Bojím se návratu do práce po rodičovské dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 20:50
Návrat do prace mám strach

Dobrý večer, měla bych se vracet do práce pi rodičovské dovolené, mám 2 děti, našla jsem si jinou práci, ale pi těch letech ci jsem s dětma doma mám úplně strach, že nic nezvladnu, že budou muset být děti dal ve škole a školce, a vše kolem toho.meli jste taky takové pocity? Fakt sd bojím že mi ta práce nesedne, když podepíší smlouvu, a nebude se mi tam líbit, můžu že dne na den ve zkušební době odejít nebo bych to musela dát písemně?

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 29.04.19 20:56

Samozřejmě ve zkušební době oznámíš a druhý den do práce nemusíš jít, asi tedy lepší dát písemně. Určitě to zvládneš, příjdeš zase na jiné myšlenky než byly jen s dětmi. Jinak myslím že tyto pocity jsou normální po pár letech doma s dětmi.

cverunka
Závislačka 2973 příspěvků 29.04.19 21:00

Tak já se vracela do stejné práce, ale cítila jsem se tam najednou jako v ráji. :mrgreen: Moc mi to pomohlo - být zase člověkem, co neřeší jen dětské záležitosti, vidět za sebou nějaký výsledek, vypít si o pauze nerušeně kafe… Neboj, bude to dobré. :D

Dina31
Kecalka 197 příspěvků 29.04.19 21:24

Tyhle pocity jsem mela, kdyz jsem byla cca pul roku bez prace. Jsem bezdetna. Kdyz mi zavolali, ze me berou, mela jsem z toho strach. I z toho, ze budu muset rano vstavat, ze nebudu mit tu svoji domaci pohodu :zed:. Mela jsem to asi dva tri dny po nastupu, pak kdyz to vypadalo, ze mi neprodlouzej smlouvu, tak jsem skoro rvala, ze uz nechci bejt bez prace, ze uz nechci bejt doma. Tak neboj bude to dobry. Preji dobrej kolektiv, rychly zapracovani a co nejmene nemocny deti. ;)

Lendeš
Kelišová 6271 příspěvků 29.04.19 23:51
@Veru1987 píše:
Samozřejmě ve zkušební době oznámíš a druhý den do práce nemusíš jít, asi tedy lepší dát písemně. Určitě to zvládneš, příjdeš zase na jiné myšlenky než byly jen s dětmi. Jinak myslím že tyto pocity jsou normální po pár letech doma s dětmi.

Zrušení pracovního poměru ve zkušební době musí být písemné. Pracovní poměr skončí dnem doručení (pokud ve zrušení není uveden den pozdější) a ten den doručení je ještě nutné odpracovat.

Váš příspěvek
Reklama