Nechat ho jít nebo čekat?

Anonymní
25.10.19 07:16

Nechat ho jít nebo čekat?

Ahoj holky, potřebuji radu.. snažím se obnovit po půl roce vztah ( 2 malé děti),pravda přemluvila jsem ho a víceméně si to vybrecela, což není ok.. jsme spolu teď týden, ale šíleně to drhne a nevím, jestli to už není moc i na mě :-/ pořád mě kritizuje - nejsou teplé večeře, polívka dětem nestačí, smažené není vhodné pro děti, málo uklizeno, špatně uklizeno..vadí mu věci z minulosti, že jsem prý soupla děti na hlídání k rodičům Třeba na celý den, ale že dítě potřebuje matku ( nikdy si s nimi nešel hrát sám nebo je vzít s kočárkem ven ).. jestli se nechci starat sama, tak mám začít vydělávat tolik jako on.. vím, že je zamilovaný do jiné, ale utnul to s ní ( má pritele ),nicmene se shazel s obema dvema cca mesic, kdy jsem se snazila o to, bay byl i s nami..při hádce mi řekl, že na dětech mu záleží, ale na mě ne..vyčítá mi alimenty, které platil, když jsme spolu nebyli ( bydlí u rodičů a nevydelava v čr, má dobrý plat ),ale já bych je po něm ani nechtěla, kdyby se staral o děti víc než 1× víkend v měsíci :-( nelibi se mi moc, ze chce peníze oddelene ( nidky jsme to tka nemeli, nic neusetri, vypadalo by to tak, že celá moje výplata půjde na poplatky a on bude platit jídlo a zbytek je jeho ), chce si odkládat 10 k stranou pro případ rozchodu ( byt je můj), jendou kdybychom sli do domu tak má být napsaný jen na něj.. vím, že je teď moje chyba, že o vztah mezi námi moc nepecuji (jsme spolu teď doma tyden ),jenže mě se to až prici s nim spát nebo ho líbat, když jr zamilovaný jinde a scházel se s obema… navíc chodím do práce na plný úvazek, pravda v kanceláři, ale odvazim i privazim děti ze školky, doma se o vše starám, jdu se psem a dětma ven, uvařím, nemám energii ani chuť..je to stejně jako když jsme byla s nimi sama, možná horší :-( mám čekat, že se to změní? Nebo třeba přeháním a je to v pořádku? Možná jsme si jen zvykla být sama a chlapi to tak vyžadují

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20603
25.10.19 07:20

Ja bych necekala ani minutu! Drzim palecky :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7705
25.10.19 07:21

Nemám slov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13899
25.10.19 07:22

A když bude chtít, aby sis oholila hlavu? Máš dost žiletek? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13041
25.10.19 07:22

Proč máš sebedestruktivní sklony? Za co se trestáš? Co ti jeho návrat přináší? O děti zájem nemá, tebou pohrdá. Potřebuješ jeho peníze? Nech si vyměřit alimenty a žij si s dětmi v klidu a pohodě sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 07:34

Zastesklo se mi po plné rodině, neumím být asi sama dlouho..peníze problém nejsou, i kdyz mi alimenty vyčítá ( protože jeho matka když odešla od otce tak nic nechtěla a šla se starat sama, protože je hrda ), mám kolem 30 k čistého a hypoteka je 3,5k.. nepotřebuji kasicku ani aby dělal sluzku, zvládám to i sama, chtěla jsem dětem tátu ( vlastního) a hodinu společný budoucnosti, ale mám pocit, že to nejde, že jsme každý jinde :-(

• Nahlásit
  • Citovat
7327
25.10.19 07:35

K čemu ti je takový chlap, když jsi plně soběstačná sama? Nemáš z něho nic, jen tě krutizuje…tohle stejně nebudete mít nadlouho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20873
25.10.19 07:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji radu.. snažím se obnovit po půl roce vztah ( 2 malé děti),pravda přemluvila jsem ho a víceméně si to vybrecela, což není ok.. jsme spolu teď týden, ale šíleně to drhne a nevím, jestli to už není moc i na mě :-/ pořád mě kritizuje - nejsou teplé večeře, polívka dětem nestačí, smažené není vhodné pro děti, málo uklizeno, špatně uklizeno..vadí mu věci z minulosti, že jsem prý soupla děti na hlídání k rodičům Třeba na celý den, ale že dítě potřebuje matku ( nikdy si s nimi nešel hrát sám nebo je vzít s kočárkem ven ).. jestli se nechci starat sama, tak mám začít vydělávat tolik jako on.. vím, že je zamilovaný do jiné, ale utnul to s ní ( má pritele ),nicmene se shazel s obema dvema cca mesic, kdy jsem se snazila o to, bay byl i s nami..při hádce mi řekl, že na dětech mu záleží, ale na mě ne..vyčítá mi alimenty, které platil, když jsme spolu nebyli ( bydlí u rodičů a nevydelava v čr, má dobrý plat ),ale já bych je po něm ani nechtěla, kdyby se staral o děti víc než 1× víkend v měsíci :-( nelibi se mi moc, ze chce peníze oddelene ( nidky jsme to tka nemeli, nic neusetri, vypadalo by to tak, že celá moje výplata půjde na poplatky a on bude platit jídlo a zbytek je jeho ), chce si odkládat 10 k stranou pro případ rozchodu ( byt je můj), jendou kdybychom sli do domu tak má být napsaný jen na něj.. vím, že je teď moje chyba, že o vztah mezi námi moc nepecuji (jsme spolu teď doma tyden ),jenže mě se to až prici s nim spát nebo ho líbat, když jr zamilovaný jinde a scházel se s obema… navíc chodím do práce na plný úvazek, pravda v kanceláři, ale odvazim i privazim děti ze školky, doma se o vše starám, jdu se psem a dětma ven, uvařím, nemám energii ani chuť..je to stejně jako když jsme byla s nimi sama, možná horší :-( mám čekat, že se to změní? Nebo třeba přeháním a je to v pořádku? Možná jsme si jen zvykla být sama a chlapi to tak vyžadují

Jsi hloupá, nesvéprávná nebo troll?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 07:36

Čekám, že se to změní, takový nebýval, napadlo mě, že je to tím, že má ještě city k té druhé :-(

• Nahlásit
  • Citovat
2860
25.10.19 07:37

A mas v sobe jeste aspon nejakou hrdost, nebo ani to ne? Nebo co tě vede ze sebe delat onuci na podlahu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 07:37

Taky bych řekla, že tohle nemá smysl… návrat by měl smysl, kdyby to dalo něco tobě, jemu, dětem…
Upřímně si řekni, komu to co ulehčí? Návrat má smysl, kdybyste se k sobě začali chovat líp, jsou vztahy, kde to opravdu pomůže, ale… Pokud ty se ho nemůžeš ani dotknout, on je na tebe pořád hustej, chce si odkládat půlku výplaty pro případný odchod…ne, takhle vrácení se do vztahu nevypadá.

Raději každý zvlášť a s korektními vztahy kvůli dětem, než to teď dorazit úplně a rozejít se stejně, za půl roku, s výčitkama a rozhádaní k tomu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
25.10.19 07:38

Máš doma týden další drzé, přerostlé „dítě“. zvládla jsi to bez něho půl roku, takže jsi soběstačná. Vyměřit alimenty, klidně soudně dohodnout, kdy uvidí děti a šup za novým, lepším životem. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 07:39

@hanka.br. nejsem troll, ani jsme nikdy nebyla takhle bez sebevědomí, jenže mě pořád srazí nějakými řečmi, jak bych bez jeho alimentu se ani nepostarala o děti atd.. umí se chovat i hezky, jenže asi miluji toho starého člověka, tohle co se z něj stalo, to ne

• Nahlásit
  • Citovat
25.10.19 07:43

Učí tě SEBEHODNOTY, proto tě uráží, až to pochopíš, tak sama uvidíš, co je ta nejlepší cesta a to je dle mého nazoru, odejít ;). Sama vidíš, jak to vypadá po týdnu… Takže moc neváhej, lepší to nebude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 07:47
@Anonymní píše:
@hanka.br. nejsem troll, ani jsme nikdy nebyla takhle bez sebevědomí, jenže mě pořád srazí nějakými řečmi, jak bych bez jeho alimentu se ani nepostarala o děti atd.. umí se chovat i hezky, jenže asi miluji toho starého člověka, tohle co se z něj stalo, to ne

hele to se občas prostě stává…chtěla bys to dát zpátky, zpátky do doby třeba před pěti lety. Jenže ono dnes není před pěti lety, dnes je dnes.
My se právě s partnerem rozcházíme po dvaceti letech. Ještě před nějakou dobou sme si mysleli, že to bude navždy, poslední rok dva to bylo jako na houpačce, někdy super, někdy na hov. Prostě to nějak vyšumělo (bylo toho víc, ale to tu nechci probírat). Teď se budu stěhovat a popravdě? Všechny ty hnusy z nás spadly, domlouváme se jak to bude dál, oba sme si to obrečeli - pořád se máme rádi, jen spolu prostě nemůžeme existovat.
Lepit to? Jo, možná na chvíli by to smysl mělo, ale ve finále bysme se jen plácali v něčem co už není, v křivdách, výčitkách, nedůvěře, kdy kde kdo s kým bude, když se zdrží v práci…
NE, tohle fakt nemá smysl.
Je škoda, že ses zase po půl roce hodila zpátky, když už jsi byla na dobré cestě se znovu nadechnout. Ale vracet se jen a čistě proto, aby měly děti tátu (který stejně ani ve společné domácnosti nefunguje), to je fakt čistej masochismus :hug:

Příspěvek upraven 25.10.19 v 07:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama