Komoda do pokojíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sára 1
Echt Kelišová 8902 příspěvků 26.08.18 13:40
Komoda do pokojicku

Koupila jsem do pokojíčku komodu. Nevšimla jsem si toho hned, ale až při použití. Zatím nejsou zaplněné všechny šuplíky, vlastně pouze jeden. Při otevření šuplíku se komoda převrátí. Zatím se mi to stalo dvakrát a naštěstí mne, takže jsem to stihla zachytit. Ale co kdyby se to stalo dětem? Jak tomu zabránit? Ještě nevíme přesně, kde komoda v pokojíčku bude a nejspíš se to párkrát i změní v průběhu nějaké doby, takže pridělávat ke zdi to nechci. Máte někdo stejnou zkušenost a tip, jak to vyřešit?

Nejnovější recenze z kategorie Dětský pokoj

Reakce:
BaaraD
Stálice 88 příspěvků 26.08.18 13:41

Rozhodne pridelat. Pri presunu nabytku holt znova

Aillet
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 26.08.18 13:47

Taky bych přidělala ke zdi, nikdy nevíš co se stane. Přivrtávali jsme snad všechno. Při stěhování díry zalepíš a nebude nic vidět.

Janli
Kelišová 6275 příspěvků 26.08.18 13:49

Pokud máš naplněný jen horní šuplík, tak se to dá čekat. Naplň i ostatní, nejtěžší věci dej dolů a přestane se převracet. A v každým případě ukotvit ke zdi.

Gituš
Závislačka 2631 příspěvků 26.08.18 13:49

Koupit komodu, co není tak blbě řešená :mrgreen:

Nikdy v životě se mi nestalo, že by se komoda převracela :D A jinak chtě nechtě přidělat - myslím, že třeba ty sestavy z ikea by měly být z bezpečnostního hlediska přidělané, ale jak říkám, nikdy jsem takovou věc nezažila a to jich máme doma mraky i v dětských pokojích a od různých výrobců.

Avu
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 26.08.18 13:49

Určitě přivrtat ke zdi, to je snad jasné..

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 26.08.18 13:52

jo úzké komody se převrací, jedině asi přidělat ke zdi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >