Reklama

Návrat do Cold Mountain – jak film skončil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 14.11.10 13:28
návrat do cold mountain

Ahoj všichni,
nedívali jste se včera na film Návrat do Cold Mountain? Mě se líbil, ale nedokoukala jsem ho. Díky miminku jsem se nevydržela dívat až do konce a vytuhla. Tak bych se chtěla zeptat, jak ten film vlastně skončil. Chybí mi poslední hodina. Už plánuju, že si půjčím knihu.
Díky moc, V.

Reklama

Reakce:

Ms.H 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.10 14:00

viděla jsem film před pár lety a vzpomínám si, že končí smutně :-(

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 14.11.10 14:03

Kam až si to viděla???

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 14.11.10 14:14

Naposled jsem viděla, jak zastřelí domobrana otce Ruby. pak už jsem omdlela do postele.
Smutný konec?

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 14.11.10 14:22

Tak ten co bys schovanej a vše viděl běžel za Ruby a tou druhou..nevím jméno ve filmu,budu říkat Nicol.
Tak se sebraly a šly otce a toho dalšího hledat.
No a Ruby otec ještě žil,tak si ta Ruby vzpoměla,že tam jako malá chodívala do takových chaloupek.Tam dopravily otce a dávaly ho do kupy.
A nicol šla lovit něco k jídlu a v tom z dálky přichází ten její.....nejdřív ho nepoznala,ale pak ano.Ze začátku měli oba pochybnosti,že se vůbec neznají…
On tam s nima byl,dokud se Rubyin otec nedal dohromady a samo proběhla „vášeň“.
No a ti z té domobrany je našli......Ru­by,Nicol a on začali střílet..všechny pozabíjeli,jen ten hnusnej blonďák jim ujel a ten Nikolin za ním.Oba na sebe vystřelili současně…
A tam pak je ta scéna,jak on se k nicol vrací tou soutěskou,kolem létají vrány a on na sněhu umírá.....
Končilo to střihem asi za 8 let,nicol měla dcerku-jeho,Ruby miminko s tím,co jim přišel říct,co se stalo v tom lese a farma jim vzkvétala.

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 14.11.10 14:22

Snad je to srozumitelné.­....píšu rychle :mrgreen:

matka představená
Kecalka 146 příspěvků 14.11.10 14:50

http://www.uloz.to/…z-dabing-avi
dej stáhnout
dole zadej písmenkový kód

končí to moc moc smutně :cry:

Ms.H 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.10 14:54

na filmy tohoto typu se dívám jen jednou, jak to blbě skončí, tak už se na to víckrát nedívám, třeba Zaříkávač koní mě taky zklamal, celou dobu to byla láska a potom mu utekla zpět k manželovi, na jednu stranu je to dobrý konec, ale já fandila tomu Redfordovi :lol: a tak už jsem se na to podruhé nedívala :roll:

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 14.11.10 16:00

Díky moc.
Smutný konce mi nevadí. A u tohodle filmu bych asi hepáč nečekala. Zítra si jdu půjčit knížku. Docela mě ten příběh chytnul.
 v.

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 15.11.10 07:30

Tak pak dej vědět,jaká je knížka…

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 15.11.10 20:01

Dám dám. Zítra se chystám s dětmi do knihovny. Má přes 400 stran, tak jsem zvědavá jak je čtivá :?: jen ejstli u toho taky neusnu :-? .

Srni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.11 16:26

Já ji mám ale sehnala sem ji až v antikvariátě v Praze(pro mě na druhém konci republiky) a stálo to za to knížka je naprosto úžasná, vřele doporučuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >