Návrat do škol.. 9.ročniky

9292
9.5.21 20:25

Návrat do škol.. 9.ročniky

Dobrý večer.. Řešíme dilema. Od pondělí se vrací děti do škol. Syn nastupuje skrz rotaci o týden později.. A tady nastává debata. Jít do školy nebo ne..
Otec nechává rozhodnuti spíše na mě..
Je po prijimackach, nějaký extra prinos nevidím.. A vadí mi, že i přes testování, mají děti sedět celou výuku v respiratorech.. Syn by raději zůstal doma a plnil úkoly, které mu budou chodit do aplikace.Ja jsem asi taky raději pro to aby nenastoupil. Ale definitivně nevím..
Jak je to u vás??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1562
9.5.21 20:28

A to se nechce třeba rozloučit se spolužákama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24828
9.5.21 20:36

Myslím, že děti teď hlavně potřebují návrat k režimu a mezi lidi. V září se mu bude naskakovat po skoro roční pauze o dost hůř, navíc do noveho kolektivu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15030
9.5.21 20:37

Devatak pujde. Uz se doma nasedel dost :mrgreen: A se spoluzakama ten socialni kontakt taky potrebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
9.5.21 20:38

Ja bych ho prave kvuli tomu, ze bude se spoluzakama do skoly poslala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23997
9.5.21 20:38
@Dana26 píše:
Dobrý večer.. Řešíme dilema. Od pondělí se vrací děti do škol. Syn nastupuje skrz rotaci o týden později.. A tady nastává debata. Jít do školy nebo ne..
Je po prijimackach, nějaký extra prinos nevidím.. A vadí mi, že i přes testování, mají děti sedět celou výuku v respiratorech.. Syn by raději zůstal doma a plnil úkoly, které mu budou chodit do aplikace.Ja jsem asi taky raději pro to aby nenastoupil. Ale definitivně nevím..
Jak je to u vás??

Na vašem místě bych syna nenechala hnít doma u aplikací a poslala mezi lidi do školy. Je to velký kluk a určitě to v tom respirátoru nebo roušce zvládne, když to zvládnou menší děti, které se musí na rozdíl od vašeho syna i ve škole učit. Co z něj asi vyroste, když ho budete oprašovat do třiceti? Jinak děti druhého stupně nastoupily minulý týden a tento týden jde ta druhá skupina. U vás by to nemělo být jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29287
9.5.21 20:42
@hanka.br. píše:
Na vašem místě bych syna nenechala hnít doma u aplikací a poslala mezi lidi do školy. Je to velký kluk a určitě to v tom respirátoru nebo roušce zvládne, když to zvládnou menší děti, které se musí na rozdíl od vašeho syna i ve škole učit. Co z něj asi vyroste, když ho budete oprašovat do třiceti? Jinak děti druhého stupně nastoupily minulý týden a tento týden jde ta druhá skupina. U vás by to nemělo být jinak.

Minulý týden nastoupilo jen sedm krajů, zbytek byl ještě doma a poprvé nastupují až zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53843
9.5.21 20:42

Ať jde. Nevidím důvod, aby se do školy nevrátil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53843
9.5.21 20:45

@hanka.br.
U nás taky zítra první rotace druhého stupně. Nejstarší je šesťačka a ta mi půjde prvně 17. 5.
Ale to doufáme, že i rotaci zruší a zbytek šk. roku budou chodit normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
9.5.21 20:51

Já bych ho tedy poslala i kdyby se mu nechtělo! Vydrží to v roušce i mladší děti, nevím proč by to nezvládl deváťák :)
Ne, že bych s rouškami souhlasila, ale holt to tak je a přeci je necháme zakrňovat doma!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34617
9.5.21 20:55

U nás zítra první rotace druhého stupně. Deváťáka bych poslala do školy.
Včera jsem četla, že Babiš by chtěl zrušit všechny rotace, dnes jsem četla, že rotace budou zrušeny asi jen na prvním stupni. Zítra se bude zase psát něco jiného :mrgreen: Jednat se o tom má tento týden buď v pondělí nebo ve čtvrtek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25170
9.5.21 20:59
@Dana26 píše:
Jak je to u vás??

U nás se ještě bude dál probírat. To že je po přijímačkách je super, ale stále učíme. Takže i pro ty 9. to má smysl. Další důvod je hlavně návrat režimu. Ten za ty dva měsíce ještě zvládne nahodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23997
9.5.21 21:02
@vokishka píše:
Minulý týden nastoupilo jen sedm krajů, zbytek byl ještě doma a poprvé nastupují až zítra.

To je pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16972
9.5.21 21:06

Hele respirátory a testy mu nijak neubližují (navzdory všem kecům na internetu), narozdíl od sociální izolace a hnití doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48053
9.5.21 21:07

Pokud se synecek hlasi na stredni skolu, at nakluse do skoly. Bude se probirat to, co behem DV neslo a co se bude na ss hodit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat