Roční syn má 8 kg a 72cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 18:17
Roční syn má 8 kg a 72cm

Ahoj. Můj roční syn má 8 kilo a 72 cm.
Já měřím jen 159cm a manžel má 191 cm.
Trochu se bojím, že bude mrňavej. Je menší než další roční děti, které mám kolem sebe…
Dceru mám vysokou. Zrovna u kluka bych si přála, aby nebyl úplně malý…
Je tu někdo, kdo to měl podobně a jak vyrostl?
Nedělám z toho drama, jen abych byla v obraze :D

Reakce:
Mistee
Kecalka 421 příspěvků 29.08.18 18:27

Kliiid, dcera má téměř ve dvou letech 78 cm a ani ne 9kg :lol: :lol: :lol: Nemá šanci přibrat, od rána se nezastaví, je jak motorová myš a holt je to drobek. Dr je spokojená, prý hlavní je růstová křivka. Taky vypadá vedle dvouletých dětí jak roční :roll: :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 18:31

@Mistee Dík. Ale, víš, u holky to nevadí, když bude menší. U toho kluka mi to právě trochu vrtá hlavou…

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 29.08.18 18:34

A co na to rika Dr? a kolik mel cm pri narozeni a kg? a narodil se v terminu? a jak a co ji?

kačka39
Kecalka 334 příspěvků 29.08.18 18:38

Kluci rostou déle. Mojí známý syn měl v 18 asi 150cm. A pak se teprve vytáhl, má nejméně 175 cm. Od malička byl hrozně malinkej. Moje holka taky, a teď v 16 ostatní dorostla. A s ní jsem jezdila na endokrinologii, ale nic jí nenašli, tak jí jenom sledovali.

lampicka11
Závislačka 3439 příspěvků 5 inzerátů 29.08.18 18:46

Hele o o se to zlomí. Ja měla na zs spolužáky nad kterýma jsem byla vysoká. Po prázdninách byly všichni vyšší než já :lol: klidne o půl hlavy. typuji 7-8trida…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 18:49

@tlustyhrosik S Dr jsem to neřešila, říkala jen, že je šikovný- už trochu mluví-táta, teta, pápá, tak jí to tam předvedl :)
Bylo tam v čekárně zrovna strašně moc lidí a nechtěla jsem to tam ještě zdržovat.
Je velmi temperamentní.
Při narození měl právě 4 kila a 53cm, byl v termínu.
S příkrmy byla potíž, začal až v 9.měsíci…
Teď jí málo, ale často. Kojí se pořád. V noci kojím tak třikrát, přes den taky často.
Dost ho trápilo bříško, byl to děs první 3 měsíce, pak se to zlepšovalo

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 29.08.18 18:56
@Anonymní píše:
@tlustyhrosik S Dr jsem to neřešila, říkala jen, že je šikovný- už trochu mluví-táta, teta, pápá, tak jí to tam předvedl :)
Bylo tam v čekárně zrovna strašně moc lidí a nechtěla jsem to tam ještě zdržovat.
Je velmi temperamentní.
Při narození měl právě 4 kila a 53cm, byl v termínu.
S příkrmy byla potíž, začal až v 9.měsíci…
Teď jí málo, ale často. Kojí se pořád. V noci kojím tak třikrát, přes den taky často.
Dost ho trápilo bříško, byl to děs první 3 měsíce, pak se to zlepšovalo

Muj syn mel pri narozeni podobnou vahu i vysku. V roce mel 75cm a 7.7kg. Ted na tom neni o moc lepe, ma 20 mesicu. Nicmene doktorka s tim problem mela, ze mam dite odpovidajici vahove pulrocnimu a poslala ho do nemocnice k vysetreni. Tak proto se ptam na tu doktorku, jestli se ji zda ze je sikovny a ze je to v pořádku, tak jedine dobre.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 29.08.18 19:08

Dcera měla v roce podobnou výšku i váhu. Teď je jí 7 let a má přesně průměrnou výšku :)

čáryfučka
Povídálka 21 příspěvků 29.08.18 19:26

.. můj byl také v roce drobek, p.v. 3200gr., v roce 8kg, malej, ale šikovnej, v 7m chodil v postylce, v 10m sám, v roce a půl bez plenek, dneska má 187cm 78kg :mavam:

Dudlak
Nováček 9 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 20:03

Můj syn měl v roce taky 8kg, a 75 cm. Teď ve 2 letech má 86cm a necelych 10kg. Taky se tím trochu trápím, ale uvidíme, jak poroste dal. Jinak je šikovný a ji skoro všechno a hodně, tak má hold asi dobrý spalovani :-)

Ebbi77
Kecalka 449 příspěvků 29.08.18 21:02

V roce má mít mimčo trojnásobek své porodní váhy. Pokud si to spočítáš a vyjde ti to cca tak buď v klidu. Mimčo roste na střídačku. Jednou do váhy podruhé do délky. Ale kluci bývají do maminek. Nemusí být pravidlem. Existuje vzoreček: tvoje výška plus manželova děleno 2 plus 13cm. Vyjde přibližná výška syna v dospělosti. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:07

@Ebbi77 Syn měl 4 kila, tudíš má dvojnásobek… ale dlouho nechtěl příkrmy…snad to časem dožene

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >