Dva a půl roku a mléko v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3569 příspěvků 31.08.18 23:31
Dva a pul a mleko v noci

Ahoj,

Mam chlapecka 2 roky a 7 mesicu a stale se mi kolem 5. hodiny rano (nekdy i driv) budi na mleko. Zkousela jsem to nedavno zrusit, ale asi 10 dni, co mlicko nebylo, se stejne budil a brecel nebo knoural treba pul hodiny, nez zase usnul (a to jen diky tomu, ze jsem si ho prendala k sobe do postele, jinak by asi neusnul vubec). Tak jsem se zase vratila k mlicku. Vcera se probudil ve 3 rano a chtel mlicko, pak vydrzel az do rana. Nekdy, kdyz se probudi v ty 3, tak pak chce znovu mlicko jeste v tech 5 (a pak spi do 7-8).

Mely jste take nekdo takovy problem? Preslo to a kdy? Moje sestimesicni miminko spi lip, nez starsi… :think:

Myslela jsem, ze je to jen zvyk a kdyz mlicko nedam, tak se prestane budit, ale on to mlicko asi fakt potrebuje… Jinak se nevyspi…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tejule
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 31.08.18 23:33

Já bych to neřešila a dala mu ho jak chce. Do 15 ho pít nebude a proč trápit jeho i sebe, proto, že to někdo řekl? Dbala bych Teda na zubní higienu a neřešila to…

Závislačka 3569 příspěvků 31.08.18 23:34

@Tejule jako ze bys mu v noci cistila zuby?

balkanka
Kecalka 244 příspěvků 31.08.18 23:39

@Limi123 Neboj to prejde, ale asi to nebude tak rychle, v kolik ti chodi spat a v kolik ma posledni jidlo? treba ho budi hlad a kdyz mu das treba jidlo pozdeji, tak se vzbudi az pozdeji.

růžový achát
Závislačka 4717 příspěvků 31.08.18 23:40

Mně to dcera děla občas taky, budou ji teď dva, ale jen když se málo večer nadlábne.Má ráda maso, sýry zeleninu, tvarůžky, kefíry, pribiňáky, nechce skoro vůbec pečivo, prostě vyloženě prahne po te bílkovině, a takže na večer se jí snažim co nejvíce v tomto vyhovět a mlíka tolik nevypije.

Závislačka 3569 příspěvků 31.08.18 23:41
@balkanka píše:
@Limi123 Neboj to prejde, ale asi to nebude tak rychle, v kolik ti chodi spat a v kolik ma posledni jidlo? treba ho budi hlad a kdyz mu das treba jidlo pozdeji, tak se vzbudi az pozdeji.

Hlad to neni urcite, chodi spat mezi 21-22 a ji chvili predtim a pak ma jeste mliko pred spanim, pokud chce. A budi se stejne, i kdyz ma k veceri palacinky, kterych sni stejne, jako dospely. Mleko v noci mu staci redene s 2 odmerkami, takze hladem to nebude (leda zizni, ale vodu nechce, ale tim, ze ma mliko nekdy i pred spanim a pocuranou plenu nad ranem, tak myslim, ze zizen take ne).

balkanka
Kecalka 244 příspěvků 31.08.18 23:46
@Limi123 píše:
Hlad to neni urcite, chodi spat mezi 21-22 a ji chvili predtim a pak ma jeste mliko pred spanim, pokud chce. A budi se stejne, i kdyz ma k veceri palacinky, kterych sni stejne, jako dospely. Mleko v noci mu staci redene s 2 odmerkami, takze hladem to nebude (leda zizni, ale vodu nechce, ale tim, ze ma mliko nekdy i pred spanim a pocuranou plenu nad ranem, tak myslim, ze zizen take ne).

Tak to je tedy jedlik :-). Tak bych rekla, ze je to jen o zvyku. Zkusila bych nacvicit nejaky ritual, ze ho treba pohladis, das hajanka a spinkame dale nebo mu treba zkusit dat tu vodu, i kdyz ji nechce, pokud bude mit zizen, tak se napije i te a kdyz ne, tak si treba lehne, chce to vytrvat, nez si na to zvyknete.

růžový achát
Závislačka 4717 příspěvků 31.08.18 23:47

@Limi123 Spíte s malým odděleně? Dneska se mi vzbudila v noci, tak jsem ji přebalila a nechala jsem ji s manželem v ložnici šla jsem si lehnout na gauč do obýváku v tu ránu spala do rána.

KittyKatty
Kecalka 103 příspěvků 31.08.18 23:48

A má na noc dudlika nebo ne?

Závislačka 3569 příspěvků 31.08.18 23:50
@růžový achát píše:
@Limi123 Spíte s malým odděleně? Dneska se mi vzbudila v noci, tak jsem ji přebalila a nechala jsem ji s manželem v ložnici šla jsem si lehnout na gauč do obýváku v tu ránu spala do rána.

Spime v jedne mistnosti a je na mne extremne zavisly, prestehovani by asi ted nedal… Prijde mi, ze je cim dal zavislejsi - asi to ma spojitost s miminkem. Vzdycky sam usinal v postylce a ted uz nezvlada ani to.

Závislačka 3569 příspěvků 31.08.18 23:50
@KittyKatty píše:
A má na noc dudlika nebo ne?

Ne. Usina sam, i kdyz v posledni dobe s problemy, nema dudlika, umi se sam prikryt, umi spanek navazat, ale nad ranem uz ne (i kdyz je treba jeste tma)…

Závislačka 3569 příspěvků 31.08.18 23:53

@růžový achát Jinak doufam, ze az bude novy pokojicek s velkou posteli, tak tam treba bude chtit spat. Ale i tak silne pochybuji.

KittyKatty
Kecalka 103 příspěvků 31.08.18 23:57

No já právě dávám dudlika na noc a mlíčko pak jen opravdu výjmečně.Zdá se mi že tou lahvičkou s mlíčkem se prostě jen ududaj :D a pak se jim líp usíná… :nevim: Ale je pravda že pak budu mít asi problém dudlika přestat dávat :think: Nevim co je lepší :nevim:

kacakaca
Závislačka 2586 příspěvků 01.09.18 03:54

Mladsi se mi v case nocniho kojeni budila na jogurt, banan, nekdy zblajzla i tri jogurty (smetanove) v 1 v noci. Taky knikala hodiny, kdyz jsme ji nechteli nakrmit. Pak uz jsem se chystala do prace a hrozila se, ze se k narocne praci nenaspim. Holky sly na tyden na prazdniny k babicce, ta vedela co me trapi. Prvni vecer ji to pry vysvetlila, po probuzeni v noci pripomnela, ze v noci se neji, cervici zerou zuby apod. a pak uz pry spavala. Po prijezdu domu se mi uz nebudila. Zabrala jina autorita, na mne vedela, ze vzdy neco vymami.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 01.09.18 04:09

@Limi123 podle mě si z toho dělá návyk, tím jak roste začíná si z toho dělat rituál. Pokud to vadí primárně vám, tak nedávat, dát ho v 5 holt spát k vám, nebo ho nechat kňourat dokud neusne nějakou dobu. Pokud vám to nevadí dávat mlíko dal. A co se týká usínání mění se to, za mne pokud ho chcete přesouvat do dětského teď je pomalu ideální čas věkove, ale opět záleží co vás omezuje, limituje, pokud vám to nevadí nechat ho u vas

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >