Názor na autosedačku kinderkraft

102
14.9.21 10:10

Názor na autosedačku kinderkraft

Dobrý den, maminky prosím nemáte někdo autosedačku KinderKraft Comfort Up Black? Nějaký názor na ni? Chtěla bych ji koupit ale nikde sem nenašla nic. Prodávám i foto na konkrétní sedačku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1116
14.9.21 10:27

Máme ji doma do třetího auta, když se jede krátce. Za mě šunt, pohodlná moc není a když dítě usne, tak mu padá hlava. Máme Cybex a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22353
14.9.21 10:28

Pokus chceš sedačku 9-36kg, tak žádnou levnou značku. V téhle kategorii dělají kvalitní sedačky Britax nebo Joie. Tuto sedačku opravdu ne. Dítě, které vyrostlo z vajíčka potřebuje sedačku, která jde naklápět a tahle nejde. Koukni na sedačku romer king II, ta je opravdu dobrá a cenově přijatelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
14.9.21 11:06

@Janli ty se mi nelíbí a na römer jsem také slyšela hodně špatně recenze.. My měli od cca půl roka do teď tuto ( viz foto) a dobre.. Přemýšlím jestli tedy od nich nevzit tu větší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
14.9.21 11:07
:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32444
14.9.21 11:18

@Terka2912 chceš říct, že Nania má lepší hodnocení, než Römer? :think:
Co se ti na nich Nelíbí? Že nemají licenční obrázek?
Ty značky, co píše Janli jsou kvalitní :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
14.9.21 11:21

Pokud jde o hodnoceni uzivatelu, najdi si sedacku na amazon.es a amazon.de - na spanelskym a nemeckym trhu je tahle znacka velmi, velmi oblibena. Vyfiltrovala bych si hlavne negativni recenze, abych vedela, co se da cekat.

Příspěvek upraven 14.09.21 v 11:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
14.9.21 11:22

@Terka2912to s kvalitnima sedackama nema toto vubec nic spolecneho. Zajimalo by me, podle ceho soudite, ze byla dobra? Kvalitu sedacky poznate az pri nehode, samozrejme doufam, ze nikdy nebudete mit sanci sedacku na tomto zaklade posoudit. Prvni vec je ta, ze sedacky se kupuji idealne po kategoriich-tedy 0-9×13kg, 9-18×25kg, 18-36kg. Dale by dite do 4 let melo idealne jezdit v protismeru-Axkid, Cybex, Klippan,…levnejsi znacka je napr.Joie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
14.9.21 11:40

Kinderkraft je šunt :/ máme joie stages, do 4 let (25 kg) je do protisměru a není drahá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
14.9.21 12:03

Pokud se jedna o sedačku po vajicku, nejlepší je stále volit takovou, co umožňuje protismer, alespoň do 4 let.
Pokud z nějakého důvodu nelze (ačkoliv je to až 5× bezpečnější), pak rozhodne osvědčeného výrobce - BeSafe, Römer, Joie, eventuálně Maxi Cosi. Ne tyto silenosti typu Kinderkraft, Lionelo, Nania atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
14.9.21 12:03

@Mediula
V protismeru je jen do 18kg, pak do těch 25 už po směru a dítě se pouta autopasem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22353
14.9.21 12:06
@Terka2912 píše:
@Janli ty se mi nelíbí a na römer jsem také slyšela hodně špatně recenze.. My měli od cca půl roka do teď tuto ( viz foto) a dobre.. Přemýšlím jestli tedy od nich nevzit tu větší..

Bože, sedačka se ti nemá líbit, ta má být bezpečná pro dítě. :roll: :roll: Jak máš starý dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
14.9.21 12:08

@Terka2912
Takový kram a ještě to tu vychvaluj. Jde o bezpečí dítěte, to ti fakt nezajistí obrázek Mickeyho nebo jiné animované postavičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22353
14.9.21 12:55

@Terka2912 romerů jsme měli několik, ve třech váhových kategoriích a nic špatnýho jsem na nich neshledala, naopak, kupovali jsme je opakovaně. Zato jsme měli Nanii a to byla tragédie, tohle je to samý v bledě modrým..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
14.9.21 13:01

@Janli já an römer četla několik hodně špatných recenzi… Nejde mi o vzhled ale prostě ani tvar se mu nelíbí… Je pěkné jak víte že jsme se nevybourali :D to usuzujete podle čeho? :D já tu nic takového nepsala.. Malému budou 3 roky.. Tuto sedačku má od svého půl roka kde jezdil do roka v protisměru a teď už normálně.. Neznám nikoho kdo vozi dítě do 4 let v protisměru.. Děkuji za názor a výběru nekdole v obchodě s prodavači..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat