Přímá adopce 2021

6
10.2.21 19:00

Přímá adopce 2021

Jsme manželé a po x letech snažení se o miminko jsme navštívili odborníky.. jenže se zjistilo, že manžel je neplodny;( po miminko, které dáme úplně vše, toužíme,…touto cestou se chci zeptat, není tady naka maminka, která z jakéhokoliv důvodu si dítě nemůže nechat? máme zájem o přímou adopci…jsme finančně zabezpečení, milujici lidé, kterým chybi v naplnění smyslu života miminko…pokud jsi tady, budu rada, když napíšeš na *** a můžeme si popovídat…jal se rika, naděje umírá posledni

edit admin: odstraněn e-mail - napište do SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.2.21 19:05

Proč nezvolite darcovsky program? :nevim:
Dítě by bylo z poloviny biologicky vaše, bojí s těhotenství, porodu, DNA.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6
10.2.21 19:06

Přímá adopce 2021

Jak
@Anonymní píše:
Proč nezvolite darcovsky program? :nevim:
Dítě by bylo z poloviny biologicky vaše, bojí s těhotenství, porodu, DNA.. :nevim:

Jak funguje darcovsky program???to slyším poprvé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
10.2.21 19:14

Podstoupila bys umělé oplodnění spermatem od anonymnJá ale chápu, že pro některé páry je adopce přijatelnější řešení.
Moc přeju ať se vše zadaří podle Vašich představ a jste šťastní. :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
10.2.21 19:14
@prokr píše:
Podstoupila bys umělé oplodnění spermatem od anonymnJá ale chápu, že pro některé páry je adopce přijatelnější řešení.
Moc přeju ať se vše zadaří podle Vašich představ a jste šťastní. :kytka: :srdce:

od anonymního dárce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.2.21 19:15

Přímá adopce 2021

Ano, přímá adopce je pro nás lepsi a zároveň můžeme pomoci mamince v nelehké situaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
10.2.21 19:18
@Vp petra píše:
Ano, přímá adopce je pro nás lepsi a zároveň můžeme pomoci mamince v nelehké situaci

to možná by bylo rychlejší IVF s darovaným spermatem. Tedy pokud ty jsi zdravá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
10.2.21 19:19
@Vp petra píše:

To můžete i když se pustíte do adopce tou legální cestou, přímá adopce je hodně šedá zóna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13578
10.2.21 19:44
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 09:08
@Vp petra píše:

Pokud ty jsi zdravá, můžeš podstoupit IVF se spermatem dárce a dítě bude biologicky napůl vaše, to mi přijde lepší, než úplně cizí dítě :nevim:
Navíc prožijete těhotenství, porod..
A v neposlední řadě ušetříte pár set tisíc

• Citovat
  • Nahlásit
19
12.2.21 18:53
@Vp petra píše:
JakJak funguje darcovsky program???to slyším poprvé

To by zajimalo i me.Muzu poprosit o info?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 18:55

@Nikkike ty jsi mikdy neslyšela o darovanych spermiich /vajíčku :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 06:18

@Vp petra Dobrý den, ocitla jsem se ve špatné životní situaci. Jsem 32tt a chtěla bych dát miminko k adopci, bohužel to jinak nejde. Mám už dvě holčičky a teď jsme díky mému manželi, se kterým se budeme rozvádět, přišli o střechu nad hlavou a budeme muset nejspíše ddo azylového domu. Tak pokud Váš zájem trvá, tak se můžete ozvat. Pěkný den

• Citovat
  • Nahlásit
19
18.2.21 06:24
@Anonymní píše:
@Vp petra Dobrý den, ocitla jsem se ve špatné životní situaci. Jsem 32tt a chtěla bych dát miminko k adopci, bohužel to jinak nejde. Mám už dvě holčičky a teď jsme díky mému manželi, se kterým se budeme rozvádět, přišli o střechu nad hlavou a budeme muset nejspíše ddo azylového domu. Tak pokud Váš zájem trvá, tak se můžete ozvat. Pěkný den

Tak vzhledem o tomu ze na sebe nemate kontakt zadny uvedeny…no pokud hledate nekoho kdo by se ujal vaseho miminka, pisnete mi do mailu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.21 12:19
@Anonymní píše:
@Vp petra Dobrý den, ocitla jsem se ve špatné životní situaci. Jsem 32tt a chtěla bych dát miminko k adopci, bohužel to jinak nejde. Mám už dvě holčičky a teď jsme díky mému manželi, se kterým se budeme rozvádět, přišli o střechu nad hlavou a budeme muset nejspíše ddo azylového domu. Tak pokud Váš zájem trvá, tak se můžete ozvat. Pěkný den

Krásný den, moc rádi bychom se stali milujícími rodiči děťátku, které čekáte, prosím ozvěte se na ****

edit adminem - umazán email, prosím napište si sz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat