Reklama

Naušničky pro 3letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajuj
Stálice 57 příspěvků 07.09.18 18:37
Naušničky pro 3letou

Ahoj holky jdu k Vám pro radu jaký naušničky vybrat pro 3letou? Přemýšlím nad velikosti ty co měla do teď jsem už dala pryč byli ji malý a nevzpomínám si jak byly velký a jestli klasicky zavírání, šroubek nebo stále ty miminkovsky :lol:

Reklama

Reakce:

Diana69
Kecalka 113 příspěvků 17 inzerátů 07.09.18 19:08

Zavírání bych řešila podle toho,jak je dítě živé. A ve zlatnictví určitě poradí velikost ;)

Shari81
Kelišová 6009 příspěvků 08.09.18 00:34

u dcery se mi nejvíc osvědčilo zapínání na šroubek. Měla i kroužky i přední zapínání a na nic, šroubek vyhrál…mám oblíbený e-shop, kde pravidelně nakupuji a vždy jsem byla moc spokojená

jajuj
Stálice 57 příspěvků 08.09.18 22:21

@Shari81 Můžu poprosit jméno e-shopu? :)

Shari81
Kelišová 6009 příspěvků 10.09.18 21:39

@jajuj https://www.zlataberuska.cz/ ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >