Názor ohledně práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.17 12:56
Názor na ohledně práce

Ahoj, vím že se musím rozhodnout sama, ale ráda bych věděla názor druhých
V lednu budou malé 3 roky, chodí do školky
Od září jsem nastoupila do práce na půl úvazku kde se pracuje většinou na 12 hodin denně někdy 8hodin a někdy noční, jsou to 2-3služby za týden, 8 služeb za měsíc cca, dojíždím 20km, smlouvu mám na dobu neurčitou
Teď se mi naskytla možnost práce ve stejném oboru a v místě bydliště ale na plný úvazek 8hodin denně, volne víkendy a svátky
Byl by to zástup po dobu mateřské na 3 roky a pak konec
Teď nevím jak se rozhodnut jestli tu práci vzít nebo zůstat tam kde jsem prosím o názory jak byste se rozhodli, děkuji

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9175 příspěvků 08.12.17 12:59

Vzala bych to.

Popokatepetla
Závislačka 2968 příspěvků 08.12.17 13:11

Také záleží na platu a jestli práci na plný úvazek zvládneš organizačně (bude mít kdo malou odvádět a vyzvedávat ze školky?). Ale já bych to vzala. Třeba si pak dotyčná, za kterou to záskok je, pořídí i druhé dítě a ze třech let bude 6 :) Nebo se šefovi osvědčíš a nechá si vás tam obě..3 roky jsou dlouhá doba, stát se může ledasco.

terien
Kelišová 7160 příspěvků 08.12.17 13:13

Vzala bych to. Na dobu kdy bude malá ve školce budeš mít mnohem pohodlnější podmínky, usetris peníze a hlavně čas za dojíždění, víkendy, svátky budeš a ni doma a nemusíš shánět hlídání. To je k nezaplacení.

Loll
Závislačka 2902 příspěvků 08.12.17 13:13

Sla bych na cely uvazek, behem tech tri let se stane spousta veci, nebala bych se :)

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 08.12.17 18:08

Jenom bych zvážila, jestli s dítětem zvládneš celý úvazek. Ono to totiž není jenom 8 hodin, ale 8 a půl (pokud to tedynení ve fabrice se 7,5 hod. prac. dobou). A i když se to nezdá, tak ta půlhodina udělá docela dost. Navíc paradoxně při směnování je víc času na domácnost. I když s jedním dítětem je to asi víc v pohodě.
Taky záleží kdo vozí ráno do školky a kdo vyzvedává (jestli ty nebo manžel).
Já mám plný úvazek v místě bydliště a dokud byli kluci ve školce, tak to šlo. Ale syn nastoupil do školy a má horší adaptaci a nedáváme to.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 08.12.17 18:17

Záleží i na ostatních podmínkách- plat, benefit, velikost firmy, přesná náplň práce atd. Osobně nemám smlouvy na dobu určitou rada. Takže bych takovou práci hodně zvažovala a vzala bych ji jen pokud bych si tou praci mohla rozšířit kvalifikaci a tudíž bych po uplynutí doby mohla lépe najít jinou práci. Slibum, ze když se jim budeš líbit tak si te nechají bych nevarila, může se změnit vedení a bude vše jinak. Jak už tady někdo psal ač to možná nevypadá tak při směnách je opravdu více času na domácnost.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 09.12.17 22:13

Brala bych to :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama