Reklama

Posílení imunity u ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolousek1
Stálice 52 příspěvků 05.09.18 13:53
Posílení imunity u ročního dítěte

Ahoj :mavam:
Blíží se zima a s ní nemoci. Máme doma ročního prcka a začínám řešit, co bych mu mohla začít dávat na posílení imunity.
Podělte se o zkušenosti prosím. Co dáváte (nebo se chystáte dávat) vy? Děkuji ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

warita
Kelišová 7374 příspěvků 05.09.18 14:06

Ovoce. Nedavala jsem jinak nic, dcera nemela ani rymu.

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 05.09.18 14:12

Pestrá a kvalitní strava, až na občasnou lehkou rýmu je syn ok. Má prokázanou sníženou imunitu a i přesto bych do něj necpala nic navíc.

dickys
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 05.09.18 14:13

Já jsem dávala sirup Glukanek, když měla dcera v zimě unudlane období, a pomohlo to hodně.

z92
Kecalka 137 příspěvků 05.09.18 14:15

Kozí kolostrum, nejlepší co může být.

unuděná
Kelišová 5357 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 14:20

hele zrovna o tom je clanek na titulni strane ;) ja bych vypichla hlavne to netopeni a otuzovani,pohyb venku a samozrejme stravu.Vic ovoce a zeleniny.Az na skolkovy napor jsem davala Multi-Imun ci Imunoglukan,coz jsou sirupy s betaglukany z hlivy,funguji fajn.u rocniho ditete jsou ale veskere doplnky stravy zcela zbytecne,naopak je treba,aby si temi rymickami proslo a vybudovalo si imunitu samo.

warita
Kelišová 7374 příspěvků 05.09.18 14:32
@unuděná píše:
hele zrovna o tom je clanek na titulni strane ;) ja bych vypichla hlavne to netopeni a otuzovani,pohyb venku a samozrejme stravu.Vic ovoce a zeleniny.Az na skolkovy napor jsem davala Multi-Imun ci Imunoglukan,coz jsou sirupy s betaglukany z hlivy,funguji fajn.u rocniho ditete jsou ale veskere doplnky stravy zcela zbytecne,naopak je treba,aby si temi rymickami proslo a vybudovalo si imunitu samo.

tak myslim, ze dite si temi rymickami projde i kdyz pripravky davas. Pripravky preci nezabrani vstupu infekce do tela ditete a tu infekci musi telo zvladnout. Pripravky muzou napomoci, aby ji zvladlo rychleji.

Osobne ale nejak neverim v t, ze cokoliv nejakym zpusobem zabira.

unuděná
Kelišová 5357 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 14:40
@warita píše:
tak myslim, ze dite si temi rymickami projde i kdyz pripravky davas. Pripravky preci nezabrani vstupu infekce do tela ditete a tu infekci musi telo zvladnout. Pripravky muzou napomoci, aby ji zvladlo rychleji.Osobne ale nejak neverim v t, ze cokoliv nejakym zpusobem zabira.

to je asi fakt,ale rocni dite,ktere nechodi denne do kolektivu dalsich deti,podle me cpat cimkoli syntetickym neni potreba.Nam teda ty betaglukany zabiraly skvele,vsechny ty rymky a kasliky byly behem dvou,tri dnu pryc :palec:

warita
Kelišová 7374 příspěvků 05.09.18 14:44
@unuděná píše:
to je asi fakt,ale rocni dite,ktere nechodi denne do kolektivu dalsich deti,podle me cpat cimkoli syntetickym neni potreba.Nam teda ty betaglukany zabiraly skvele,vsechny ty rymky a kasliky byly behem dvou,tri dnu pryc :palec:

toho kolektivu se desim uz ted. Mala moc mezi deti nechodi, zatim. Rymu nemela snad za celou zimu ani jednou, ale to musi prijit.

Kolousek1
Stálice 52 příspěvků 05.09.18 20:33

Malý právě je v kolektivu dětí každý den, všechno to jsou starší děti, které chodí do školky a co si budeme povídat - ty nemoci tam prostě bývají. Pestrou stravu samozřejmě má, na to dbám (ovoce, zelenina, atd..).
Zajímal mě váš názor a rady co dětem na to posílení dáváte.
Třeba takový vigantol vůbec nedávám a nevím, zda by přes tu zimu neměl alespoň něco dostávat.
Všem děkuji za příspěvky :kytka:

svatecnice
Kelišová 5997 příspěvků 05.09.18 22:33

@Kolousek1 dávám imunoglukan a myslím, že je super. K ekzém se dětem zlepšil.

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 06.09.18 08:00

@Kolousek1 já si stejně myslím, že někdo ty nemoci prostě nechytí a někdo jo, i kdybys dělala nevím co.

Kolousek1
Stálice 52 příspěvků 06.09.18 12:41

@Hadumi já mám podobný názor. Ale ráda bych pro to udělala alespoň něco. Na to, že bude mít rok, už byl nachlazený fakt hodněkrát. Takže něčím bych tu imunitu podpořit chtěla.

blumen
Hvězda diskuse 40275 příspěvků 06.09.18 12:48

@Kolousek1 v roce bych nedavala nic, imunitu si musi vybudovat sam, na nejake preparaty mi prijde maly.

@Kolousek1 píše:
@Hadumi já mám podobný názor. Ale ráda bych pro to udělala alespoň něco. Na to, že bude mít rok, už byl nachlazený fakt hodněkrát. Takže něčím bych tu imunitu podpořit chtěla.

Kdyz chodite tak casto do kolektivu mezi nemocne deti, tak je to prirozene. Ja bych strikala do nosu treba morskou vodu a davalo zrovna ten vitamin D. Jinak asi nic.

Kolousek1
Stálice 52 příspěvků 07.09.18 12:04

@blumen mořskou vodu stříkám po každém koupání večer. Vigantol jsem mu dávala jen první měsíc a neseděl, tak ho nedostával. Tak mám mu ho začít dávat teď? Napadlo mě to, že alespoň to D mu dávat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama