Nechat křičet v kočárku?

Anonymní
10.11.20 18:21

Nechat křičet v kočárku?

Ahoj,
mám dvouměsíční miminko, předem říkám, že do teď jsem ho nikdy nenechala křičet kromě třeba chvíle kdy jsem byla na WC nebo se šla napít.
Chodím dopoledne na 2h ven a odpoledne na 2h ven. Zatím to byla jediná doba, kdy spal, nanejvýš se jednou vzbudil a chtěl pít. Teď už asi týden/dva odpoledne téměř nespí. Vyrazíme když je nakojený, přebalený, prdy ho netrápí a buď usne aspoň na chvilku nebo ne, ale každopádně nejpozději do dvaceti minut začne křičet. Obvykle chvilku počkám, pak zastavím, pochovám, nakojím znovu, uložím… on začne ale do pěti křičet znovu a já moc nevím co s tím?
Mám ho nechat prostě křičet s tím, že za nějakou dobu usne?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4486
10.11.20 18:29

Chodíte stále ve stejné doby? Možná má už menší potřebu spánku, jít třeba ven o hodinku pozdějí. Třeba by spíše usnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17183
10.11.20 18:31

Nikdy jsem nevyndávala z kočárku, třeba začni kočárek víc houpat, ale vyndávaní z kočárku je začátek konce vození v kočáru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
10.11.20 18:39

Ja nechavala rvat, kdyz mu viditelne nic nebylo. Zkouselas treba stáhnout strechu? Nas musel vidět ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
10.11.20 18:43

Tak ho zkus nechat spat doma. Treba mu to v tom kocaru vadi…zizen nema? Hlad? Proste zkus byt doma a nakrmit ho po chvili jeste jednou, po tom co si odrihne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3801
10.11.20 18:47

Nosila jsem v satku a bylo po problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 18:47

Chodím pořád ve stejnou dobu. Pokud zůstanu doma, tak neusne vůbec- přes den spí prostě jenom v kočárku :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 18:48

Jinak nosítko mi odmítá úplně…

• Citovat
  • Nahlásit
4409
10.11.20 18:49

Zásadně nevydnavat z kocaru. Nikdy. Nejstarší syn musel před každým spaním 15 min ječet jak na lesy, pak usnul a spal hodinu a půl, probudil se, 5 minut řval a jeste na hodinu cca usnul. Prvni asi 4 mesice takto vzdy bez vyjimky, nechapu. Lidi na mě koukali, že ho nechám chudáka brečet… dceru jsem parkrat pri velkem revu z kocaru vytahla a dopadlo to tak, ze jsem si ji odnosila v nositku… zkus párkrát nechat brečet a uvidíš. Třeba zabere svižná chůze, větší houpani, víc tmy nebo světla, dudlik, min nebo víc obléct… neco urcite ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32172
10.11.20 18:54

Já jsem v podobném počasí nechodila na 2 hodiny, ale jen po dobu, co vydrželo miminko spát.
Některá miminka nejsou kocarkova. Zimni děti mám 3,říjen, listopad a leden. Dvě byly Šípkové Ruzenky a v kočáru dokázaly spát i víc než 2 hodiny, až nám ostatním mrzly ruce. Nejmladší se za 20 minut probudila a řvala, šli jsme domů :nevim:
Letní děti měly v tomto období už skoro půl roku, což byla pohoda, stačilo oddelat boudu a zvednout mírně korbu.
Se řvoucím kočárem bych jezdila jen, kdyby mi nic jiného nezbylo, třeba bych musela někoho nekde vyzvednout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
10.11.20 18:59

Osobně bych ho stejně nějak přeučila na spaní doma. Takhle to budeš mít dost těžké, jak bude zvyklé přes den jen v kočárku, ne vždy to jde. Já si dala kafe, pohoda…dcera dvě hodiny pospala doma. Uklidila, jsem uvařila, spočla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5196
10.11.20 19:04
@Veru1987 píše:
Osobně bych ho stejně nějak přeučila na spaní doma. Takhle to budeš mít dost těžké, jak bude zvyklé přes den jen v kočárku, ne vždy to jde. Já si dala kafe, pohoda…dcera dvě hodiny pospala doma. Uklidila, jsem uvařila, spočla…

A já to mám naopak. Zaryte jsem nechtěla uspavat dítě v kočáru, ještě k tomu když je zimní. Člověk míní.. Život mění… :lol: nebo spíš děti. V 10ti měsících mi dcera přestala usínat v posteli, začala dělat bordel, řvát, vyhazovat polštáře, peřiny, dudlik. Nešlo ji nijak utisit, a jelikož nemám nervy ji hodinu uspavat (byla fakt unavená, po ty hodině usla v sedě). Vytáhla jsem kočár, a do 10ti minut je tuhá. Máme barák, tudíž kočár postavim před okno a kocham se s kávou v ruce. Podlahy si v klidu umyju, nádobí tak též, a nikoho nevzbudim. :palec: Dokonce jsem se naučila využívat i pláštěnku když prší. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 19:04

Děkuji. Měla jsem strach, abych něco nedělala špatně když ho nechám křičet :)
Mně nevadí, že spí jen v kočárku. Chodím ráda a jemu tam bylo až do teď dobře, jen ty odpoledne začal takto vyvádět.

• Citovat
  • Nahlásit
1716
10.11.20 19:10

Já se snažím chodit s kočárkem v dobu kdy už byl hodně dlouho vzhůru a pak mi tam usne (většinou ;) ). Ale protože se spíš musím řídit podle batolete, tak když miminko nemá čas spánku, nosím ho v šátku aby mohlo koukat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
10.11.20 19:11

Tak v tomto sychravém a mlhavém počasí bych nechodila s dvouměsíčním denně na 4 hodiny, možná kratší procházka brzy po polední, kdy je tak nějak nejlépe a spíš by to třeba vydržel prospat.No a tahat ho z tepla kočáru, to už vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama