Reklama

Syn (2. roky) a penis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 00:27
Syn (2 roky) a penis

Asi se chci jen ujistit, ze nemam doma exota :oops:
V okoli mame nekolik chlapecku a tak jsem byla smirena s tim, ze jsou jini nez holcicky ( jednu starsi mam doma) a ze si jako maly obcas “ hraji” a sahaji na svou chloubu, kdyz maji prilezitost.
Nas maly ale ne. Vubec. Nikdy. Nesahne si na nej a nenecha ani me ani lekarku aby mu “tam” sahala. Jeci jak kdyz jo na noze berou. Takze napr tema “pretahovani” je u nas tabu. Nepretahuju mu nic, nechci aby mel pak treba blok a sam si zatim taky nic nestahne protoze “tam” nesaha. Ani kdyz je nahatej, nezkontroluje si to, jako ostatni kluci.
Na dotaz kde ma pindoura tak prstikem ukaze na misto, ale nedotkne se. A tim to konci.
Je to normalni?
Ne, ze by mi to uplne vadilo, jen nevim zda to treba zkusit nejak resit, a hlavne jestli je to potreba resit…?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 01:04

Syn si začal „hrát“ až když mu bylo skoro pět.

Ale u Dr. nebo při koupání neměl problém, aby mu někdo na pindíka sáhnul.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 03:32
@Anonymní píše:
Syn si začal „hrát“ až když mu bylo skoro pět.Ale u Dr. nebo při koupání neměl problém, aby mu někdo na pindíka sáhnul.

To u nas je problem prave treba i to koupani :-/
Primo ze bych ho dole umyla pri koupani nehrozi.
Ale ja nepouzivam ubrousky a pri prebaleni mu umyvam dupku tak ho rychle osplouchnu
i ve predu nez si vsimne :(

Dekuji za reakci :kytka:

smurfka
Nadpozemská drbna 29544 příspěvků 03.09.18 07:19

tu dobu do dvou let už si nepamatuju..vím že neměl problém pak když se učil na nočník ( to si ho při sezení vždy držel aby mířil do nočníku ) a pak když už čural ve stoje venku, tak také si ho držel - jinak by to asi nešlo :mrgreen:
ale on má ruku na pindourovi furt, si myslíme jestli už to není úchylka..
ale do těch dvou let si to fakt nepamatuju, ale problém abych mu na to sáhla já nebo dr neměl, to vím..
Jestli ti nedovolí na něho sáhnout, jak mu umýváš žalud? aby si nezadělal na problémy potom.. :think:

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 03.09.18 07:45

Jo to nas maly nema, ma dva a hraje si s nim uz ve velkem.. jako doslova :roll: :mrgreen: pretahovat se stejne nemá a verim ze si ho za chvili vsimne :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10048 příspěvků 03.09.18 07:56

Mam taky dvouletaka a je to stejný ciťa jak ten tvůj :lol: staršímu to bylo fuk, ale mrne na sebe nedá sáhnout. Neřeším to, cura bez problému a přetahování se nema dělat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 08:52

@Tichošlápek :srdce: dekuji :) to se mi ulevilo :) uz jsem si rikala jestli je to normalni :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 08:56

Vsem dekuji za reakce :) v okoli mame prave same “aktivni” chlapecky :mrgreen:
Tak me chytily pochyby zda je vse OK :)

sepru
Kecalka 226 příspěvků 03.09.18 09:30

Ahoj, tak my máme doma aktivistu uz od mala. Měli jsme teda i zánět, když byl mimino..měl zúženou. Takže tam sem musela i proplachy stříkačkou a mazat tak si zvyknul rychle. No malej je v tomhle ok.. kolikrát prijde a hele mami stožár :mrgreen: :mrgreen: až si říkám, že až to udělá ve školce tak bude poprask a já půjdu na kobereček :mrgreen: ..

Napadlo mě, co zkusit zapojit tatínka a nechat to na chlapech.. třeba společná koupel a ať popisuje kde se meje on a malymu do ruky houbu a ať to opakuje a pak postupne zkusit umej okolo a pak „pindulu“ prostě postupně formou hry ve vaně…a hlavně dát mu čas je to naprosto normální, prostě je na to citlivější :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:17

@sepru no, to jsme zkusili a tudy cesta nevede. On nechce ani na nocnik ale bez pleny jse schopny mi pocurat cely barak, nastesti nemamem koberce nikde. A abych nehubovala tak si to rychle i utre po sobe do rucniku nebo cehokoli co je po ruce :roll: takze je na olenach ale me to nijak extra nevadi, takze na nej netlacim, jen mu po kazde reknu ze ma nocnik a ukazu mu ho. On si na nej teda nesedne, jak citi ze ho tam chci podadit jeci jak jatej ale dcera to delala taky a pak zacala ze dne na den chodit na velky zachod. Takze tomu davam volnost.
Tatinek ho vzal na wc a jen se pred nim vycural aby videl jak chlapi curaji. A z wc vyletelo dite s revem a desem v ocich. :roll: pritom se mnou na wc je normalne a segru chodi taky smirovat…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >