Reklama

Komoda do pokojíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8725 příspěvků 26.08.18 13:40
Komoda do pokojicku

Koupila jsem do pokojíčku komodu. Nevšimla jsem si toho hned, ale až při použití. Zatím nejsou zaplněné všechny šuplíky, vlastně pouze jeden. Při otevření šuplíku se komoda převrátí. Zatím se mi to stalo dvakrát a naštěstí mne, takže jsem to stihla zachytit. Ale co kdyby se to stalo dětem? Jak tomu zabránit? Ještě nevíme přesně, kde komoda v pokojíčku bude a nejspíš se to párkrát i změní v průběhu nějaké doby, takže pridělávat ke zdi to nechci. Máte někdo stejnou zkušenost a tip, jak to vyřešit?

Nejnovější recenze z kategorie Dětský pokoj

Reklama

Reakce:

BaaraD
Stálice 83 příspěvků 26.08.18 13:41

Rozhodne pridelat. Pri presunu nabytku holt znova

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 26.08.18 13:47

Taky bych přidělala ke zdi, nikdy nevíš co se stane. Přivrtávali jsme snad všechno. Při stěhování díry zalepíš a nebude nic vidět.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5646 příspěvků 9 inzerátů 26.08.18 13:49

Pokud máš naplněný jen horní šuplík, tak se to dá čekat. Naplň i ostatní, nejtěžší věci dej dolů a přestane se převracet. A v každým případě ukotvit ke zdi.

Gituš
Závislačka 2595 příspěvků 26.08.18 13:49

Koupit komodu, co není tak blbě řešená :mrgreen:

Nikdy v životě se mi nestalo, že by se komoda převracela :D A jinak chtě nechtě přidělat - myslím, že třeba ty sestavy z ikea by měly být z bezpečnostního hlediska přidělané, ale jak říkám, nikdy jsem takovou věc nezažila a to jich máme doma mraky i v dětských pokojích a od různých výrobců.

Avu
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 26.08.18 13:49

Určitě přivrtat ke zdi, to je snad jasné..

iiiv
Extra třída :D 10911 příspěvků 26.08.18 13:52

jo úzké komody se převrací, jedině asi přidělat ke zdi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >