Navždy sám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 12:35
Navždy sám

Ahojte,

Chtěl bych něco napsat, sice je to web pro maminky s úplně jinými starostmi, ale nevěděl jsem kam jinam. Promluvit si o tom s našimi prostě nejde, to nedokážu. Ani přátelům. Byl jsem u psychiatra, hodinu jsme mluvili, ale nějaký velký závěr z toho nebyl. Byl jsem pro něj normální a šel jsem dom. Tak to píšu sem, názor holek a žen se bude hodit.

Je mi 23, v únoru vlastně už 24. (ach jo). Jsem spíš introvert, ale ani né že bych byl introvert, jsem rád v menší skupině lidí (3-4 ideálně), velký párty mě neberou, ale nejsem ani rád sám. Spíš jsem zvykl. Nemám ani moc přátel a nové ani moc nechci. I když se děsím, že na svatbě budu mít jen rodiče. A vlastně, víc se děsím, že tu svatbu mít ani nebudu.

A to je ten problém. Svoji první holku jsem měl asi ve 20, možná 21, ani nevím, nějak mi to nejde vypočítat. Byli jsme spolu rok a půl a jakože vztah to byl takový… nějaký. Když jsme spolu začali chodit, bylo jí asi 18. Bydlela s otcem, tak to bylo těžší. I když podle mě nemuselo, jen ona nechtěla nic měnit. Bydleli jsme od sebe max 3km a viděli jsme se max 2 týdně. Z toho vyplývá, že sex tak 1 za dva týdny. Takhle to vyzní, že mi šlo o sex, ale.. bude mi 24, co se týče holek, jsem totální břídil, nevím co dělám špatně, nevím kde a jak se seznámit. Bude mi 24, jsem skoro panic, nikdy jsem s holkou nebyl na dovolené, nikdy jsem vedle žádné neusnul, je mi 23 a měl jsem jednu holku… prostě… Když se se mnou rozešla, což už je vlastně přes rok a půl, tak jsem se z toho dostal rychle, ale žil jsem v tom, že si do roka někoho najdu. A vůbec nic. Děsím se toho, že zůstane sám. Kolikrát se i rozbrečím, když si uvědomím, že přijdu o to všechno… Usnout vedle holky, dovolená s ní, svatba, děti,… Chtěl bych mít kluka, dát ho na sport, věnovat se spolu autům, kecat o nich a třeba zahrát na pc.. A chtěl bych i holku, starat se o ní a odhánět od ní všechny ty borce, to berte s nadsázkou.

A když si člověk uvědomí, že víceméně 8 let prosral… že všichni kolem jsou zadaní i v 15, šukají, jezdí na dovolený, přespávají u sebe,… Tak si říkáte, že jste mega břídil. Závidím ženským, vystřídají spoustu chlapů a nakonec mají co chtějí.

Jsem prostě kokot, jsem slušnej, holce bych nikdy neublížil, nejsem teda model, ale snad nejsem zas tak hnusnej. Snažil jsem se, našel si práci, firma mi platí byt, koupil si auto a když mám košile na míru, tak doufám, že i dobře vypadám… a co z toho? Vedu si „účetnictví“, at vidím výdaje.. když na konci měsíce přemýšlím, co udělat s těmi ušetřenými 20 tisíci, tak se mi chce brečet. Všechno mi přijde tak zbytečný, když je člověk sám. Obdivuju lidi, co se dokáží zabavit samy, prostě se sbalit a jít třeba na tůru. Já si sám nedokážu sednout ani v kavárně… když tam člověk vidí páry mladejch, tak si připadá ještě větší břídil.

Je mi jasné, že na tohle se nedá napsat nic normálního, jen já už nevím, co dál. Už jsem i na ulici oslovil holky, ale dvě byly zadaný a třetí i když se mnou šla na kafe, tak z toho nic nebylo. Dřív jsem se děsil, že budu ve 30 sám. Ted se děsím, že budu sám v 25ti.. a upřímně už přemýšlím, že to skončím.. každým dnem za dnem se člověk cítí vyprahlejší a ztrácí motivaci a smysl pokračovat..

T.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 03.12.18 12:40

Seber se a přestaň hledat. Kup si permanentku do fitka a chod cvičit. Jednak se tam vybijes a jednak se ti zlepší postava… práci mas, což je super.. a dej tomu čas. Přestaň se litovat a nehledej. Vím ze někoho moc chceš ale nedělej to na sílu, Nechej věci uzrat…

pikola
Neúnavná pisatelka 19713 příspěvků 03.12.18 12:42

Prosímtě klid, jsi mladej, to že nemáš holku není důvod něco končit :nevim: Co třeba internetový seznamky? jen pokud jsi všude tak negativní jako v tom co jsi napsal, nebude to mít asi velký úspěch u dam. A jedno sezení u psychiatra tě zázračně nevyléčí, zlomenou nohu taky nikdo nespraví za den.

lištička_z_prahy
Kecalka 130 příspěvků 03.12.18 12:50

Ta zoufalost z tebe uplne kape i přes obrazovku, nedokážu si představit, jak působíš na holky na živo. Osobne se mi líbí spíš přimeřene sebevedomí muži, kdy mám pocit, že to neni tak, že jsme si na sebe tak nejak zbyli, ale že nejenom já, ale i on má jiné možnosti než vztah se mnou a že jsme spolu proto, že chceme a ne proto, že je rád, že ho nejaká vubec chce.
Já vím, je težké být sám, ale máš neco, do čeho jsi nadšený? Co je tvoje vášen a naplnuje te to? Pokud ne, tak hledej spíš tohle, než holku. Ta se najde sama, když budeš vyzařovat pozitivní energii.

terien
Echt Kelišová 9126 příspěvků 03.12.18 12:51

V první řadě se musíš naučit mít rád sám sebe a vážit si sám sebe aby tě mohl milovat a vážit si tě i někdo jiný. Přestaň fnukat, zvedni zadek a začni se sebou něco dělat. Chod cvičit, najdi si koníčka, kup si něco hezkého co ti udělá radost, naplánuj si s kámošem nějakou fajn akci, výlet, … A hlavně nehledej někoho, komu se pověsis na krk, to je snad to nejhorší co můžeš udělat.

Margit. Tomanova
Kecalka 114 příspěvků 03.12.18 12:51

Ahoj, chápu tvůj problém, chceš s někým dalším sdílet svoje radost i starosti. Musíš si ale taky uvědomit co všechno už si dokázal, kde jaký jiný chlap v tvém věku ani nemá práci nebo bydlí u rodičů… ty ses postavil na vlastní nohy a žiješ si podle sebe což je super! musíš z toho co teď máš vytřískat co nejvíc! a @pikola má pravdu, internetové seznamky můžou být fajn… nebo tě to minimálně naučí víc komunikovat se ženami. zkus si najít nějaký koníček a třeba tam poznáš nějakou fajn holku… Na druhou stranu nikde není psáno, že i přes kamarády nemůžeš poznat ženy :-) přeju Ti hodně štěstí a hlavně hlavu vzhůru a buď na sebe pyšný a měj sám sebe rád! to je důležité!

annasmyc
Kecalka 481 příspěvků 03.12.18 12:54

asi se cítíš pod psa, ale nelituj se, to každou ženskou odradí. Pracuj na svém sebevědomí, buď spokojený sám se sebou a hodně se usmívej. To by bylo, aby se nějaká nechytila :-)
Jsi mlaďoch, tak se hoď do klidu, není kam spěchat. Choď tancovat, do knihovny, na přednášky (o cestování, historii…) -tam všude chodí mladé nezadané holky (i staré zadané jako já, tak to můžu posoudit…)

Kriss Tina
Kelišová 7116 příspěvků 03.12.18 12:57

Klid, ve 23 neumíráš a na vztah, děti atd máš spoustu času. Zaprvé zapracuj na sebevědomí, to dělá hodně, i chlap který není bůhví jak krásný, super geniální, bohatý dokáže upoutat ženskou když má zdravé sebevědomí. Můžeš začít chodit do fitka, vypracována postava je jediné plus když si hledáš holku :) navštiv nějaké kurzy, rozšiř si obzory, najdi si koníčka a nemysli jenom na to že nemáš babu. Můžeš si založit profil na nějaké seznamce, pokud se umíš slušně vyjadřovat, dokážeš se trochu lichotivě vyfotit a bude na první pohled patrné že ti nejde jenom o sex, určitě o nějakou ženskou zavadíš :palec:

smutná máma
Kelišová 5065 příspěvků 59 inzerátů 03.12.18 12:58

takovýhle pak nakonec mají kupu dětí…
Píšeš, že ti na konci měsíce přebývá 20 000 Kč. To musíš mít přeci slušnou práci a taky v té práci nějaký ten čas být. Dnes není nic zadarmo? Přijdeš domu večer a co dál? Jak píší holky, chce to asi nějakého koníčka. Co máš rád, co tě baví? Nebo cos měl rád, co tě dříve bavilo?
Hlavně nic neukončuj, nebo tady bude další smutná máma :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:01

Ahoj, nevím jestli ti to pomůže, ale tak třeba se na to začneš dívat jinak. Mě je 24 a jsem vdaná. Tímto vším jsem si prošla taky (myslím to jestli potkám někoho, nebo budu furt sama…pravda bylo mi tehdy 16, ale holky tohle prostě řeší dřív). A přišla jsem na zásadní životní pravdu. Pokud tohle budeš hrotit, tak se nikdo neobjeví, protože to zoufalství z tebe vyzařuje. Prvně musíš mít zdravé sebevědomí a být v pohodě a pak se vztah objeví sám ;) . Najdi si nový zájem, zkus se třeba na Facebooku přidat k nějaké adrenalinové skupině, která pořádá víkendové výpravy (lezení po skalách, rafty, jóga, atd.), nebo choď do posilovny, nebo prostě cokoliv. Třeba tě to bude bavit, poznáš nové lidi a zabavíš se. On chlap se zájmy je prostě zajímavější než bez nich. A proboha jen si před holkama na nic nehraj, tohle většina prokoukne. Co se týče toho skoro panictví, tak bych to nehrotila, téměř každej první sex s novým partnerem je nic moc, trvá než si na sebe zvyknete, takže aspoň nebudeš mít špatné návyky ;) . Prostě se nauč prvně mít rád sám sebe a potom tě bude mít ráda i nějaká holka. A ty ušetřené peníze použij na zážitky, na tyhle deprese seš mladej :kytka:

Popokatepetla
Závislačka 3219 příspěvků 03.12.18 13:04

Ale no tak…jsi mladej, zdravej, podle popisu i pracovitej a hodnej perspektivní kluk. Přestaň fňukat a začni něco dělat! Zajdi si do fitka, na kurz vaření nebo renovování nábytku, odjeď na svátky do Mexika nebo se přihlaš jako dobrovolník …můžeš cokoliv..zkus prostě najít něco, co tě bude bavit. A kdoví, třeba zrovna tam na nějakou nezadanou babu narazíš :) Ve 24 život fakt nekončí. Potřebuješ jen zapracovat na zvednutí sebevědomí. Nepřemýšlej nad tím, že hledáš ženu na celý život, začni si ten život užívat, to ostatní už přijde samo.
P.S: A klidně pokračuj v tom oslovování holek na ulici - mě se to jednou taky stalo, týpek v metru se na mě celou cestu usmíval a při odchodu mi strčil papírek se vzkazem a svým tel číslem. Byla jsem tenkrát zadaná, ale i tak to bylo krásný pohlazení po duši, takže minimálně tím někomu zlepšíš den a to se taky počítá :)

hanullllka
Stálice 70 příspěvků 03.12.18 13:11

@Popokatepetla musím naprosto souhlasit. Holku nikdy zájmem neurazíš. Minimálně ji zvedneš sebevědomí. Třeba má stejné dilema jako ty a říká si, že za nic nestojí a pak přijde cizí kluk a řekne jí, že je krásná. To zlepší den každé :palec:

Kriss Tina
Kelišová 7116 příspěvků 03.12.18 13:20

@Popokatepetla jo s tím oslovovanim souhlasím :) já takle přišla k prvnímu příteli, jela jsem do školy a on se na mě usmíval v autobuse a když sem vystupovala vyběhnul za mnou. Ještě to odpoledne sme měli schůzku :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 03.12.18 13:20

Ahoj Téčko.

Určitě ve 23. letech bez stálé holky neznamená, že se to nestane. Jen jsi jednoduše nenarazil na tu pravou.

Ale co by mě opravdu zajímalo, proč Ti to neklaplo s tou třetí oslovenou holkou na ulici.

Doufám, že jsi na tom prvním rande nepovídal, to co jsi tady psal:

a/ O své první holce.
b/ Že jsi břídil a že nemůžeš nikoho sbalit.
c/ Že chceš svatbu a dvě děti.
d/ Že vyděláváš relativně dost peněz a nemáš je s kým utratit.

Ty první dva body odradí každou perspektivní holku a ten poslední zase přitáhne „zlatokopky“.

Má rada zní: Najdi si koníček a nezáleží na tom, jestli Tě to baví - ty se chceš seznámit.

Třeba se přihlaš na nějaký jazykový kurzy, do tanečních nebo teď v Praze jednou kuchařské kurzy. Prostě někam, kde chodí ženské. :) Určitě to bude mít tu výhodu, že budete mít pro začátek stejné téma k hovoru.

Taky bych pokračovala s tím seznamování na ulici.  :)

samá práce
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 03.12.18 13:28

Jo hochu, my starší co máme za sebou svatbu i rozvod víme, že nemá cenu si brát život předem. Máš prachy, začni chlastat hned. Jestli se někdy oženíš a bohužel se tak stane, na to vem jed, začneš chlastat po určitý době stejně. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >