Nebudu už moct mít dítě?

Anonymní
11.2.21 22:21

Nebudu uz moct mit dite?

Znamena neco to ze mam hrozne bolesti po gyndoprylu ktery mi dali po inseminaci? Nerekla jsem to lekari a bojim se ze mi predchozi velky zanet zpusobil to ze nebudu uz moct mit deti :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
915
11.2.21 22:55
@Anonymní píše:
Znamena neco to ze mam hrozne bolesti po gyndoprylu ktery mi dali po inseminaci? Nerekla jsem to lekari a bojim se ze mi predchozi velky zanet zpusobil to ze nebudu uz moct mit deti :(

Tady na diskuznim foru vam jiste nekdo zodpovi, zda-li budete nebo nebudete moct mit dite.
Prosim vas… 🤦🏼‍♀️
Bezte normalne k lekari a informujte se o svem zdravotnim stavu u nej, nikoliv zde na foru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
12.2.21 07:27

Nevím jak jsi na tom zdravotně, to ti opravdu poví jen tvůj lékař. Ale ani lékař není vševědoucí a zázraky se dějí - já také prodělala těžký zánět v dutině břišní měla jsem srůsty a endometriózu, nízké AMH. Absolvovala jsem 5 cyklů IVF (poslední úspěšně) a pak se podařilo ještě přirozeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
12.2.21 13:25
@Anonymní píše:
Znamena neco to ze mam hrozne bolesti po gyndoprylu ktery mi dali po inseminaci? Nerekla jsem to lekari a bojim se ze mi predchozi velky zanet zpusobil to ze nebudu uz moct mit deti :(

A myslíte si, že když to lékaři neřeknete, vaše šance na dítě se zvýší? Naopak. Pokud chcete co nejvíce eliminovat možnost neplodnosti, tak mu to řekněte, ať to může včas vyřešit v případě, že by to mohla být hrozba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat