Názor na foot fetish

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Drax 22
Nováček 10 příspěvků 11.02.19 08:09
Názor na foot fetish

Ahoj, zajímal by mne váš názor na foot fetish. Co si o něm myslíte, praktikovali byste ho on- vám? Apod.

Reakce:
Annabela11
Závislačka 3017 příspěvků 11.02.19 08:14

@Drax 22 Každý druhý člověk má plíseň na nohou…dobrou chuť.. :lol: :lol:

PHV
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 11.02.19 08:14

Ne

weyky
Neúnavná pisatelka 19259 příspěvků 75 inzerátů 11.02.19 08:15

S mojí fobií z bosých nohou?No to asi nee :lol:

Drax 22
Nováček 10 příspěvků 11.02.19 08:22
@Annabela11 píše:
@Drax 22 Každý druhý člověk má plíseň na nohou…dobrou chuť.. :lol: :lol:

Já neříkám, že foot fetish provozuji. Jenom mě zajímal názor na toto téma.

Mentalist
Povídálka 41 příspěvků 11.02.19 08:22
:poblion: :poblion:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 11.02.19 08:26

Copak? Na nabídku pedikúry se žádná nechytla, tak to zkousis takhle? :lol: za mne rovněž ne

carola
Kelišová 7258 příspěvků 11.02.19 08:31
@Drax 22 píše:
Ahoj, zajímal by mne váš názor na foot fetish. Co si o něm myslíte, praktikovali byste ho on- vám? Apod.

A proč tě to tedy zajímá,když to nepraktikuješ?

Annabela11
Závislačka 3017 příspěvků 11.02.19 08:34

@Drax 22 Píší to všeobecně…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 11.02.19 08:38

Nemám na to žádný názor. Ať si každý dělá co chce, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 08:45

anonymně, protože je to soukromé.
Mám kamaráda (řekněme kamaráda s výhodami ;) ), co má tuhle „úchylku“. Nejradši má, když mu ženská bosýma nohama chodí po těle.
Popravdě, on z toho byl hrozně špatnej, když mě o to poprvé požádal, tak bylo vidět, jak se hrozně bojí mojí reakce. Já jsem v sexu celkem drak, máločeho se vysloveně bojím (to on teda v té době nevěděl, proto asi ta ostýchavost), a řekla bych, že zrovna footfetish je docela neškodná úchylka.
Takže když se jednou za čas sejdem, tak si užiju masáž chodidel a pak já promasíruju nohama jeho tělo :jazyk: No problema :mrgreen:
 MMM

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 11.02.19 08:54
@Drax 22 píše:
Ahoj, zajímal by mne váš názor na foot fetish. Co si o něm myslíte, praktikovali byste ho on- vám? Apod.

Ono se i ví, proč foot fetish jako takový existuje a je tak rozšířený. :mrgreen:

Jedná se vpodstatě o jednu z mnoha nedokonalostí našeho mozku, protože, laicky řečeno, centrum pro sex máme hned vedle centra pro nohy.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 11.02.19 09:29
@Annabela11 píše:
@Drax 22 Každý druhý člověk má plíseň na nohou…dobrou chuť.. :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, pěstujeme žampióny…

Příspěvek upraven 11.02.19 v 09:33

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 11.02.19 09:31
@Anonymní píše:
anonymně, protože je to soukromé.
Mám kamaráda (řekněme kamaráda s výhodami ;) ), co má tuhle „úchylku“. Nejradši má, když mu ženská bosýma nohama chodí po těle.
Popravdě, on z toho byl hrozně špatnej, když mě o to poprvé požádal, tak bylo vidět, jak se hrozně bojí mojí reakce. Já jsem v sexu celkem drak, máločeho se vysloveně bojím (to on teda v té době nevěděl, proto asi ta ostýchavost), a řekla bych, že zrovna footfetish je docela neškodná úchylka.
Takže když se jednou za čas sejdem, tak si užiju masáž chodidel a pak já promasíruju nohama jeho tělo :jazyk: No problema :mrgreen:
MMM

a máš je aspoň umytý ?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >