Nechat dítě padat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kokoska17
Kecalka 117 příspěvků 27.04.18 10:10
Nechat dite padat?

Takže syn si začal na 8m stoupat, jenže ještě nemá úplně stabilitu, někdy se sesune na zadek ale jindy jak prkno klidně po zádech…jako pardon ale nedokážu ho takhle nechat padat, všude čtu jak se mají nechat padat ale přece to takhle u malyho musí byt šílený rány na hlavu…je tu někdo kdo nenechal padat a stejně se to dite padat naučilo? Proste mu stojím za zadkem porad ale nedokážu ho nechat padat :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Rive
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 27.04.18 10:12

A on padne úplně na tu hlavu? Dcera i děti v okolí ji instiktivně přitahovaly, takže vždycky pohoda.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9791 příspěvků 27.04.18 10:13

Moje prvni dite bylo taky Kamikadze. A jelikoz padalo taky dozadu jako prkno na hlavu, tak jsem koupila helmicku No shock. Pak uz jsem se tolik nebala. Clovek mu nemuze byt 100% casu za zadkem. Padat na prdku se naucil cca za 14 dni a pak uz jsme helmicku nepotrebovali. Kamaradky na ni ale porad s usmevem vzpominaji. :)

Příspěvek upraven 27.04.18 v 10:13

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 27.04.18 10:13

Já to dělala taky. Padat jsem dceru nenechala. Normálně mu klidne stůj za zadkem…vydrz…tyden + - a stabilitu získá a bude padat min a min…hodne chval…deti to motivuje :hug:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 27.04.18 10:14

Nebudu radit choditko protože by mě tu některý sezrali ????…

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 27.04.18 10:17

Ano, chytala jsem, dcera stala driv nez sedela. Padala dozadu jako prkno, nekolikrat rozsekla hlava. Trvalo to par tydnu. Ostatni deti jsem chytat nemusela, ty byly klidnejsi a padu mely par, dalo by se to na rukou spocitat a u nich to opravdu bylo tak, ze se padem poucily. U dcery nikoli. Rid se ditetem a svymi pocity ;)

Kokoska17
Kecalka 117 příspěvků 27.04.18 10:19

@MartinaIrena nad helmickou jsem taky uvazovala :think: nemáš ji na prodej?

vertunka
Závislačka 3756 příspěvků 27.04.18 10:19
@novakova.t píše:
Nebudu radit choditko protože by mě tu některý sezrali ????…

No to je dobre, ze ho nebudes radit :potlesk:

Taka
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 27.04.18 10:20

Padat bych nenechala. 8měsíční je ještě maličký a zranitelný. On se to postupně naučí. Jen to bude teď náročnější, bude potřeba mu pořád stát za prdkou a hlídat. On během pár dní zjistí, že je lepší spadnout na plínu, než aby měl rozsekanou hlavu ;) Jakmile se ve stoje začne naklánět, ohybat v pase a natahovat pro věci, půjde to rychle.

Taka
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 27.04.18 10:21
@novakova.t píše:
Nebudu radit choditko protože by mě tu některý sezrali ????…

Jo, už cením zuby :mrgreen: (mír :kytka: )

Kokoska17
Kecalka 117 příspěvků 27.04.18 10:23

@tartaletka to jsem rada, ze me nikdo nekamenuje, ze padat nenechám, nejsem zastánce hesla : “jen ho nech, aspoň si to příště zapamatuje” :nevim:

Kokoska17
Kecalka 117 příspěvků 27.04.18 10:24

@Taka taky mi prave představě 8m drobečka vystavit otresum nepřijde dobra a radši budu dělat poskoka :lol:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 27.04.18 10:24
:lol: :kytka:

Tejule
Kecalka 308 příspěvků 27.04.18 10:25

Syn 8 měsíců taky padal jako prkno, stala jsem za zadkem, pády co jsem chytla, jsem chytla, co ne, bylo slzave údolí. Nicméně cca po 14 dnech se naučil padat na zadek a ok. Občas sebou taky svihne o hlavu, ale už to nejsou takové rány. Takže je jasný že 2 rány do hlavy za den dostane, ale nemusí jich mít 20. Tak neřeš a klidně chytej, stejně nechytnes vše a on se to naučí :-)

Kokoska17
Kecalka 117 příspěvků 27.04.18 10:35

@Tejule :palec: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama