Nechaly jste si ušít nosítko? Kde?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 22.02.17 15:07
Nechaly jste si ušít nosítko? Kde?

Dobrý den maminky.
Nechaly jste si ze šátku ušít nosítko? koupily jste si nosítko u některé šikovné paní, která nostíka šíje…??
U koho?? Doporučte!…dle čeho jste se rozhodovaly??
Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 22.02.17 15:10

Ja mam Monilu ze satku, Skaldino ne… na Skaldino byly tehdy dlouhe dekacky, na Monilu uz je tak 14 dnu… Kazdopadne oboje je batoleci, to asi nechces. Jsou nicmene super :palec:

Matynečka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 22.02.17 15:30

@Petrušačka Ja mohu doporucit Maked by Luccy. Na fb ma skupinku, je opravdu mooc sikovna a sije krasne veci! Jen musis pocitat s delsi odezvou, ma toho hodne ????

Gosi
Kelišová 5691 příspěvků 22.02.17 15:53

Nechávala jsem si ušít od nějáké Magdy, měla ten základ jména v názvu, ale je to dva roky a teď to nemůžu nikde najít… nosítko dobrý, ale skoro jsme nepoužívaly, mládě má rádo osobní prostor…

Paja1986
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 1 inzerát 22.02.17 16:07

@Gosi Maggion?

Leeloo1
Kecalka 360 příspěvků 22.02.17 16:28

Mě se hrozně líběj MartyS, má stránku na FB. Plánuju koupit, až bude nějaká kačka na víc. Zatím máme Manducu a docela lituju, že sem nezjišťovala víc infa.

Gosi
Kelišová 5691 příspěvků 22.02.17 18:17
@Paja1986 píše:
@Gosi Maggion?

bingo!

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 22.02.17 21:00

Díky! :-)
Mám už pár „šiček“ našlých a nemohu si vybrat :-/

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 22.02.17 21:33

Můžu doporučit Maked by Luccy https://www.facebook.com/…dbyluccy.cz/?…

Matynečka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 23.02.17 14:40

@Shari81 Jj, ta je super ☺

Normalnimatka
Povídálka 47 příspěvků 1 inzerát 05.06.17 22:49
@Leeloo1 píše:
Mě se hrozně líběj MartyS, má stránku na FB. Plánuju koupit, až bude nějaká kačka na víc. Zatím máme Manducu a docela lituju, že sem nezjišťovala víc infa.

A v čem ti manduka nevyhovuje? Hodně lidí ji vychvaluje, já jsem narazila jen na námitky, že je vhodná spíš tak do 1 roku, i když píšou, že až do 20 kg. a martys asi už vůbec nejsou rostoucí, že?

sinopea
Povídálka 25 příspěvků 06.06.17 07:48

@Leeloo1 @Normalnimatka
Mne tiež Manduca nevyhovuje, tie šátkové nosítka sú pohodlnejšie pre miminko aj maminku :)

Momentále rozmýšľam nad Monilu alebo Andala. Máte niekto skúsenosti?

Normalnimatka
Povídálka 47 příspěvků 1 inzerát 06.06.17 19:31
@sinopea píše:
@Leeloo1 @Normalnimatka
Mne tiež Manduca nevyhovuje, tie šátkové nosítka sú pohodlnejšie pre miminko aj maminku :)Momentále rozmýšľam nad Monilu alebo Andala. Máte niekto skúsenosti?

a víš o nějakým šátkovým velikostně co nejvíc univerzálním? když je mimčo malý, nosila bych v šátku, a když už je nepohodlný nosit na břiše (tak nějak od 8 kg třeba), tak bych brala šátkový nosítko. kamarádka mi doporučila Martys (nosila v girasolu, indijaani, zkoušela kibi a nevim, co všecko)jenže to martys je až od vel. 86 a dítě nemám úplně tabulkově velký, roste pomalejc, enž jsou udávaný velikosti, takže vlastně nevim co. a pořizoval jen na období jedný velikosti nějaký menší nosítko a pak kupvoat od tý 86, to se mi taky nechce…:/

a opravdu jsou ty šátkový pohodlnější? nedřou na ramenou? a daj se různě utáhnout? asi záleží, jaký jsou konkrétně..

sinopea
Povídálka 25 příspěvků 06.06.17 19:46

@Normalnimatka
Pár báb si pochvaľovalo tu Andalu je to rastúce nosítko - https://andalacare.cz/. Malo by byť od 4och mesiacov do 3 rokov. Ja som teda iba narýchlo odskúšala Andalu a Monilu v jednom centre nosenia a boli pohodlnejšie než manduca, ale neskúšala som to na dlhší čas tak úplne neviem zhodnotiť :). To Monilu ma zasa 3 rôzne veľkosti, takže keď odrasie mimino, treba si kúpiť ďalšiu veľkosť - http://www.monilu.cz/. Zatiaľ nie som definitívne rozhodnutá, ale určite by som chcela radšej to šátkové nosítko.

Paja1986
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 1 inzerát 06.06.17 23:31

@sinopea S andalou nemám zkušenosti, možná si ji ale časem taky pořídím. Mám Monilu baby verzi, na 7.5 měsíčního 10 kg syna asi 2 měsíce a nemůžu si to nosítko vynachválit. Syna jsem pohodlně nesla na 4 hod. tůře. Nosím pravidelně několikrát týdně od chvilky po několik hodin a syn je 99% času spokojený. Mám srovnání s manducou, velikostně je baby verze na délku jak rozepnutá manduca a na šířku ještě trochu širší. V pohodlnosti jasně vede Monilu. Manduca má snad jen lépe řešené dotahování přezek (hlavně bederáku) a je levnější.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >