Návaly horka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 09.04.11 20:58
Návaly horka

Ahoj holky, poslední týden se mi stává a to ve dne i v noci, že z ničeho nic je mi příšerné horko. Dnes se mi to třeba stálo i při stání v metru. Měla jsem rozepnutý kabát a tričko, takže nic teplého na tu zimu venku. I manžel říkal, že jsem rudá. Může to souviset s možným těhotenstvím? V lednu jsem přestala brát HA, ale brala jsem kojící, protože jsem do května kojila syna. Od té doby jsem měla MS nepravidelnou, tak nevím, jestli měla být, bude. Jednou byla za 40dní a jednou za 20. Teď to mám 27den. Tyto návaly jsem měla po porodu.Nebo je to skončením užívání HA? Nevím, jestli mám někam jít nebo čekat zda to není těhot. S tlakem jsem neměla problémy ani v těhot., ani po před tím, spíš jsem měla nižší. Minulé těhot. jsem neměla návaly, bylo mi zle. Díky za názory.

Reakce:
Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 09.04.11 21:28

Taky jsem to mivala, vysvetlovala jsem si to hormonalni nerovnovahou. Coz tak u me asi opravdu bylo.

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 09.04.11 21:33

Tak uvidíme, protože nevím, jestli nemám jít na vyšetření tlaku, jestli nemám střídavý tlak. Jenže nevím, kdy mám MS čekat - předminule to bylo za 40dní, minule za 20dní.

werro
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 09.04.11 21:35

já měla návaly na začátku těhotenství někdy jsem si říkala jestli nejsem spíš v přechodu :mrgreen:

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 09.04.11 21:45

hm, taky si tak připadám, ale právě, že jsem v min.těhot. návaly neměla, tak diskutuju. Ve čtvrtek jsem se příšerně spotila a když jsem si sundala bundu, tak mim byla zima. Počkám týde a kdyžtak to začnu řešit.

Mishaak
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 09.04.11 22:50

Osmanko, já jsem v prvním těhotenství taky žádný návaly horka neměla, bylo mi jen zle. Ovšem nyní to mám pořád a hned od začátku. Buď mi je moc horko nebo naopak zima a střídá se to během okamžiku, a do toho ještě ty nevolnosti. :poblion:
Pokud nejsi těhotná, tak bych to viděla taky nějaký hormony, ono se to nezdá, ale dokážou udělat s tělem pěknou paseku.

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 09.04.11 23:02

Ja mivam navaly v ramci PMS. Hm a taky mam hormony pekne rozhasene :roll: :-?

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 10.04.11 07:49

co je to PMS?

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 10.04.11 09:56

oo, pardon - premenstruacni syndrom (zacina to nekdy i 14 dni pred menzes :roll: )

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 10.04.11 10:33

díky, tak uvidím. Připadám si někdy jak papiňák. Nikdy jsem to neměla, tak uvidím.

Váš příspěvek
Reklama