Nechat dítě padat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kokoska17
Kecalka 153 příspěvků 27.04.18 10:10
Nechat dite padat?

Takže syn si začal na 8m stoupat, jenže ještě nemá úplně stabilitu, někdy se sesune na zadek ale jindy jak prkno klidně po zádech…jako pardon ale nedokážu ho takhle nechat padat, všude čtu jak se mají nechat padat ale přece to takhle u malyho musí byt šílený rány na hlavu…je tu někdo kdo nenechal padat a stejně se to dite padat naučilo? Proste mu stojím za zadkem porad ale nedokážu ho nechat padat :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 27.04.18 10:12

A on padne úplně na tu hlavu? Dcera i děti v okolí ji instiktivně přitahovaly, takže vždycky pohoda.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9871 příspěvků 27.04.18 10:13

Moje prvni dite bylo taky Kamikadze. A jelikoz padalo taky dozadu jako prkno na hlavu, tak jsem koupila helmicku No shock. Pak uz jsem se tolik nebala. Clovek mu nemuze byt 100% casu za zadkem. Padat na prdku se naucil cca za 14 dni a pak uz jsme helmicku nepotrebovali. Kamaradky na ni ale porad s usmevem vzpominaji. :)

Příspěvek upraven 27.04.18 v 10:13

novakova.t
Závislačka 2964 příspěvků 27.04.18 10:13

Já to dělala taky. Padat jsem dceru nenechala. Normálně mu klidne stůj za zadkem…vydrz…tyden + - a stabilitu získá a bude padat min a min…hodne chval…deti to motivuje :hug:

novakova.t
Závislačka 2964 příspěvků 27.04.18 10:14

Nebudu radit choditko protože by mě tu některý sezrali ????…

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 27.04.18 10:17

Ano, chytala jsem, dcera stala driv nez sedela. Padala dozadu jako prkno, nekolikrat rozsekla hlava. Trvalo to par tydnu. Ostatni deti jsem chytat nemusela, ty byly klidnejsi a padu mely par, dalo by se to na rukou spocitat a u nich to opravdu bylo tak, ze se padem poucily. U dcery nikoli. Rid se ditetem a svymi pocity ;)

Kokoska17
Kecalka 153 příspěvků 27.04.18 10:19

@MartinaIrena nad helmickou jsem taky uvazovala :think: nemáš ji na prodej?

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 27.04.18 10:19
@novakova.t píše:
Nebudu radit choditko protože by mě tu některý sezrali ????…

No to je dobre, ze ho nebudes radit :potlesk:

Taka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 27.04.18 10:20

Padat bych nenechala. 8měsíční je ještě maličký a zranitelný. On se to postupně naučí. Jen to bude teď náročnější, bude potřeba mu pořád stát za prdkou a hlídat. On během pár dní zjistí, že je lepší spadnout na plínu, než aby měl rozsekanou hlavu ;) Jakmile se ve stoje začne naklánět, ohybat v pase a natahovat pro věci, půjde to rychle.

Taka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 27.04.18 10:21
@novakova.t píše:
Nebudu radit choditko protože by mě tu některý sezrali ????…

Jo, už cením zuby :mrgreen: (mír :kytka: )

Kokoska17
Kecalka 153 příspěvků 27.04.18 10:23

@tartaletka to jsem rada, ze me nikdo nekamenuje, ze padat nenechám, nejsem zastánce hesla : “jen ho nech, aspoň si to příště zapamatuje” :nevim:

Kokoska17
Kecalka 153 příspěvků 27.04.18 10:24

@Taka taky mi prave představě 8m drobečka vystavit otresum nepřijde dobra a radši budu dělat poskoka :lol:

novakova.t
Závislačka 2964 příspěvků 27.04.18 10:24
:lol: :kytka:

Tejule
Kecalka 394 příspěvků 27.04.18 10:25

Syn 8 měsíců taky padal jako prkno, stala jsem za zadkem, pády co jsem chytla, jsem chytla, co ne, bylo slzave údolí. Nicméně cca po 14 dnech se naučil padat na zadek a ok. Občas sebou taky svihne o hlavu, ale už to nejsou takové rány. Takže je jasný že 2 rány do hlavy za den dostane, ale nemusí jich mít 20. Tak neřeš a klidně chytej, stejně nechytnes vše a on se to naučí :-)

Kokoska17
Kecalka 153 příspěvků 27.04.18 10:35

@Tejule :palec: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama