Reklama

Celoroční botky - srovnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina712
Kecalka 183 příspěvků 27.08.18 20:34
Celorocni botky srovnani

Ahoj, potrebuju synovi koupit boty ted na podzim, jenze jediny obchod v okoli nabizi jen supetfity, na nas moc uzky a jonap a ty jedny mame, ale me prijdou, ze nemaji dost ohebnou podrazku. Takze musim pres net, tak bych byla rada za vase zkusenosti. Sandale mame ddstep, ty by byli fajn, ale ty jsem nenasla s membranou, coz je pro me podminka. Takze potrebuju lehky, ohebny, s membranou na sirsi nozku. Uvazovala jsem primigi, viking..?? Ale nemam s nima zkusenosti, dekuju za tipy ;)

Reklama

Reakce:

Martina747
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 27.08.18 20:38

Primigi jsou výborné pri širší nohu. Celoroční jsou s goretexem.

Martina712
Kecalka 183 příspěvků 27.08.18 20:44

@Martina747 a muzu se zeptat jak maji ohebnou podrazku?

zuzan
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 27.08.18 20:50

@Martina712 jonap teď dělá jedny barefoot ty jsou ohebné až až je to ráda b1

zuzan
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 27.08.18 20:52

@Martina747 no primigi mi nepřijdou moc široké dceři jsou úzké

meduzza
Echt Kelišová 8704 příspěvků 27.08.18 20:56
@Martina712 píše:
Ahoj, potrebuju synovi koupit boty ted na podzim, jenze jediny obchod v okoli nabizi jen supetfity, na nas moc uzky a jonap a ty jedny mame, ale me prijdou, ze nemaji dost ohebnou podrazku. Takze musim pres net, tak bych byla rada za vase zkusenosti. Sandale mame ddstep, ty by byli fajn, ale ty jsem nenasla s membranou, coz je pro me podminka. Takze potrebuju lehky, ohebny, s membranou na sirsi nozku. Uvazovala jsem primigi, viking..?? Ale nemam s nima zkusenosti, dekuju za tipy ;)

No ty Primigi mají různé. Malé velikosti široké ohebné jsou, já řeším velikosti 30+ Některé, takové s tlapkou na podrážce byly krásně ohebné a široké. Ty byly v předloňské kolekci. Loni ty co je nahradily - široké a ohebné dost klouzaly. Máme kousek obchod, kde mají hodně Primigi. Některé Primigi jsou užší než ta užší řada Superfitů a tvrdé. Záleží na řadě. Široké Primigi byla třeba ještě série s klikyháky na boku podrážky.
Superfity s šířkou W jsou stejně široké jako některé D. D. Stepy.

tereza12345
Echt Kelišová 9420 příspěvků 2 inzeráty 27.08.18 21:00
@Martina712 píše:
Ahoj, potrebuju synovi koupit boty ted na podzim, jenze jediny obchod v okoli nabizi jen supetfity, na nas moc uzky a jonap a ty jedny mame, ale me prijdou, ze nemaji dost ohebnou podrazku. Takze musim pres net, tak bych byla rada za vase zkusenosti. Sandale mame ddstep, ty by byli fajn, ale ty jsem nenasla s membranou, coz je pro me podminka. Takze potrebuju lehky, ohebny, s membranou na sirsi nozku. Uvazovala jsem primigi, viking..?? Ale nemam s nima zkusenosti, dekuju za tipy ;)

S botama je to pres net hloupy.. kazdy model od jednoho vyrobce ma jinou sirku boty i jinak ohebnou podrazku. Jedny Fare jsou tvrde jak drevaky, jine luxusne mekke. Jedny Protetiky jsou siroke, jine uzsi. My mame jedny Jonap a jsou paradne mekke. Dcera mela.jedny ddstep naopak krasne sedly na uzkou nozku.
i velikostne, jedna znacka sedi 26, u jinych je treba 27. Boty to chce vyzkouset.. syn ma.taky hodne sirokou nohu a musime do obuvy dojizdet do vetsiho mesta. :roll:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 27.08.18 21:03

netuším zda mají membránu či ne, ale jedny teple podzimní měl syn zn. Kornecki, krasne ohebné, mekoucke, teple, na širokou nohu a vysoký nart. ale jestli mají vsechny boty takové :think: ja osobně bych přes net koupila jedine osvědčenou znacku, kterou mam vyzkousenou…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 21:20

My kupujeme primigi na širší nožku, ale i jedny fare. Ale nekupovala bych přes net. Je to třeba zkusit. Každá bota je jiná. Měli jsme teď primigi sandále, i celoročky oboji ohebné široké. Fare celoročky a jsou taky super, ohebné široké. Ale sestra měla pro dceru fare a ty byli dost tvrdé. Je to jak které.

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 27.08.18 21:31

Ja jsem fanynka Primigi. Za me to jsou skvele kvalitni boty, ktere jsou i po sezone fakt v top stavu.

Martina712
Kecalka 183 příspěvků 27.08.18 21:58

Vsem dekuju za rady,ale jsem z toho ted jeste vetsi blazen nez predtim :zed: Syn ma 23 a nozku ma sirokou cca 6cm, jestli to je siroka noha, nebo normalni to netusim.. a nejaky tip na dobry obchod Svitavy a okoli?? Libi se mi tyhle: www.botickarna.cz/…ni-obuv.html Nema nekdo?

neonqa
Kecalka 223 příspěvků 27.08.18 22:14

@Martina712 https://www.vpavucine.cz/…uv-pro-deti/ třeba vám to pomůže :palec:

Janli
Kelišová 5387 příspěvků 9 inzerátů 27.08.18 23:03

Kupuju Fare. Dcerka má raky širokou nožku a fare fakt dobře sedí. Tak snad mezi nimi najdeš co potřebuješ.

chaela
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 30.08.18 13:59

Já jsem před pár dny koupila dvoje Primigi dvěma klukům s širokou nohou. Jsou široké, ohebné, ty pro staršího jsou s Goretexem, na pružné tkaničky a suchý zip, mladší má kožené na suchý zip. Zatím je neměli, je teplo, ale snad se osvědčí. Ony se můžou ze začátku tvářit tvrdě, ale po pár dnech se vychodí jsou super. Zimní měli kluci taky Primigi a letos do nich půjdu určitě znovu.

Rrody
Nováček 6 příspěvků 30.08.18 20:34

Martina712 Nevím, jestli znáte, ale na Fb je skupina Zdravé ne/obouvání pro děti i pro dospělé. Já chodím pro inspiraci sem. Když hodíte dotaz tam, určitě odpoví. Jinak teda ohebné celoročky s membránou z českých značek Jonap b3 nebo Beda 0001/W/M. Ale je teda potřeba to pohlídat, ty Jonapy třeba z on-line obchodů teď mizí rychlostí blesku (aktuálně naskladněno na outdoorkids /nevím, jestli nejde o reklamu, když tak smazat/, ale určitě tady dlouho nevydrží). A klidně bych koupila přes net, když nebudou sedět, vrátí se. Ono taky narazit na kamenný obchod, kde podobné boty seženete, je poměrně o štěstí.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama