Bez práce v zahraničí - rady a tipy co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucienneN
Kecalka 107 příspěvků 07.12.17 06:56
Bez prace - rady a tipy co delat?

Ahoj holky,
jsem uz od cervence bez prace. Jsem v zahranici a teprve par dnu zpatky jsem dostala pracovni povoleni. V nasledujicich dnech se budeme stehovat, tak nejspis praci budu hledat az v novem roce.
Uz mi to leze na mozek (coz uz beztak zacalo asi 2 tydny po tom, co jsem skoncila doma :zed: ). Manzel je pres tyden pryc a ja uz fakt nevim co delat.
Mate nejake rady a tipy?
Kazdy den chodim ven, ctu, poklizim,.. Premyslela jsem delat nejake vlastni vyrobky - kosmetika, svicky. Ale to musim pockat az se trochu finance ustalime.
Takze zatim je potreba vymyslet cinnosti, ktere jsou zdarma.
Jsem po vice nez mesici po revizi, takze plany byly uplne jine.. Potrebuju zamestnat hlavu a najit si neco, co me bude bavit a nejakym zpusobem naplnovat.
Jak to treba resite (mebo jste resily) vy? Co vam pomohlo zaplnit ten volny cas?
Diky!! :hug:

Reklama

Reakce:

J_Doe
Závislačka 2800 příspěvků 07.12.17 07:51

@LucienneN Vzdělávání - jste v zahraničí, tak procvičuj jazyk. Nebo se vzdělávej v oboru, ve kterém hledáš práci - literatury je na netu zdarma hodně.

Uživatel je onlineeumedon
Extra třída :D 12874 příspěvků 07.12.17 07:56

@J_Doe :palec:

Black Cat
Kelišová 6504 příspěvků 07.12.17 08:58

@LucienneN A v které zemi se nacházíš? Já bych zašla do nějakého místního komunitního centra, třebas se tam pořádají nějaké akce pro přistěhovalce. Seznámíš se, procvičíš jazyk, možná potkáš krajana.
Taky bych volný čas využila ke vzdělávání, konkrétně bych si našla nějaký jazykový kurz.
Taky se můžeš přihlásit jako dobrovolník a pomáhat… Budeš s lidmi, procvičíš jazyk, zaměstnáš hlavu… a je to dobré do CV.

pikola
Neúnavná pisatelka 18746 příspěvků 07.12.17 10:10

Já už jsem takhle asi 6 let. Běž do jazykovky, najdi si kamarády. Já měla auto a mohla jsem si dělat co jsem chtěla, válela jsem se, zjišťovala kde co je, vařila, Hubla, cvičila :P me to baví. S dítětem je to horší.

Alyss1
Závislačka 2750 příspěvků 6 inzerátů 07.12.17 10:31

Vzdělávala bych se. hlavně jazyk, ale i cokoliv dalšího. do te´d je mi líto, že jsem za svobodna nešla na nějaký kurz šití:)

a pak bych cvičila. doma venku v tělocvičně na kurzu, kdekoliv.

Alyss1
Závislačka 2750 příspěvků 6 inzerátů 07.12.17 10:32

A co nějaké dobrovolnictví? teď před vánoci se to nabízí? bezdomovci? domovy důchodců, dětské domovy? kojenecké ústavy?!?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama