Jak jsou časté návštěvy rodiny?

Anonymní
21.12.19 01:34

Navstevy rodiny ???

Dobry den mam jeden dotaz… Jak casto k vam chodi navsteva do bytu?? Ja jsem svobodna matka a mam jenom rodice ktery obcas prijdou na navstevu a nebo ja k nim chodim.. myslite ze to je dostacujici? Mam dve deti a jejich otec nema zajem neplati alimenty a deti si k sobe nebere on ma velkou rodinu a tet mi jen vycita ze jsem znicila detem zivot ze jsem ho nechala a deti budou jenom semnou a s mymi rodici… ale on je agresor na deti jen nadaval stezoval si me psychicky tyral a jeste to i furt dela… co jsme od neho odesli jsme o dost stastnejsi deti se chovaji jinak a mame svuj rezim deti jsou stastne myslite ze jim toto chybi a bude do budoucna chybet?? Syn chodi do skolky tam ma deti okolo sebe…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1133
21.12.19 01:45

U mě třeba 3× do mesice. Nemám ráda, když mi někdo leze do bytu. Ráda se s někým sejdu, ale na kafe v kavárně. Nevím jakou mají tedy návštěvy souvislost se znicenou budoucností dětí. To musí být jasný i tobě, že kolem sebe jen kope.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
21.12.19 01:46

K nam vubec, nemame s mamzelem radi kdyz se nam nekdo produciruje po dome, ani my se necitime dobre u nekoho, vetsinou se sejdem nekde na obed, na vylet.. v byte u nas nikdo nikdy nebyl, jen mama mi jednou privezla nakup, ted v novem dome se byli na chvili podivat tchanovci a lifrovali jsme je ven hned po caji :D ted zase bude nucenak vanocni, u nasich to jeste jde, tam si dame kafco a zalezem si do meho detskeho pokoje, ale tchyme si chce furt povidat, kazdy darek se musi 10min komentovat, az pak se smi otevrit dalsi…no a co se tyka otce, nasi se odloucili kdyz mi byly dva roky, jezdil k nam ob vikend na vikend ja u nej doma mela hysteraky, v 5ti letech se rozvedli, prestal jezdit a zajimat se, naposledy jsem ho videla pred 12 lety, obcas napise k vanocum, sourozence neznam, nejak mi otec nechybel, v dome s nama zil dedecek takze on byl ten muzsky element, pak si mama nasla fajn chlapa.
Byt tebou tak mu je pujcim pokud bude mit zajem, ze zacatku treba na odpoledne nekam na vylet, pak treba domu, ale abys ty odesla a vy se pred nimi nezacali hadat, vycitat a uvidis jak by to klapalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 02:12
@Peggy54 píše:
K nam vubec, nemame s mamzelem radi kdyz se nam nekdo produciruje po dome, ani my se necitime dobre u nekoho, vetsinou se sejdem nekde na obed, na vylet.. v byte u nas nikdo nikdy nebyl, jen mama mi jednou privezla nakup, ted v novem dome se byli na chvili podivat tchanovci a lifrovali jsme je ven hned po caji :D ted zase bude nucenak vanocni, u nasich to jeste jde, tam si dame kafco a zalezem si do meho detskeho pokoje, ale tchyme si chce furt povidat, kazdy darek se musi 10min komentovat, az pak se smi otevrit dalsi…no a co se tyka otce, nasi se odloucili kdyz mi byly dva roky, jezdil k nam ob vikend na vikend ja u nej doma mela hysteraky, v 5ti letech se rozvedli, prestal jezdit a zajimat se, naposledy jsem ho videla pred 12 lety, obcas napise k vanocum, sourozence neznam, nejak mi otec nechybel, v dome s nama zil dedecek takze on byl ten muzsky element, pak si mama nasla fajn chlapa.
Byt tebou tak mu je pujcim pokud bude mit zajem, ze zacatku treba na odpoledne nekam na vylet, pak treba domu, ale abys ty odesla a vy se pred nimi nezacali hadat, vycitat a uvidis jak by to klapalo
Ze zacatku za detmi chodil na prochazku a tak syna si bral na par hodin ven a pak ho prinesl zpatky ale uz si nasel novou zenskou i s detma tak uz ho zajem presel asi mu staci se podivat na fotku a ma dost..
  • Citovat
  • Nahlásit
2415
21.12.19 02:16
@Anonymní píše:
Ze zacatku za detmi chodil na prochazku a tak syna si bral na par hodin ven a pak ho prinesl zpatky ale uz si nasel novou zenskou i s detma tak uz ho zajem presel asi mu staci se podivat na fotku a ma dost..

Jo presne tak to bylo u nas, nejdriv furt vylety, kina, vystavy, hral si semnou, koupil psa, a pak si nasel zenskou a bum jakoze utne, penize posilal dokud jsem studovalo s tim nebyl problem, ale jak jsem ho v tech 15cti naposledy videla tak jsem mu vykala, uplne cizi clovek, pak chtel at s nim i s jeho novou rodinou letim na mesic do bulharska, tak nechala mama rozhodnuti na mne a ja hned rekla ze ne. Pokud ma zajem tak bych deti davala ale jinak ne at si mekta co chcep

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 02:27
@Peggy54 píše:
Jo presne tak to bylo u nas, nejdriv furt vylety, kina, vystavy, hral si semnou, koupil psa, a pak si nasel zenskou a bum jakoze utne, penize posilal dokud jsem studovalo s tim nebyl problem, ale jak jsem ho v tech 15cti naposledy videla tak jsem mu vykala, uplne cizi clovek, pak chtel at s nim i s jeho novou rodinou letim na mesic do bulharska, tak nechala mama rozhodnuti na mne a ja hned rekla ze ne. Pokud ma zajem tak bych deti davala ale jinak ne at si mekta co chcep
Nojo mekta co chce to jo ale moc dobre vi ze me tim akorat depta potom si pridu jak ja ta nejhorsi ze jsem dala detem spatnej zivot nebo nebydlej okolo jeho rodiny nemaj furt navstevy bratrance sestrenice a tak… Ale ja si nemyslim ze to je zaklad zivota podle nich to tak je ale nam je dobre tak jak jsme moje rodice se stavej nebo ja k nim pridu tam maj psy kocku a syn do skolky chodi tam deti je dost… mame stastnejsi zivot.. zivot s jeho rodinou byl neustaly stres
  • Citovat
  • Nahlásit
2415
21.12.19 02:39
@Anonymní píše:
Nojo mekta co chce to jo ale moc dobre vi ze me tim akorat depta potom si pridu jak ja ta nejhorsi ze jsem dala detem spatnej zivot nebo nebydlej okolo jeho rodiny nemaj furt navstevy bratrance sestrenice a tak… Ale ja si nemyslim ze to je zaklad zivota podle nich to tak je ale nam je dobre tak jak jsme moje rodice se stavej nebo ja k nim pridu tam maj psy kocku a syn do skolky chodi tam deti je dost… mame stastnejsi zivot.. zivot s jeho rodinou byl neustaly stres

I prarodice jsou stresujici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
21.12.19 02:56

Nezvu navstevy, nenam to rada, s klukama jsme meli vzdycky plno aktivit, z prarodicu hlidala jen moje mamka, muj otec i tchan se ukazali jako dedove na baterky, nejake prazdniny u babicky u nas neexistovaly, parkrat u tchyne spali pres vikend, ale vcas to stopla, abychom si moc nezvykli. Najdi si s detmi nejakeho konicka, jezdete na vylety, pozdeji si najdou kamarady. Nasi kluci miluji prespavacky u kamaradu, spali u nich paradoxne casteji nez u vlastni babicky. Jestli otec nema zajem at si trhne, udelejte si vlastni program a nemusite si kvuli tomu zvat x navstev tydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
21.12.19 06:53

Zadavetelko, ja myslim, ze navstevy bohate staci, podle mne on jen placa, aby si mel na kom,,vyblit” nejaky svuj komplex a vas psychicky deptal…Udelala jste pro sebe a deti to nejlepsi, sama pisete, ze detem i vam je celkove lip. My bydlime na vesnici, vrstevniku par, ale starsi chodi do skolky a mladsi si obcas pohraje na hristi, jinak si hraje s brachou a myslim, ze maji normalni vyvoj. V nekterych rodinach je to zvykem, ze se neustale navstevuji, ale teda ja tomu udelala pritrz hned od zacatku…Me to lezlo na nervy, mam rada svuj klid a krome toho spousta prace okolo baraku a tak a nestihali jsme. Navstevy porad chtely vykecavat od rana do vecera, ja jen litala okolo nich a prace stala… Hlavne teda tchyne mela predstavu, ze kazdy vikend stravi oni u nas, nebo my budeme nalezli u nich, pres vsedni dny se clovek k nicemu poradne nedostal…proste jsme to casem omezili… Jezdete s detma na vylety, travete spolu cas a na byvaleho se vykaslete. Samozrejme ve styku s detma bych mu nebranila. Mozna bych zvazila vasi navstevu psychologa, přijdete mi od manzela opravdu vydeptana, aby jste se aspon naucila reagovat na jeho poznamky, proste je hazet za hlavu, aby vas to nenervovalo. Ale nebojte, jste silna zenska, uz to, ze jste se dokazala postavit s detma na vlastni nohy je super, drzim palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
21.12.19 07:04

K nám chodí rodiče (jedni nebo druzí) tak jednou za měsíc maximálně, nikdo další k nám nechodí. My k rodičům jezdíme každý týden tedy - jsou líní jezdit oni k nám a hlavně ti moji mají barák, my jsme v bytě :-)
Na tom přece není nic neobvyklého nebo dokonce špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 07:25
@Petája píše:
Zadavetelko, ja myslim, ze navstevy bohate staci, podle mne on jen placa, aby si mel na kom,,vyblit” nejaky svuj komplex a vas psychicky deptal…Udelala jste pro sebe a deti to nejlepsi, sama pisete, ze detem i vam je celkove lip. My bydlime na vesnici, vrstevniku par, ale starsi chodi do skolky a mladsi si obcas pohraje na hristi, jinak si hraje s brachou a myslim, ze maji normalni vyvoj. V nekterych rodinach je to zvykem, ze se neustale navstevuji, ale teda ja tomu udelala pritrz hned od zacatku…Me to lezlo na nervy, mam rada svuj klid a krome toho spousta prace okolo baraku a tak a nestihali jsme. Navstevy porad chtely vykecavat od rana do vecera, ja jen litala okolo nich a prace stala… Hlavne teda tchyne mela predstavu, ze kazdy vikend stravi oni u nas, nebo my budeme nalezli u nich, pres vsedni dny se clovek k nicemu poradne nedostal…proste jsme to casem omezili… Jezdete s detma na vylety, travete spolu cas a na byvaleho se vykaslete. Samozrejme ve styku s detma bych mu nebranila. Mozna bych zvazila vasi navstevu psychologa, přijdete mi od manzela opravdu vydeptana, aby jste se aspon naucila reagovat na jeho poznamky, proste je hazet za hlavu, aby vas to nenervovalo. Ale nebojte, jste silna zenska, uz to, ze jste se dokazala postavit s detma na vlastni nohy je super, drzim palce…
:hug: bylo to strasne tezky odejit ale musela jsem udelat pro nas to nejlepsi… vydeptana jsem a totalne od zacatku co jsem od neho odesla tak furt jen otravuje a vypisuje mi vse co mozny… zamrzi to dost kdyz po 6 letech vztahu si clovek o vas mysli jen to nejhorsi a i druhym a jeho rodine o me mluvi tak skarede a vim ze to tak vubec neni to co on rika
  • Citovat
  • Nahlásit
6312
21.12.19 07:37

Moje mamka je u nás tak 2-3× do roka a můj taťka asi jednou do roka. Jinak k nám nechodí nikdo. K prarodičům jezdíme my a tchyně bydlí ani ne 5 minut chůze od nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
21.12.19 09:16

Kdyz nepocitam tychyni, co se u nas tak jednou do mesice otoci mezi dverma, ze neco privezla, tak navstevu mame asi tak 6× za rok. Bydlime od casti rodiny a kamaradu trochu z ruky, takze kdyz uz nekdo dorazi, tak je to nejaka vetsi oslava a tak. Ja tedy radeji na navstevy chodim. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
21.12.19 09:38
@Anonymní píše: :hug: bylo to strasne tezky odejit ale musela jsem udelat pro nas to nejlepsi… vydeptana jsem a totalne od zacatku co jsem od neho odesla tak furt jen otravuje a vypisuje mi vse co mozny… zamrzi to dost kdyz po 6 letech vztahu si clovek o vas mysli jen to nejhorsi a i druhym a jeho rodine o me mluvi tak skarede a vim ze to tak vubec neni to co on rika

Musite byt nad veci, vsak at si blaboli co chce…Ruku na srdce, co jste z nej mela? Akorat nervy…Podle toho co pisete, je to asi cerstve, ono to bude trvat par mesicu, mozna rok-dva, nez se vse uklidni…Vzdycky kdyz vam prijde blba zprava, nebo telefon s nim, tak se nekde zavrete a normalne si sproste na nej zanadavejte, ono to pomaha. Podle mne si myslel, ze toho nebudete nikdy schopna, tuto situaci vyresit a ted uz nevi, jak vam to dat,,vyzrat”. Nebojte, prejde to. Reknete si mam zdrave deti, jsou spokojenejsi, ja to dokazala od nej odejit, zaridim se podle sebe…Mate svoji hlavu, svuj rozum a vy si ted muzete sama ridit svuj zivot a urcovat jak co bude…A ze vas pomlouva? To hodte za hlavu, hlavne se nikomu za nic neomlouvejte a nevysvetlujte, opravdovi pratele vedi jaka jste a na vaseho chlapa si udelaji obrazek…Udelejte si sama sobe obcas radost, kupte si treba peknou kytku v kvetinaci do bytu, at ji mate na ocich a tesite se z ni, nejakou drobnost, delejte si sama sobe radost, jak se rika, pohladte se po dusi…A nikdy se nesnizte pomlouvat otce pred vasima detma, reknete si, ze v tom jste lepsi nez on, a mejte se za to rada…Ja nevim, jestli mi rozumite, jak to myslim… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 11:24
@Petája píše:
Musite byt nad veci, vsak at si blaboli co chce…Ruku na srdce, co jste z nej mela? Akorat nervy…Podle toho co pisete, je to asi cerstve, ono to bude trvat par mesicu, mozna rok-dva, nez se vse uklidni…Vzdycky kdyz vam prijde blba zprava, nebo telefon s nim, tak se nekde zavrete a normalne si sproste na nej zanadavejte, ono to pomaha. Podle mne si myslel, ze toho nebudete nikdy schopna, tuto situaci vyresit a ted uz nevi, jak vam to dat,,vyzrat”. Nebojte, prejde to. Reknete si mam zdrave deti, jsou spokojenejsi, ja to dokazala od nej odejit, zaridim se podle sebe…Mate svoji hlavu, svuj rozum a vy si ted muzete sama ridit svuj zivot a urcovat jak co bude…A ze vas pomlouva? To hodte za hlavu, hlavne se nikomu za nic neomlouvejte a nevysvetlujte, opravdovi pratele vedi jaka jste a na vaseho chlapa si udelaji obrazek…Udelejte si sama sobe obcas radost, kupte si treba peknou kytku v kvetinaci do bytu, at ji mate na ocich a tesite se z ni, nejakou drobnost, delejte si sama sobe radost, jak se rika, pohladte se po dusi…A nikdy se nesnizte pomlouvat otce pred vasima detma, reknete si, ze v tom jste lepsi nez on, a mejte se za to rada…Ja nevim, jestli mi rozumite, jak to myslim… :kytka:

ANo rozumim dekuju moc :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat