57 příspěvků 08.09.18 22:21

@Shari81 Můžu poprosit jméno e-shopu? :)

Shari81
Kelišová 6019 příspěvků 10.09.18 21:39

@jajuj https://www.zlataberuska.cz/ ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >