Reklama

Roční syn má 8 kg a 72cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 18:17
Roční syn má 8 kg a 72cm

Ahoj. Můj roční syn má 8 kilo a 72 cm.
Já měřím jen 159cm a manžel má 191 cm.
Trochu se bojím, že bude mrňavej. Je menší než další roční děti, které mám kolem sebe…
Dceru mám vysokou. Zrovna u kluka bych si přála, aby nebyl úplně malý…
Je tu někdo, kdo to měl podobně a jak vyrostl?
Nedělám z toho drama, jen abych byla v obraze :D

Reklama

Reakce:

Mistee
Kecalka 420 příspěvků 29.08.18 18:27

Kliiid, dcera má téměř ve dvou letech 78 cm a ani ne 9kg :lol: :lol: :lol: Nemá šanci přibrat, od rána se nezastaví, je jak motorová myš a holt je to drobek. Dr je spokojená, prý hlavní je růstová křivka. Taky vypadá vedle dvouletých dětí jak roční :roll: :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 18:31

@Mistee Dík. Ale, víš, u holky to nevadí, když bude menší. U toho kluka mi to právě trochu vrtá hlavou…

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 29.08.18 18:34

A co na to rika Dr? a kolik mel cm pri narozeni a kg? a narodil se v terminu? a jak a co ji?

kačka39
Kecalka 216 příspěvků 29.08.18 18:38

Kluci rostou déle. Mojí známý syn měl v 18 asi 150cm. A pak se teprve vytáhl, má nejméně 175 cm. Od malička byl hrozně malinkej. Moje holka taky, a teď v 16 ostatní dorostla. A s ní jsem jezdila na endokrinologii, ale nic jí nenašli, tak jí jenom sledovali.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 18:46

Hele o o se to zlomí. Ja měla na zs spolužáky nad kterýma jsem byla vysoká. Po prázdninách byly všichni vyšší než já :lol: klidne o půl hlavy. typuji 7-8trida…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 18:49

@tlustyhrosik S Dr jsem to neřešila, říkala jen, že je šikovný- už trochu mluví-táta, teta, pápá, tak jí to tam předvedl :)
Bylo tam v čekárně zrovna strašně moc lidí a nechtěla jsem to tam ještě zdržovat.
Je velmi temperamentní.
Při narození měl právě 4 kila a 53cm, byl v termínu.
S příkrmy byla potíž, začal až v 9.měsíci…
Teď jí málo, ale často. Kojí se pořád. V noci kojím tak třikrát, přes den taky často.
Dost ho trápilo bříško, byl to děs první 3 měsíce, pak se to zlepšovalo

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 29.08.18 18:56
@Anonymní píše:
@tlustyhrosik S Dr jsem to neřešila, říkala jen, že je šikovný- už trochu mluví-táta, teta, pápá, tak jí to tam předvedl :)
Bylo tam v čekárně zrovna strašně moc lidí a nechtěla jsem to tam ještě zdržovat.
Je velmi temperamentní.
Při narození měl právě 4 kila a 53cm, byl v termínu.
S příkrmy byla potíž, začal až v 9.měsíci…
Teď jí málo, ale často. Kojí se pořád. V noci kojím tak třikrát, přes den taky často.
Dost ho trápilo bříško, byl to děs první 3 měsíce, pak se to zlepšovalo

Muj syn mel pri narozeni podobnou vahu i vysku. V roce mel 75cm a 7.7kg. Ted na tom neni o moc lepe, ma 20 mesicu. Nicmene doktorka s tim problem mela, ze mam dite odpovidajici vahove pulrocnimu a poslala ho do nemocnice k vysetreni. Tak proto se ptam na tu doktorku, jestli se ji zda ze je sikovny a ze je to v pořádku, tak jedine dobre.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 29.08.18 19:08

Dcera měla v roce podobnou výšku i váhu. Teď je jí 7 let a má přesně průměrnou výšku :)

čáryfučka
Povídálka 20 příspěvků 29.08.18 19:26

.. můj byl také v roce drobek, p.v. 3200gr., v roce 8kg, malej, ale šikovnej, v 7m chodil v postylce, v 10m sám, v roce a půl bez plenek, dneska má 187cm 78kg :mavam:

Dudlak
Nováček 6 příspěvků 5 inzerátů 29.08.18 20:03

Můj syn měl v roce taky 8kg, a 75 cm. Teď ve 2 letech má 86cm a necelych 10kg. Taky se tím trochu trápím, ale uvidíme, jak poroste dal. Jinak je šikovný a ji skoro všechno a hodně, tak má hold asi dobrý spalovani :-)

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 29.08.18 21:02

V roce má mít mimčo trojnásobek své porodní váhy. Pokud si to spočítáš a vyjde ti to cca tak buď v klidu. Mimčo roste na střídačku. Jednou do váhy podruhé do délky. Ale kluci bývají do maminek. Nemusí být pravidlem. Existuje vzoreček: tvoje výška plus manželova děleno 2 plus 13cm. Vyjde přibližná výška syna v dospělosti. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:07

@Ebbi77 Syn měl 4 kila, tudíš má dvojnásobek… ale dlouho nechtěl příkrmy…snad to časem dožene

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >